Survivor 35. Bölüm Yorumları

ABAY_06

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Aman ne bileyim Akın'ım öylesine bir soru sorayım dedim bundan sonra ünlüler hakkında ve daha zor sorular sorarım. :A Bana sorularınızı iletin ben de Hakan reyize ileteyim. :A
Yılmaz Morgül'ün performasını sorsaydın. :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Semihi ameliyat masasında kaybettik.. Memice ameliyat yapacağım derken adam kendinde geçti... Seyircinin oyunu hesap edemedi üstün stratejik akıl)))

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yılmaz Morgül'ün performasını sorsaydın. :A
Aman onun neyini soracam apaçık ortada değil mi cevap :A Anca sembol oyunlarında puan alırsa alıyor onun dışında ortada yok onun da sms'i düşecek bence Nihal gibi, birleşmeyi görebilir mi şüpheli :D

ABAY_06

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Aman onun neyini soracam apaçık ortada değil mi cevap :A Anca sembol oyunlarında puan alırsa alıyor onun dışında ortada yok onun da sms'i düşecek bence Nihal gibi, birleşmeyi görebilir mi şüpheli :D
Geçen gördüm kendine baraka yapıyodu sanırsam hayırdır neiş kim üzdü Yılmaz'ı. :D

Nihali harcadilar matmazel)))
Niahl gidince Ünlüler'de yıkılmıştır şimdi.))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Nihali harcadilar matmazel)))
survivor ın ilk defa son iki dakikasına baktım :) kazmanın biri menbiç soyadlı gül gibi esmer kızı elemeye çalışıyordu neyseki kız kurtuldu mutlu olduk:) proğramı izlemeye niyetim yok ama menbiçi destekliyorum, yokluğumda benim yerimede kıza bir destek at :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
survivor ın ilk defa son iki dakikasına baktım :) kazmanın biri menbiç soyadlı gül gibi esmer kızı elemeye çalışıyordu neyseki kız kurtuldu mutlu olduk:) proğramı izlemeye niyetim yok ama menbiçi destekliyorum, yokluğumda benim yerimede kıza bir destek at :)
Allah seni kahretmesin orda Damla varken yine en tipsizini sevmiş zevksiz seni :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Allah seni kahretmesin orda Damla varken yine en tipsizini sevmiş zevksiz seni :A

yaw topu topu iki dakka seyrettim kamera menbiçi yakın çekime almıştı o esnada :) damlayı görmemişimdir büyük ihtimal görsem kaçırmazdım zaten :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
o kazanmaya sap olmak için çok çabalayan kişi var yalnız duynasinlar)) uzun süre elenmeyecek zaten o kız için rahat olsun ayrıca yarışmadan ben de elendim)))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
yaw topu topu iki dakka seyrettim kamera menbiçi yakın çekime almıştı o esnada :) damlayı görmemişimdir büyük ihtimal görsem kaçırmazdım zaten :)
Damla sarışın olan denk gelirsen boydan bir süzersin :A Ama sen zevksizin önde gideni olduğun için onu da beğenmezsin :A Geriye bir tek Yılmaz Morgül kalıyor :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
o kazanmaya sap olmak için çok çabalayan kişi var yalnız duynasinlar)) uzun süre elenmeyecek zaten o kız için rahat olsun ayrıca yarışmadan ben de elendim)))
Damla sarışın olan denk gelirsen boydan bir süzersin :A Ama sen zevksizin önde gideni olduğun için onu da beğenmezsin :A Geriye bir tek Yılmaz Morgül kalıyor :A

kızları karşılaştırmak için macuna tahammül edemem :) ben netten bulup değerlendirmemei yaptım :)
şöyle yanyana getirirsek her ikisininde gideri var tabiki ama damla bacak farkıyla öne geçiyor az bişey :)
Survivor-2016-damla-can-fotolari.jpg

gizem%2Bmemi%25C3%25A7%2Bkimdir.png

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
kızları karşılaştırmak için macuna tahammül edemem :) ben netten bulup değerlendirmemei yaptım :)
şöyle yanyana getirirsek her ikisininde gideri var tabiki ama damla bacak farkıyla öne geçiyor az bişey :)

Şu ikisinin fotoğraflarının üst üste gelmesi bile Damlaya hakarettir. Hakaret davası açsa iç çamaşırlarına kadar alır :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059

Zaten iskelotora döndüler kızlar bu resimlerle idare et kızlara gelene kadar