FAVORİ GAZETE- Forumumuzun Yükselen Gazetesi

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
OsmanAslan,Cevaa,Sanchez45,Ulvi Ç. ortaklaşması ile bir gazete çıkaracağız. Bu gazetede birçok bölüm olacak. Sayın adminimiz Ozan'ın onayını bekliyoruz. Ayrıntıları duyuracağız. İlk sayıyı hazırladık. Yarın keyifle okuyacaksınız. Yalnız ilk sayı biraz sade olacak, sonra yeni şeyler ekleyeceğiz. Gazete 20 Mayıs'ta (yarın) 13. 20'de burada olacak.

Son düzenleme:
Ben destekliyorum,güzel bir düşünce :)
-yani bu,şu demek oluyor;
OzaN'ın onayına gerek kalmadı :D

Başkanımızı seçeceğiz. Her gün yazılarımızı 20.00-23.30 arası göndermeyi planladık. Saatler değişebilir. Başkanımız konuyu açacak, tarih atacak, özel mesajlarımızla gönderdiğimiz yazılarımızı altlarına yazanını yazarak gazeteyi yayınlayacak. İçeriğinde daha çok dizi ve TV haberleri olacak ama diğer güncel haberler, forum hakkında bilgiler, Bunları Biliyor Muydunuz ve fıkralar gibi bölümler de olacak. Geniş kapsamlı adminim. Sen fikrini söyle,onay ver. Düşüneceğiz. Önerilerini de bekleriz ayrıca.

Onay verdiğin için sağol adminim. En geç 2 gün içinde gazete yayına hazır olacak 1. sayısıyla.

Ben dizi köşe yazarı olacağım. Adminim bu konuda ne düşünüyorsun?

Ulvi Ç. dizi köşe yazarı, Sanchez45 yazı kurulu başkanı. Adminimizin fikirlerine açığız.

Gazetemiz yarın yayında. En geç saat 13.00'de yayınlanacak. Cevaa arkadaşımız 2. sayıdan itibaren olacak.

İlk sayınıza bakacağım. Türkçeye uyar, güzel yazılar yazarsanız okurum gelecek sayıları da. Umarım iyi bir gazete olur. :)

Yarına kaldı yayın. Sağol. Sen de yazar kadromuza dahil olabilirsin 3. sayıdan sonra istersen tabii.