NBA Batı Konferansı Final Serisi | Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors Yorum&Sohbet Konusu

OKC taraftarına uyuz oldum :A Metrekareye yedi tane obez düşüyor. :A Yemiş yemiş s*çmamışlar :F

Durant çok fena dönüş yaptı. Yüzdesi acayip yükseldi. Bu gidişata dur denmezse Gsw için yolun sonu olabilir. :A

Currynin üstünde inanılmaz bir baskı var. Bütün gözler onda beklenti yüksek o da kaldıramadı bu baskıyı.

Klay Thompson taşıyor şuan takımı. O da çok yüzdeli. Bakalım Curry ne zaman yardıracak.

Hakemler ince ince doğuyor :A Beni sinirlendirmesinler sahaya atlarım :A

Herkes mi sevgili olur birinin de kardeşi falan çıksın öpmesin :A Girişte liste mi veriyorlar nedir anlamadım :A
Bir kere denk gelmiştim öyle bir şeye adam kağıda sister yazıp getirmiş kamera gösterince direk onu çıkarıp göstermişti :A

Basketbolun katili Nba hakemleri. :A :A
Steve Kerr soyunma odası basmazsa adam değildir :A

Bir kere denk gelmiştim öyle bir şeye adam kağıda sister yazıp getirmiş kamera gösterince direk onu çıkarıp göstermişti :A
Seçiyorlar mı acaba. Gerçi bi gif vardı herkes bekliodu bunlar kardeş çıkıodu kağıda yazmış hatta kardeşim diye. :A :A
Demek ki bi ben görmemişim :A

Dediğiniz şu olmalı. Türkçe meali dünya ahret bacım :A

images.jpg

@MEnes @MasacRE-

Curry ısınmaya başlıyor.
İkinci yarı çılgın atıcak gibi hissediyorum :D

Devre arasında bir bardak daha kahve yapayım :A Su içe içe şiştim :A Akşam midye dolma yemiştim vantuz gibi susattı :A

Olum benim gözler ne iş kapanıyorlar. Niye uyku geldi ya. :A
Dün erken uyudun ondandır :A 4 falandı galiba sen sızdığında (b)

Maçın gizli kahramanı ibaka şu ana kadar. İnanılmaz faydalı oynuyor hem hücumda hem savunmada. Gswde çıkmadı böyle ekstra katkı veren biri.