Yeraltı Canavarı, Dizi Olarak Televizyona Uyarlanıyor!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,202
Puanı
1,059
Yeraltı Canavarı, Dizi Olarak Televizyona Uyarlanıyor!

106016-150x150.jpg

Kevin Bacon'ın başrolünde olduğu 1990 yapımı Tremors'un dizi olarak televizyona uyarlama çalışmaları başladı.

Ülkemizde Yeraltı Canavarı ismiyle yayınlanan film; bir kasabanın sakinlerinin yer altındaki garip canlılar tarafından bir bir öldürülmesini konu alıyordu.

Orjinal filmdeki kadronun dönüp dönmeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor. Dizinin şimdilik hangi kanalda yayınlanacağı da belli değil ancak akıllara gelen ilk adres, Ash vs Evil Dead'in ekrana geldiği Starz kanalı!

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Filmi izlemedim ama Kevin'i Followingde izledim ve çok itici biri. Direk - ile başladı dizi benim için.:(

Filmi ilk izlediğimde 90'lı yılların ortası falandı heralde çok korkmuştum. Günümüzde televizyonlarda sık sık gösterildiği için birkaç defa daha izleme şansı bulduğumda her seferinde gülerek izledim. Korkudan daha çok komedi ve gerilim tarafı öne çıkıyor. Ama serinin ilk filmini hakkında söylüyorum bunları diğer filmleri izlemediğim için bir fikrim yok.

Ash vs Evil Dead'i izleyen bunu da izler. :) @destere @Harunnn60 @Çiğdem- @vadikızı

geçen 5. filmini izledim yeni çıktı daha afrikada geçiyor bu sefer pek beklentimi karşılayamadı ama kanal starz sevdiğim kanal ve ash vs evil dead gibi absürt bi şekilde çekilirse gayet izlenebilir

Filmi ilk izlediğimde 90'lı yılların ortası falandı heralde çok korkmuştum. Günümüzde televizyonlarda sık sık gösterildiği için birkaç defa daha izleme şansı bulduğumda her seferinde gülerek izledim. Korkudan daha çok komedi ve gerilim tarafı öne çıkıyor. Ama serinin ilk filmini hakkında söylüyorum bunları diğer filmleri izlemediğim için bir fikrim yok.

Ash vs Evil Dead'i izleyen bunu da izler. :) @destere @Harunnn60 @Çiğdem- @vadikızı
Starz kaliteli kanal. Sanırım tarihi dizilere biraz ara verip bu tarz dizileri yapmaya karar vermiş. :D
Ash vs Evil Dead güzeldi bu dizide onun kadar güzel olursa bakarım. :)

ayy benim çocukluk dönemimde izlemekten korktuğum bir filmi bu sürekli ilk filme denk geliyordum ve hiç bitirdiğiimi hatırlamıyorum korkuyordum bu filmden ben kötü anısı var bende dizisinede bakmam :F:F:F

ayy benim çocukluk dönemimde izlemekten korktuğum bir filmi bu sürekli ilk filme denk geliyordum ve hiç bitirdiğiimi hatırlamıyorum korkuyordum bu filmden ben kötü anısı var bende dizisinede bakmam :F:F:F
Şimdilerde televizyonda izlediğimde o kadar korkunç olmadığını anladım. Sen de benim gibi izleyip çocukluk korkunu yenebilirsin. :)

Şimdilerde televizyonda izlediğimde o kadar korkunç olmadığını anladım. Sen de benim gibi izleyip çocukluk korkunu yenebilirsin. :)
aaa tabi ozamanar cavanalardan korkuyordum ama artık her yıl 20 dizi otür izliyorum artık şuan korkmam tabikide ama çocukluk fobim olarak kalmış yanı hiç filme bakmak hatırlamak istemiyorum :F:F:F

aa birde piton diye birşey vardı reklamalrda bile görsem kapatırdım :F:F:F

aaa tabi ozamanar cavanalardan korkuyordum ama artık her yıl 20 dizi otür izliyorum artık şuan korkmam tabikide ama çocukluk fobim olarak kalmış yanı hiç filme bakmak hatırlamak istemiyorum :F:F:F

aa birde piton diye birşey vardı reklamalrda bile görsem kapatırdım :F:F:F
Anlaşıldı sen şimdiden beni etiketlemeyin izlemeyeceğim diyorsun @destere ile bana. :D