Diriliş "Ertuğrul" 32. Bölüm Yorumları

İlla dizi şart mı başka yerlerden de kaynaşacak çok şey buluruz. :A TRT'in canlı yayını çok donuyor yalnız. :T: Ya da benim net yavaş, başka şuan netten takip eden var mı?

Reklama girince donma azaldı belki de aşırı yüklenme vardır..
ben şuan netteyim :D bende donmuyor.

milleti çağırp kaçan adama @EFE UYSAL denir. :T:
:F:F gelir gelir çişe gitmiştir:F

Benim netten kaynaklı demekki. :(

Neyse çay yapıyorum mutfaktaki tvyi açtım. :F Bu arada Filinta'nın ismi mi değişmiş demin fragmanda Bin Yılın Şafağı dedi.
yani 2.sezona özel ekleme yapıldı. muhteşem yüzyıl aşkı derun gibi her sezona ek isim koyuyorlardı ya onun gibi bir şey ama çok klas isim olmuş. Filinta bin yılın şafağında! ama izleyen yok ben dahil:F

yani 2.sezona özel ekleme yapıldı. muhteşem yüzyıl aşkı derun gibi her sezona ek isim koyuyorlardı ya onun gibi bir şey ama çok klas isim olmuş. Filinta bin yılın şafağında! ama izleyen yok ben dahil:F
Filinta'yı da mı izliyorsun TRTci. :A Benim kuzenler hastası o dizinin ama beni çekmedi. :A
"filinta" diye geçiyor ama tanıtımlarda "bin yılın şafağında" yazıyor.
AFK EY desem yanlış örnek olmaz herhalde. .ss

Benimki yine diliyle ortalığı karıştırıyor. :A Çok seviyorum bu kadını. :love1:

Filinta'yı da mı izliyorsun TRTci. :A Benim kuzenler hastası o dizinin ama beni çekmedi. :A

AFK EY desem yanlış örnek olmaz herhalde. .ss
yok işte kimse izlemiyor bende dahil derken , bende izlemiyorum. geçen sezon trtye destek olsun diye yırttım kendimi izledim ama yırt yırt nereye kadar:Fmalesef diriliştek sürükleyicilik onda yok.

Benimki yine diliyle ortalığı karıştırıyor. :A Çok seviyorum bu kadını. :love1:
aytolunu mu?:Fşirretliğin cisimleşmiş hali:F

yok işte kimse izlemiyor bende dahil derken , bende izlemiyorum. geçen sezon trtye destek olsun diye yırttım kendimi izledim ama yırt yırt nereye kadar:Fmalesef diriliştek sürükleyicilik onda yok.

aytolunu mu?:Fşirretliğin cisimleşmiş hali:F

Haha. :F Hadi denek olsan neyse zorlamamakla iyi yapmışsın. :A

Evet Aytolun hatun. :D Hep isimler karışıyor bende birbirine benzer. :D

20 DK oldu başlayalı aksiyon göremedik konuşup duruyorlar. :S

reyisin sahalara dönmesi şart. bakalım noyan'a karşı nasıl mücadele edecekler.

Haha. :F Hadi denek olsan neyse zorlamamakla iyi yapmışsın. :A

Evet Aytolun hatun. :D Hep isimler karışıyor bende birbirine benzer. :D

20 DK oldu başlayalı aksiyon göremedik konuşup duruyorlar. :S
ben sözlerin cengini kılıçların cenginden daha çok seviyorum. ama fragmana göre aksiyon baya olacak bu bölüm.accık bekle:D

ayolll okadar kendini yırttı forum açılsın diye ama bölüm yorumunda yoksun @EFE UYSAL
bak kapatırlar forumu görürsün :F:F:F

ay ne güzel sahneler bunlar. halimemin ön planda olduğu selçuklu sultanı gibi çoştuğu sahnelere bayılıyorum:love1::love1:

Grip'im ben, bir geçmiş olsun demedin. Yorganın içinden seyrediyorum, sürekli yorum yapmamı bekleme.
geçmiş olsun paşam Allah acil şifalar vere. senin kemsöz gökçe yine püskürdü fitnesini :F

ay ne güzel sahneler bunlar. halimemin ön planda olduğu selçuklu sultanı gibi çoştuğu sahnelere bayılıyorum:love1::love1:

geçmiş olsun paşam Allah acil şifalar vere. senin kemsöz gökçe yine püskürdü fitnesini :F
Sağol. Bu Gökçe Tuğtekin'i harcayacak bence. :)