Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. Bölüm Yorumları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,651
Puanı
1,061
Twitter Türkiye gündeminde EDHO 1 numara!
  • #kürtlerdiktatöredireniyor
  • #YunusEmre
  • #özlem
  • #edho
  • Alparslan
  • akpninçözümü pkkyagüçverdi
  • cenk gönen
  • Linnes
  • denys boyko
  • 30 pkk'lı

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
müthiş oyuncular var dizide hepsi de bizim efsanelerimiz yav abdülheyi çok özledim şu adamı 2.adam yapın be kardeşim abdülhey lan o ilyas mış alparslanmış bunlarda kimmiş reisin işkence sahnesinde ki gerçekçiliğe bakarmısın

ulan arkadaş bu ülkede ne çok vatan haini it varmış twitterda 1.sıradaki etikete bak bunların alayını yakacaksın çakal sürüsü onun bunun çocukları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,651
Puanı
1,061
müthiş oyuncular var dizide hepsi de bizim efsanelerimiz yav abdülheyi çok özledim şu adamı 2.adam yapın be kardeşim abdülhey lan o ilyas mış alparslanmış bunlarda kimmiş reisin işkence sahnesinde ki gerçekçiliğe bakarmısın
Aga diziyi takip etmeye başlamana sevindim :) Asıl olay bundan sonra kopacak hele bir de Sibiryalı ön plana çıktıkta sonra Rus Masası falan gelirse of of eski Vadi gibi bol çatışmalı bölümler olacak.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Aga diziyi takip etmeye başlamana sevindim :) Asıl olay bundan sonra kopacak hele bir de Sibiryalı ön plana çıktıkta sonra Rus Masası falan gelirse of of eski Vadi gibi bol çatışmalı bölümler olacak.
aga yeni başlamadım zaten izliyordum ama gerçekten bu bölümle takdirimi kazandılar on numara sahneler ve süper oyuncular var
raci ve bahadır tartışmasız 1 numara
ama eski vadi iskenderli dönem falan onlar eşsiz bir yerdedir aga o bölümlerle yan yana gelmek imkansız kıyas hakaret olur o kadar da değil

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Dizide hükümet gibi kadın Meryem varken Esra da tabi ki. :) Meryem gibi güçlü dizi karakteri Kurtlar Vadisi'nde tek Elif vardı başka dizi dünyasında tanımıyorum.
bu diziyi frenleyen kadınlar meryem falan filan hikaye bunları kenara çekeceksin bi işe yaradıkları yok

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,651
Puanı
1,061
Umarım Sibiryalı hemen ölmez, birkaç kişiyi daha yanında götürsün tam intikam olsun.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Meryem delikanlı kadın asaleti yeter. Omuzuna ceket atışına bitiyorum. :)
delikanlı adam hamile kadını öldürtmeye çalışmaz aga kadının delikanlısı da olmaz tek sıkıntı şu karılar dizide onları hallettiler mi kimse tutamaz