Poyraz Karayel 34. Bölüm Yorumları

Sefer, Sema için "Ben bu kadınla artık aynı çatı altında yaşamam" dedi. 😱

Tüm Beşiktaş'lı twitter ahalisi Poyraz Karayel izliyor, umarım reytinglere yansır. :)

Sefer, Bahri baba ile köprüleri attı. :(

Yok öyle bir şey sadece arkadaşız biz. :F

Sefer, kapıda Mete ile karşılaşınca kafa atıcak diye beklemedim değil. :)

Şu anki sorgu sahnesi efsane olmaya aday. :D

Bir sarılıyorsun yarısı boşa gidiyor. :F

Ben yanmasam, sen yanmasan, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?..

Nazım Hikmet şiiri ama Karadayı'da çok kullanılıyordu. Laf mı soktular şimdi? :)

Yeminle bütün güzel kadınlar Poyraz Karayel dizisinde oynuyorlar. Bence dizinin hak ettiği yüksek reytingleri alamamasının altındaki yatan sebep de bu. @Çiğdem- gibi kıskanç Türk kadınları güzel kadınlardan dolayı diziyi izlemiyorlar bence. @Tzira izliyor ama o da İtalya'da yaşıyor zaten. :)

Yeminle bütün güzel kadınlar Poyraz Karayel dizisinde oynuyorlar. Bence dizinin hak ettiği yüksek reytingleri alamamasının altındaki yatan sebep de bu. @Çiğdem- gibi kıskanç Türk kadınları güzel kadınlardan dolayı diziyi izlemiyorlar bence. @Tzira izliyor ama o da İtalya'da yaşıyor zaten. :)

Türkiyedeyim ben şu an. :) Poyraz Karayel'i izleyen epey kadın da biliyorum ama konu itibariyle bir çoğunun ilgisini çekmiyor sanırım.

Reklam dönüşünü kaçırdım umarım önemli bir sahne kaçırmamıştırım. :X

Türkiyedeyim ben şu an. :) Poyraz Karayel'i izleyen epey kadın da biliyorum ama konu itibariyle bir çoğunun ilgisini çekmiyor sanırım.
O da olabilir. :) Kadınlar polisiye diziye çok mesafeliler.

Altın Kelebek'te de diziye haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Güneşin Kızları nedir ya. :)

Pascal Nouma ve takoz Recep sahnesi başladı. :)

Son düzenleme:
Ne oluyor ya Poyraz Sado'yu vurdu işler iyice karışacak. Bir adamın başı hiç mi beladan kurtulmaz ya ? Bakalım buna nasıl bir formül üretecekler.