'Muhteşem Yüzyıl: Kösem'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Hahaha bunu sen mi diyorsun ? :F Senide çok iyi biliyoruz beyazsoy tamam. :D
Hee ben diyom kafayı çok şükür biriyle bozmadık herşeyi tayibe bağlamak nedir ya insan kendi kendini boğar mi böyle. Kafanıza taş düşse takipten bileceksiniz)))

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Hee ben diyom kafayı çok şükür biriyle bozmadık herşeyi tayibe bağlamak nedir ya insan kendi kendini boğar mi böyle. Kafanıza taş düşse takipten bileceksiniz)))
Forumda her şekilde savunmaya çalışan sendin. Görüyorum ki hiç değişmemişsin neyse uzatmıyorum 1 Kasımda çok üzülme tamam mı her şey daha güzel olacak :)

@Almila koş @Çiğdem- kapmadan :A
MYY Kösem ‏@MyyKosem 8 dk.8 dakika önce
Birazdan #KadirDoğulu'nun Instagram hesabında çok özel bir sürpriz sizleri bekliyor! https://instagram.com/kadirdogulu/
Allahım ben bu fragmanı görmemişim. Süper yine Kadirim :love1:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Forumda her şekilde savunmaya çalışan sendin. Görüyorum ki hiç değişmemişsin neyse uzatmıyorum 1 Kasımda çok üzülme tamam mı her şey daha güzel olacak :)

Ben çok tartışmayın derim ceza alabilirsiniz. :)

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059

Yahuu bilen bilir oy kullanmadım geçen secimde neyine savunayim.)) dünyaya başka gözlüklere bak artık tayip ve diğerleri yok dünyada))))

Herşeyi eleştirim. Bak diriliş ertuğrula orda da eleştirilerim var. Muhtesemin ovdugum yerler de oldu. Kimseye haksızlık yapamam hele toptancı bakışım hiç olmadı)))

Birşeye olduğu gibi bakmayı dene hayatini zorlaştırma))

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Yahuu bilen bilir oy kullanmadım geçen secimde neyine savunayim.)) dünyaya başka gözlüklere bak artık tayip ve diğerleri yok dünyada))))

Herşeyi eleştirim. Bak diriliş ertuğrula orda da eleştirilerim var. Muhtesemin ovdugum yerler de oldu. Kimseye haksızlık yapamam hele toptancı bakışım hiç olmadı)))

Birşeye olduğu gibi bakmayı dene hayatini zorlaştırma))
Yapman gereken şeyleri bana söyleme @xemrexxx ' de bu yüzden engellemiştir eminim.

Üste çıkma senin neyi savunduğunu anlamayanın aptal olması lazım. Ben sadece siyaset üzerine ilk defa yorum yaptım ama sürekli uzatma çabasında olan sensin. Sende Tayibin de umrumda değilsiniz. Hadi uzatma :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Kadir Doğulu başka dizilerde başrol olan birisiyken bu dizide neden yardımcı karakter olmayı kabul etti ki. Keza Ekin Koç'un yerine bence başrol onun olabilirdi. Çok hoş ve seksi görünüyor. Ben şahsen hem oyunculuk olarak hem de görüntü olarak hiç beğenmiyorum Ekin Koç'u...

Erkan Kolçak Köstendil'de iyi görünüyor. Saçlarını uzatması farklı bir hava katmış. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,424
Puanı
1,061
Kadir Doğulu başka dizilerde başrol olan birisiyken bu dizide neden yardımcı karakter olmayı kabul etti ki. Keza Ekin Koç'un yerine bence başrol onun olabilirdi. Çok hoş ve seksi görünüyor. Ben şahsen hem oyunculuk olarak hem de görüntü olarak hiç beğenmiyorum Ekin Koç'u...

Erkan Kolçak Köstendil'de iyi görünüyor. Saçlarını uzatması farklı bir hava katmış. :)
cansu dere,deniz çakır,aras bulut iynemli,merve boluğur,pelin karahan neden my yi kabul ettiyse ondan kabul etmiştir kadir doğulu da:D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Yapman gereken şeyleri bana söyleme @xemrexxx ' de bu yüzden engellemiştir eminim.

Üste çıkma senin neyi savunduğunu anlamayanın aptal olması lazım. Ben sadece siyaset üzerine ilk defa yorum yaptım ama sürekli uzatma çabasında olan sensin. Sende Tayibin de umrumda değilsiniz. Hadi uzatma :F
))) cevap veren sensin yahuu sanki cevap vermek için sana sıraya girmişler gibi davranma))) uzatmak istemezsen cevap verme))))

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284

+100000 canım.

Herkes Kadir'i bekliyordu zaten Padişah diye ama Ahmet çok genç yaşta tahta çıktığı ve dizide maksimum 1.5 sezon kalacağı için Kadir'in Ahmet olmaması iyi oldu diyebiliriz.

Ekin'e gelince, bende hiç beğenmiyordum ama Kösem'de bunu aşacak gibi, bakalım :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
cansu dere,deniz çakır,aras bulut iynemli,merve boluğur,pelin karahan neden my yi kabul ettiyse ondan kabul etmiştir kadir doğulu da:D
Ama şimdi o diziyle bu diziyi bir tutmuyorum ben. O dizinin zaten başrolleri Halit Ergenç, Nebahat Çehre, Okan Yalabık, Nur Fettahoğlu'ydu yani. Ve senin saydığın isimler dizinin elde ettiği başarıyı görüp daha sonra kadroya dahil oldular. Ama bu dizinin başrolleri belli. Bir MY olamayacak asla. Ama tabi ki uzun sürmesini ve MY kadar olmasa da başarılı olmasını temenni ediyorum zaten ama başrole Ekin Koç'u nasıl alırlar hala anlayamıyorum. Ses tonu bile çok itici. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,424
Puanı
1,061
O Saydıkların pek uzun ömürlü değillerdi. :D Bu adam uzun ömürlü mü peki?
ayol pelin karahan 79 bölüm kalmış my ye göre uzun sayılabilir :F diğerleri sezonluktu cansu dere de 13 bölümlük :D ayrıca kadir doğulu çok matah biri değil reyting ve kariyer bakımından normal diziyi seçmesi :D araştırmadım bu kardeşleri

Ama şimdi o diziyle bu diziyi bir tutmuyorum ben. O dizinin zaten başrolleri Halit Ergenç, Nebahat Çehre, Okan Yalabık, Nur Fettahoğlu'ydu yani. Ve senin saydığın isimler dizinin elde ettiği başarıyı görüp daha sonra kadroya dahil oldular. Ama bu dizinin başrolleri belli. Bir MY olamayacak asla. Ama tabi ki uzun sürmesini ve MY kadar olmasa da başarılı olmasını temenni ediyorum zaten ama başrole Ekin Koç'u nasıl alırlar hala anlayamıyorum. Ses tonu bile çok itici. :F
sırf my nin devamı dizi diye olacak haberlerden nasibini alsa yeterli kadir için sonuçta bir kıvanç tatlıtuğ falan değil :D ayrıca my den önce nurla okan pek popi değildi :A