House Of Cards 5. Sezon Onayını Aldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
House Of Cards 5. Sezon Onayını Aldı!

455390-150x150.jpg

Amerikan online yayın servisi olan Netflix’in popüler dizilerinden House Of Cards için müjdeli bir haber geldi.

Hırslı politikacı Frank Underwood (Kevin Spacey) ve eşi Claire Underwood’un (Robin Wright) Beyaz Saray entrikalarını konu alan dizi, daha dördüncü sezonu başlamadan beşinci sezon onayını aldı.

House Of Cards’ın dördüncü sezonu 4 Mart'ta ekranlarda olacak.

Kim Dickens (Gone Girl, The Blind Side,Fear the Walking Dead ) ve Jenna Stern (16 Blocks, Hitch) gibi isimler yeni sezonda bizlerle olacak.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

İlginç, genelde Netflix House of Cards'a onay vermeyi geciktiriyordu. :)

Bence 5. sezon final olsun, böyle bir dizi için 5 sezon ideal hatta çok bile. :)

İlginç, genelde Netflix House of Cards'a onay vermeyi geciktiriyordu. :)

Bence 5. sezon final olsun, böyle bir dizi için 5 sezon ideal hatta çok bile. :)
Aynen çok bile. Öküz oturdu böğrüme son sezonu izlerken. Bıraksam mı(b) sen bırakmışmıydı?

Yok niye sıkılayım Kevin Spacey reyiz öyle ekrana baksa izlerim ben. :)
Adam da sorun yok zaten, Claire ve Frank'in 12 bölüm boyunca cam önunde oturup sigara içişlerini bile izlerim ama dizinin senaryosu yukselişe giden yolu çok uzattılar gibi. Uzatiş şekilleri de sıkıcı geliyor izlerken. Bu sezonda sıkıcı olacaktır ama en güzel sezonu çöküşü olacaktır. İlk sezona filan da flashback yapıcaz edecez filan derken güzel olacaktır.

Adam da sorun yok zaten, Claire ve Frank'in 12 bölüm boyunca cam önunde oturup sigara içişlerini bile izlerim ama dizinin senaryosu yukselişe giden yolu çok uzattılar gibi. Uzatiş şekilleri de sıkıcı geliyor izlerken. Bu sezonda sıkıcı olacaktır ama en güzel sezonu çöküşü olacaktır. İlk sezona filan da flashback yapıcaz edecez filan derken güzel olacaktır.
Kevin Spacey paraya tamah edecek biri değil gibi, senaryo bozunca bırakır o zaten. Ayrıca bu kadar yeter diyip filmlere ağırlık verebilir o an ki proje durumlarına bağlı. Her neyse, iyi tamam sizin dediğiniz olsun ve 5. sezonda tadında bitsin. :)

Kevin Spacey paraya tamah edecek biri değil gibi, senaryo bozunca bırakır o zaten. Ayrıca bu kadar yeter diyip filmlere ağırlık verebilir o an ki proje durumlarına bağlı. Her neyse, iyi tamam sizin dediğiniz olsun ve 5. sezonda tadında bitsin. :)
Valla hacı tamah eder mi edemez mi bilemicem öyle tanımıyorum:X sanırım dizinin yapımcılığına ortak olmuştu diye hatırlıyorum (oyunculuğu haricinde bişeye de ortak olmuştu diye hatırlıyorum)

sen kaçıncı sezonda kalmıştın :)
sanırım benim gibi yarıda bırakanlardansında ben ilk sezon bitince kaçmıştım diziden :)
Bileydim böyle olacanı muhteşem ilk sezondan sonra ben de bırakırdım. Bırakmamiştim diziyi zor ite kaka götürmüştüm. Netflix dizilerini(daredevil hariç) yaza attım bakalım. Yorumlara göre devam ederşm. 4.ü izlemesem de Frank-in çöküş sezonunu izlerim:X

Bileydim böyle olacanı muhteşem ilk sezondan sonra ben de bırakırdım. Bırakmamiştim diziyi zor ite kaka götürmüştüm. Netflix dizilerini(daredevil hariç) yaza attım bakalım. Yorumlara göre devam ederşm. 4.ü izlemesem de Frank-in çöküş sezonunu izlerim:X

ben tehlikeye önceden seziyorum genelde :) o yüzden fazla zahmete girmemiş oluyorum çöküş sezonunda haber ver bende izleyeyim çünkü frankla o soğuk nevale karısına çok pis gıcık kaptım şöyle rezil rüsfa olup sürünseler güzel olurdu :)

ben tehlikeye önceden seziyorum genelde :) o yüzden fazla zahmete girmemiş oluyorum çöküş sezonunda haber ver bende izleyeyim çünkü frankla o soğuk nevale karısına çok pis gıcık kaptım şöyle rezil rüsfa olup sürünseler güzel olurdu :)
Ben de sırf o kadın için 2.sezona devam etmiştim. Derler ya her başarılı erkeğin arkasında kadın vardır diye heh işte o kadın bu sözün vücut bulmuş haliydi. Böyle kadın bulayım evleneyim:F