Fav10 Enleri - 2015

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye: @Aserat, @OzaN ve @Arslan Bey
En Çok Konuştuğun Üye: @GunesinOglu ve @Yiğitt :X
En Güzel Avatarlı Üye: Herkesin avatarı kendine güzel.Ama @mrt-06 şu avatarını değişsen artık diyorum. :X
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @Yiğitt ve @Aserat
En İyi Yorumcu Üye: @Arslan Bey
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: -
En İyi Anlaştığın Üye: @GunesinOglu
En Sevdiğiniz Üye: Yaz yaz bitmez :X
En Güzel Kullanıcı Adı: @Amoureux
En İyi Yönetici: @sürgünüm , @mrt-06 , @Bully , @Yiğitt , @denizz19 , @sokak sanati , @Tzira , @xdragxx , @hayret bi şey ve kalan tüm yöneticiler :X
En Başarılı Editör: @Harunnn60 , @Aserat , @GunesinOglu ve Ben :A
En Geveze Üye: -
En Aktif Üye: Şu sıralar kendim pek aktif olmadığım için bilmiyorum :X
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: -
2015 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi: Kesinlikle @GunesinOglu
En Komik Üye: @xemrexxx
En Filozof Üye: -
En Sinirli Üye: @beyazsoy
En Fanatik Üye: -
En Sportmen Üye: -
En Ciddi Üye: @Arslan Bey
En Özlenilen Üye: @darksaal :(
En Tarafsız / Objektif Üye: -
En Çok Rastladığınız Üye: @vadikızı
En Unutulmayacak Üye: @Ahmad
En Eğlenceli Üye: @Çiğdem-
En Sabırlı Üye: -
En Duygusal Üye: -
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: Bu forumda olan herkes :X
En Çok Tartıştığınız Üye: Eskiden bir iki tartışmam oldu ama şimdi herkesle iyiyim :)
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: -

Bensiz bir liste kabul edemem zaten.:A Senin gibi güzel huylu bir üye ile kim anlaşamasın.:Z Hep senin marifetin yani iyi anlaşmamız.:bhr:

@sokak sanati sen de bana hatırlat yapayım.Hep üşeniyorum :( :(

İyice Acun oldun sence cücük.ss Ne demek hatırlat @mrt-06 hatırlatır ben hatırlatma yetkisinde değilim.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Türkçe'yi iyi kullanırım evet, bu konuda kendimi ben de överim. :)) Yakup kısmı beni de güldürdü, umarım aramıza döner diyecem de bu saatten sonra zannetmiyorum artık. :(

Sabırlı bir kişilik olduğum söylenilebilir evet ama sen bunu nerden tespit ettin merak ettim. :)
survivorda @sokak sanati na olan sabrını görmüştür bence @destere :A:A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@destere @Harunnn60 'da da hafıza kaybı var diyordu o yüzden öyle yazdım. :A

Bu arada Harun sabah yapıcam demişsin hani nerde. :A
Ahh hiç sorma :A Kan testi yaptırdım bir değerlerime baktırayım dedim işte çünkü sağlık bölümü okuyoruz hocalar yapın dedi. :)
Testte B12'm çok düşük çıkmış. B12'de hafıza unutkanlık, yorgunluk, uykusuzluk yada tam aksine çok uykululuk yapıyormuş. :) Bende bunlarda vardı işte neyse ki ilaç kullandım şuan iyiyim. :A

Bugün de unutmuşum işte. :D Yaşlanıyoruz.. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,814
Puanı
1,061
Ahh hiç sorma :A Kan testi yaptırdım bir değerlerime baktırayım dedim işte çünkü sağlık bölümü okuyoruz hocalar yapın dedi. :)
Testte B12'm çok düşük çıkmış. B12'de hafıza unutkanlık, yorgunluk, uykusuzluk yada tam aksine çok uykululuk yapıyormuş. :) Bende bunlarda vardı işte neyse ki ilaç kullandım şuan iyiyim. :A

Geçmiş olsun Haruncum. :( Neyse daha 25'ine kadar sık sık etiketlerim. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Türkçe'yi iyi kullanırım evet, bu konuda kendimi ben de överim. :)) Yakup kısmı beni de güldürdü, umarım aramıza döner diyecem de bu saatten sonra zannetmiyorum artık. :(

Sabırlı bir kişilik olduğum söylenilebilir evet ama sen bunu nerden tespit ettin merak ettim. :)
tek tek aklıma gelen bir olay değil genel değerlendirme sonucu öyle bişey çıktı ortaya :) mesela @mrt-06 de sabırlı perran teyzeye o kadar laf giydirdik bişey demedi :)) . sevdiklerin topa tutulurken yönetici olarak olaya direk müdahalede bulunamamak bayağı bir sabır gerektirir :))

Beni bir dalda bile yazmamışsın ama. :(
valla ne desen haklısın bir çok konuda ortak dizimiz yada beğenilerimiz çakışmadığı için devamlı sohbet etme imkanı olmadı o yüzden unutmuşum özür diliyorum senden ve aynı şekilde unuttuğum @cookies @gözlemci ve şu anda isimleri aklıma gelmeyen diğer arkadaşlara da özürlerimi iletiyorum bu vesileyle :)

Allah cezanı vermeye @destere editör olduğumu bilmiyin mi :(

valla hiç bir fikrim yok kim yönetici kim editö pek ayırdedemiyorum tek bildiğim bişey varsa o da gözüm yükseklerde yani adminlik koltuğu hedefimde :)) orayı dolduran şahsiyeti bertaraf etmek şart :))

@destere @Harunnn60 'da da hafıza kaybı var diyordu o yüzden öyle yazdım. :A

Bu arada Harun sabah yapıcam demişsin hani nerde. :A

koreli bilim adamları yeni bir tür ilaç geliştirmiş alzheimer için :) farelerde çok başarılı olmuş yavaş yavaş insanlarada tatbik edeceklerimiş :) gözünaydın harun koreli hemşireler daha bilinçli kullanıyor iğneyi :)

Her gün yeni bir bilgi. @destere sayesinde @rihanna adlı bir üyemiz olduğunu öğrendim. Bu arada beni bir yerlere aday gösterdiğin için eyvallah. :)

ben şarkıcı rihanna dan bahsetmiştim zaten :) öyle bir üye olduğunu etiketleyince anlamış oldum :)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye: Bu ekip şaşmaz zaten @Bully @Arslan Bey @OzaN bir de @Aserat eklensin. Gıcık gıcık uyarıları ile seneye damga vurdu.:confused:
En Çok Konuştuğun Üye: @mrt-06 @Ahmad @Yiğitt @Çiğdem- @destere @Harunnn60 @sürgünüm @Bully @EFE UYSAL @eskici @DarkLeqenD @Billy Kane @xemrexxx (melun) Berenist dostum @Maskeli Fedai :bhr: @ozgur2113 @GunesinOglu @yigit_00 @Castei et et et diye uzuyor.:F
En Güzel Avatarlı Üye: Genel olarak ben.:A Ama şuan @Maskeli Fedai .:bhr: @Ahmad 'te güzel avatar yapıyor:Z
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @Yiğitt @ozgur2113 @Aserat @sürgünüm @OzaN güzel konu açıyor.
En İyi Yorumcu Üye: @Tolstoyevski çok uzun uzun yazıyor onun dışında güzel.s.s @xemrexxx @Bully @GreatOttoman @DarkLeqenD en çok mesajını beğendiğim üyelerden.:D
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @Çiğdem- @Ahmad @mrt-06 @GunesinOglu @Bully @Yiğitt @yigit_00 @Harunnn60
En İyi Anlaştığın Üye: @Ahmad @pompy @mrt-06 @EnveR @Castei @ozgur2113 @destere
En Sevdiğiniz Üye: @yigit_00 @Ahmad @Titanium @mrt-06 @Bully @Billy Kane @EFE UYSAL @Çiğdem- @Yiğitt @GunesinOglu @DarkLeqenD @ozgur2113 @destere @sürgünüm @yatutarsa @Harunnn60 ...... Forumda 1 kaç kişi dışında herkesi severim.:D Yazmama gerek yok herkesi.
En Güzel Kullanıcı Adı: @primavera cool duruyor onun dışında @DarkLeqenD @amoueux yazması zor olsada güzel.:D @-potterhead- @Titanium ve @Felon 'da güzel hee birde @WesTxCoasT
En İyi Yönetici: @Bully en iyisi girip gördüm.:D Herkes iyi. @berkann 'da iyi tabi ki.:A
En Başarılı Editör: @EFE UYSAL ve @Aserat der gibiyim.:D
En Geveze Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @denizz19 @destere @Harunnn60 şuanlık.:A
En Aktif Üye: @Billy Kane @Harunnn60 @china_shangai @ABAY_06 hep gördüğüm isimler online listesinde.:A
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: Özel olarak takip ettiğim biri yok.:D Ama @OzaN olabilir.:D Bu yıl her mesajı önem arzetti.:F
2015 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi: @yigit_00 @EFE UYSAL @Castei @apoyta @turkuazz @Tzira (bir anda yönetici oldu.:D) @GunesinOglu tabi ki.:D
En Komik Üye: @Reytinger ve @xemrexxx birde @pompy ile @destere .:F
En Filozof Üye: @Tolstoyevski açık ara.:F @Amoureux 'da dahil edilmeli.:A
En Sinirli Üye: @takas @Yiğitt @denizz19 ve @Billy Kane .:A
En Fanatik Üye: @Billy Kane @*Dream* (vazgeçilmezsin.:A) @takas @xemrexxx @denizz19 @yigit_00 olabilir.:A
En Sportmen Üye: @cevaa @Bully
En Ciddi Üye: Az Smiley kullanan @Tzira @hayret bi şey ve @turkuazz diyorum.:F
En Özlenilen Üye: @Yakamoz-Asi şaka şaka @yakup09 özlendi @xBUGRAx özlendi @yatutarsa özlendiniz.:( @gundix123 ve @berkann 'da yokluğu hissedilenlerden.:( @darksaal
En Tarafsız / Objektif Üye: @tukuazz bence çok tarafsız.:D
En Çok Rastladığınız Üye: @GunesinOglu @destere @xemrexxx @Çiğdem- olabilir.
En Unutulmayacak Üye: Unutacağım üye yok.:D
En Eğlenceli Üye: @yigit_00 ile dalga geçmeyi, @Bully 'yi sinir etmeyi, @xemrexxx 'in saçma sapan alıntılarını, @Çiğdem- 'in dünyayı kurtarmış gibi uzun uzun mesajlarını, @-potterhead- ve @xemrexxx 'in konuşmalarını okurken baya eğleniyorum.:F
En Sabırlı Üye: @Bully bana sabrediyor cidden.:F
En Duygusal Üye: @yigit_00 @cookies ve @Ahmad birde @vadikızı .:F
En Çok Tartıştığınız Üye: Bu sene @xemrexxx onun dışında @takas onun dışında @beyazsoy .s.s.s
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: Müzikte @Titanium ve @Ahmad birde @yigit00 birde @Harunnn60 yerli dizide @Yiğitt sanırım birde @cookies yabancı dizide @sürgünüm @destere @xemrexxx olmalı.:D
En İyi Geri Dönüş; @Almila ve @Felon güzel bir geri dönüş yaşadı.:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye: Bu ekip şaşmaz zaten @Bully @Arslan Bey @OzaN bir de @Aserat eklensin. Gıcık gıcık uyarıları ile seneye damga vurdu.:confused:
En Çok Konuştuğun Üye: @mrt-06 @Ahmad @Yiğitt @Çiğdem- @destere @Harunnn60 @sürgünüm @Bully @EFE UYSAL @eskici @DarkLeqenD @Billy Kane @xemrexxx (melun) Berenist dostum @Maskeli Fedai :bhr: @ozgur2113 @GunesinOglu @yigit_00 @Castei et et et diye uzuyor.:F
En Güzel Avatarlı Üye: Genel olarak ben.:A Ama şuan @Maskeli Fedai .:bhr: @Ahmad 'te güzel avatar yapıyor:Z
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @Yiğitt @ozgur2113 @Aserat @sürgünüm @OzaN güzel konu açıyor.
En İyi Yorumcu Üye: @Tolstoyevski çok uzun uzun yazıyor onun dışında güzel.s.s @xemrexxx @Bully @GreatOttoman @DarkLeqenD en çok mesajını beğendiğim üyelerden.:D
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @Çiğdem- @Ahmad @mrt-06 @GunesinOglu @Bully @Yiğitt @yigit_00 @Harunnn60
En İyi Anlaştığın Üye: @Ahmad @pompy @mrt-06 @EnveR @Castei @ozgur2113 @destere
En Sevdiğiniz Üye: @yigit_00 @Ahmad @Titanium @mrt-06 @Bully @Billy Kane @EFE UYSAL @Çiğdem- @Yiğitt @GunesinOglu @DarkLeqenD @ozgur2113 @destere @sürgünüm @yatutarsa @Harunnn60 ...... Forumda 1 kaç kişi dışında herkesi severim.:D Yazmama gerek yok herkesi.
En Güzel Kullanıcı Adı: @primavera cool duruyor onun dışında @DarkLeqenD @amoueux yazması zor olsada güzel.:D @-potterhead- @Titanium ve @Felon 'da güzel hee birde @WesTxCoasT
En İyi Yönetici: @Bully en iyisi girip gördüm.:D Herkes iyi. @berkann 'da iyi tabi ki.:A
En Başarılı Editör: @EFE UYSAL ve @Aserat der gibiyim.:D
En Geveze Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @denizz19 @destere @Harunnn60 şuanlık.:A
En Aktif Üye: @Billy Kane @Harunnn60 @china_shangai @ABAY_06 hep gördüğüm isimler online listesinde.:A
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: Özel olarak takip ettiğim biri yok.:D Ama @OzaN olabilir.:D Bu yıl her mesajı önem arzetti.:F
2015 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi: @yigit_00 @EFE UYSAL @Castei @apoyta @turkuazz @Tzira (bir anda yönetici oldu.:D) @GunesinOglu tabi ki.:D
En Komik Üye: @Reytinger ve @xemrexxx birde @pompy ile @destere .:F
En Filozof Üye: @Tolstoyevski açık ara.:F @Amoureux 'da dahil edilmeli.:A
En Sinirli Üye: @takas @Yiğitt @denizz19 ve @Billy Kane .:A
En Fanatik Üye: @Billy Kane @*Dream* (vazgeçilmezsin.:A) @takas @xemrexxx @denizz19 @yigit_00 olabilir.:A
En Sportmen Üye: @cevaa @Bully
En Ciddi Üye: Az Smiley kullanan @Tzira @hayret bi şey ve @turkuazz diyorum.:F
En Özlenilen Üye: @Yakamoz-Asi şaka şaka @yakup09 özlendi @xBUGRAx özlendi @yatutarsa özlendiniz.:( @gundix123 ve @berkann 'da yokluğu hissedilenlerden.:( @darksaal
En Tarafsız / Objektif Üye: @tukuazz bence çok tarafsız.:D
En Çok Rastladığınız Üye: @GunesinOglu @destere @xemrexxx @Çiğdem- olabilir.
En Unutulmayacak Üye: Unutacağım üye yok.:D
En Eğlenceli Üye: @yigit_00 ile dalga geçmeyi, @Bully 'yi sinir etmeyi, @xemrexxx 'in saçma sapan alıntılarını, @Çiğdem- 'in dünyayı kurtarmış gibi uzun uzun mesajlarını, @-potterhead- ve @xemrexxx 'in konuşmalarını okurken baya eğleniyorum.:F
En Sabırlı Üye: @Bully bana sabrediyor cidden.:F
En Duygusal Üye: @yigit_00 @cookies ve @Ahmad birde @vadikızı .:F
En Çok Tartıştığınız Üye: Bu sene @xemrexxx onun dışında @takas onun dışında @beyazsoy .s.s.s
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: Müzikte @Titanium ve @Ahmad birde @yigit00 birde @Harunnn60 yerli dizide @Yiğitt sanırım birde @cookies yabancı dizide @sürgünüm @destere @xemrexxx olmalı.:D
En İyi Geri Dönüş; @Almila ve @Felon güzel bir geri dönüş yaşadı.:D
Teşekkürler Umut'um :bhr: ❤❤❤

Bende mi liste yapsam. :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye: Tüm yönetici kadrosu ve + @Aserat @dizi kolik
En Çok Konuştuğun Üye: Ben özelde konuşurum genelde o yüzden oraya yazayım üyeleri. :D
En Güzel Avatarlı Üye: Pek aklima gelmiyor şu an kimse. Ama @Harunnn60 'ın Katy Perry'li mor bi avatarı var çok beğenirim onu.
@ozgur2113 çok güzel avatarlar seçiyor Özliş'im. ❤
@sokak sanati @Tzira @denizz19 da beğenirim.
@mrt-06 'ın BBS'dan olan Reyhan'lı avatarı güzeldi ama yine eskiye döndü.ss
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @sürgünüm @mrt-06 @Yiğitt ve @Aserat
En İyi Yorumcu Üye: Konulardaki yorumlara pek dikkat etmiyorum artık, o yüzden aklıma birisi gelmedi.
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @mrt-06 @ozgur2113 @Harunnn60 devamlı konuşurum.
eskiden @sokak sanati ile de özelde baya konuşurduk şimdi daha az ama yine de yaziyoruz ara ara. :D
En İyi Anlaştığın Üye: Aslinda anlaşmadiğim birisi yok. Bazen küçük sorunlar belki oldu ama hiç öyle bi anlaşmama sorunu yaşamadım.
En iyi anlaştıklarım ise zaten arkadaşım olan kişiler. Tek tek yazmak istemiyorum.
En Sevdiğiniz Üye: Bu biraz zor, çünki birilerini unutmaktan çekiniyorum amma yazacam. :D
@mrt-06 @ozgur2113 @sokak sanati @Harunnn60 @sürgünüm @ABAY_06 @EnveR @Titanium @Yiğitt @GunesinOglu @*YıldırıM* @yigit_00 @denizz19 @Bully @OzaN @EFE UYSAL @takas @Tzira @-potterhead- @Çiğdem- @vadikızı @EFE UYSAL
Yine unutduklarım varsa kusura bakmasın gerçekten.
En Güzel Kullanıcı Adı: -
En İyi Yönetici: @OzaN admin onu demiyorum zaten.
@mrt-06 @Bully diyorum.
En Başarılı Editör: Açık ara @Aserat bence.
Ve sonra @Harunnn60 @EFE UYSAL
En Geveze Üye: @xemrexxx :D
En Aktif Üye: @sokak sanati @Harunnn60 daha sık aktif gördüğüm isimler.
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: Yok öyle birisi. :D
2015 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi: Açık ara @GunesinOglu olur bence.
En Komik Üye: @destere :D
En Sinirli Üye: -
En Fanatik Üye: @EFE UYSAL ve @Billy Kane - Ertuğrul , @xemrexxx - Kösem tartışmalarını ve durum güncellemelerinden az çok biliyorum, bu 3 üye olur bence. :D
En Ciddi Üye: Soğuk olduğu zamanlarda ve ' :) ' atdığı zamanlarda @mrt-06 benim için :F
En Özlenilen Üye: Yakamoz-Asi
En Tarafsız / Objektif Üye: @Tzira olabilir bence. :D ( @OzaN 'ı dahil etmezsek)
En Çok Rastladığınız Üye: En aktif üyelerde yazdıklarım.
En Unutulmayacak Üye: Bir kaç tane var aslinda ama birisi var ki onu gerçekten hiç unutmam.
En Eğlenceli Üye: @sokak sanati @ozgur2113 @mrt-06 ve @Harunnn60 ile daha çok konuştuğum için onlar.
En Sabırlı Üye: @Çiğdem- :D
En Duygusal Üye: Benim aslinda :F
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: Reelde tanışmak istediğim üyeler var tabii ki. Zaten arkadaşım olan kişiler ve kendilerini bilirler. ❤
En Çok Tartıştığınız Üye: Tartışmaları sevmem ve yok öyle birisi.
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @sokak sanati ile devamlı zevklerimiz uyuyor, hatta çok uyuyor. Zevklerimiz, bakış açımız ve müzik zevkimiz çok yakın. :D
@mrt-06 ile duygusal olarak çok yakınız ve ayrıca @ozgur2113.

Unutduğum isimler varsa kusura bakmasın.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En Çok Konuştuğun Üye: Ben özelde konuşurum genelde o yüzden oraya yazayım üyeleri. :D
En Güzel Avatarlı Üye: Pek aklima gelmiyor şu an kimse. Ama @Harunnn60 'ın Katy Perry'li mor bi avatarı var çok beğenirim onu.
En İyi Yorumcu Üye: Konulardaki yorumlara pek dikkat etmiyorum artık, o yüzden aklıma birisi gelmedi.
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @mrt-06 @ozgur2113 @Harunnn60 devamlı konuşurum.
eskiden @sokak sanati ile de özelde baya konuşurduk şimdi daha az ama yine de yaziyoruz ara ara. :D
En İyi Anlaştığın Üye: Aslinda anlaşmadiğim birisi yok. Bazen küçük sorunlar belki oldu ama hiç öyle bi anlaşmama sorunu yaşamadım.
En iyi anlaştıklarım ise zaten arkadaşım olan kişiler. Tek tek yazmak istemiyorum.
En Sevdiğiniz Üye: Bu biraz zor, çünki birilerini unutmaktan çekiniyorum amma yazacam. :D
@mrt-06 @ozgur2113 @sokak sanati @Harunnn60 @sürgünüm @ABAY_06 @EnveR @Titanium @Yiğitt @GunesinOglu @*YıldırıM* @yigit_00 @denizz19 @Bully @OzaN @EFE UYSAL @takas @Tzira @-potterhead- @Çiğdem- @vadikızı @EFE UYSAL
@mrt-06 @Bully diyorum.
En Sinirli Üye:
-
En Fanatik Üye: @EFE UYSAL ve @Billy Kane - Ertuğrul , @xemrexxx - Kösem tartışmalarını ve durum güncellemelerinden az çok biliyorum, bu 3 üye olur bence. :D
En Ciddi Üye:
Soğuk olduğu zamanlarda ve ' :) ' atdığı zamanlarda @mrt-06 benim için :F
En Tarafsız / Objektif Üye: @Tzira olabilir bence. :D ( @OzaN 'ı dahil etmezsek)
En Unutulmayacak Üye: Bir kaç tane var aslinda ama birisi var ki onu gerçekten hiç unutmam.
En Eğlenceli Üye: @sokak sanati @ozgur2113 @mrt-06 ve @Harunnn60 ile daha çok konuştuğum için onlar.
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: Reelde tanışmak istediğim üyeler var tabii ki. Zaten arkadaşım olan kişiler ve kendilerini bilirler. ❤
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @sokak sanati ile devamlı zevklerimiz uyuyor, hatta çok uyuyor. Zevklerimiz, bakış açımız ve müzik zevkimiz çok yakın. :D

Sen mesaj atmıyorsun. Yoksa mesaj atsan ben cevap veririm özelden.:F
Ayrıca özelden çok konuşmuyorum bire bir fazla. Grubumuz var 5 kişilik orası hariç pek özelden yazmıyorum artık.:(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@mrt-06 @Bully diyorum.
En Sinirli Üye:
-
En Ciddi Üye:

Duygularımız karşılıklı. :bhr:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Sen mesaj atmıyorsun. Yoksa mesaj atsan ben cevap veririm özelden.:F
Ayrıca özelden çok konuşmuyorum bire bir fazla. Grubumuz var 5 kişilik orası hariç pek özelden yazmıyorum artık.:(
Ben de aksine özelde çok konuşurum. :D
Özel dışında konularda sadece senle konuşuyorum zaten. Sen de olmasan tamamen koparım. :D
Seviliyorsun tatlı çocuk :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,500
Puanı
1,060
@mrt-06 @Bully diyorum.
En Sinirli Üye:
-
En Ciddi Üye:

canım benim bende seni çok seviyorum;)