Survivor 2016 - 64.Bölüm Yorumları

Ezgi zaten yazilacakti. Sana öncedende söyledim. Ikinci konseyde ezgi yazilir diye. ilk konseyde ismi cikasaydi dedigine katilirdim. Avutma kendini bosa

Haklisin. Onuda yapar :D
Sonuçta potada mı potada işin sonuna bak sen.Operasyon başarılı Semihi yazanların hepsi potada :A

Anca böyle avunursun zaten. Yarismalarda performans yerlerde. Sen de haklisin :)

@sürgünüm hic pas vermiyon. Ayran ictik ayrimi dustuk :D
Yok kız nerden çıkarıyorsun? GS - Beşiktaş maçını izliyordum, galip gelince tüm spor programlarını izlemek eğlenceli oluyor. :) Senin futbolla alakan yok galiba.

Bir diğer gurbetçi bacımız @gizem ak bu konu da çok fanatik, sürekli Beşiktaş'ıma laf atıyor. :A

Burda kimse bana ateş edemez, en fazla kuru sıkı olur veya su tabancasıdır"

Atakan yine döktürmüş. :A

Nagihan da Semih'in tavrından rahatsızlık duydum gerekirse Semih'i yazarız dedi. :F Survivor tarihi böyle değişken bir yarışmacı görmedi. :A

Yok kız nerden çıkarıyorsun? GS - Beşiktaş maçını izliyordum, galip gelince tüm spor programlarını izlemek eğlenceli oluyor. :) Senin futbolla alakan yok galiba.

Bir diğer gurbetçi bacımız @gizem ak bu konu da çok fanatik, sürekli Beşiktaş'ıma laf atıyor. :A
Alakamin olmadigini nerden biliyorsun ? Gecen sana baya sok yasattim unutma :D

Nagihan çark etme konusundaki en büyük rakibi kim @beyazsoy biliyor :A Şimdi de Semihe takmış arkadaş :F :A

Atakan hem dedikodu yapıyor hem insanları dinliyor hemde delikanlıyım adamım diye dolaşıyor.Cidden komedi bir adam :A Turabiyi sevmiyenler bile Turabiyi arıyor bu sene :A

Semih Öztürk'ün Diyet Operasyonu başarılı oldu.Herkes evine hadi Ezgi hanım :A

Nagihan çark etme konusundaki en büyük rakibi kim @beyazsoy biliyor :A Şimdi de Semihe takmış arkadaş :F :A

Atakan hem dedikodu yapıyor hem insanları dinliyor hemde delikanlıyım adamım diye dolaşıyor.Cidden komedi bir adam :A Turabiyi sevmiyenler bile Turabiyi arıyor bu sene :A

Semih Öztürk'ün Diyet Operasyonu başarılı oldu.Herkes evine hadi Ezgi hanım :A
Hala burda ne isi var acep.:A Halk dersini verir yakında Bu arada Kerimoglu yine yırttı :A