Muhteşem Yüzyıl: Kösem - Tanıtım Fragmanı | Star TV

ben hediye değilim insanım derkenki sesi birine benzettin mi @sürgünüm :A

my deki figuranların çoğu başrol oldu panpa bekleme :F sabahat kumaş (karagül) , kocamın ailesinin başrolü,gizem karaca,kiraz mevsimindeki adam,özge gürel, pis yedilideki kız adını unuttum çoğunun :F
Hangi fragman hepsini baştan sona kadar tekrar izledim ama yok.

Ahh diziyi sabırsızlıkla bekliyorum :love1:

Kız ne kadan da tatlı :)

Anastasia Thsilimpou Fan Cluba hoşgeldiniz :Z

Muhteşem Yüzyıl ile kıyaslayıp bence Muhteşem Yüzyıl'ın kalitesini düşürmeyin. Açıkça söylemek gerekirse ben beğenmedim. Oyuncuları en başından beri eleştiriyorum. Hiçbirinde bir Muhteşem Yüzyıl oyuncularının inandırıcılığı yakalanamayacak bu bir gerçek. :)

Ama şu var, Muhteşem Yüzyıl'ın yurt dışına satış rakamları ve Türkiye'ye bulunduğu ekonomik ve turistik katkılara göre şu an ki dizi sektöründe bence böyle bir diziye ihtiyaç var. Tamam Diriliş Ertuğrul var diyecek bazıları ama neden bir tane daha olmasın. Hem Tims tarihi dizilerine entrikayı bolca harmanladığı için de yabancıların ilgisini çekiyor. Diriliş'de tabi umarım o da en az MY kadar yurt dışı pazarında ilgi görür.

Muhteşem Yüzyıl ile kıyaslayıp bence Muhteşem Yüzyıl'ın kalitesini düşürmeyin. Açıkça söylemek gerekirse ben beğenmedim. Oyuncuları en başından beri eleştiriyorum. Hiçbirinde bir Muhteşem Yüzyıl oyuncularının inandırıcılığı yakalanamayacak bu bir gerçek. :)

Ama şu var, Muhteşem Yüzyıl'ın yurt dışına satış rakamları ve Türkiye'ye bulunduğu ekonomik ve turistik katkılara göre şu an ki dizi sektöründe bence böyle bir diziye ihtiyaç var. Tamam Diriliş Ertuğrul var diyecek bazıları ama neden bir tane daha olmasın. Hem Tims tarihi dizilerine entrikayı bolca harmanladığı için de yabancıların ilgisini çekiyor. Diriliş'de tabi umarım o da en az MY kadar yurt dışı pazarında ilgi görür.
diriliş my nin yerini dolduramadı ki bir tane daha olsun diyorsun :) my yayınlandığı süre boyunca zirveden inmedi (4-5 maç geçti sadece) basında en çok haber olan oldu yurtdışı etkisi zaten biliyoruz oyuncularını getirdiği nokta da ortada :D (not: ben de kıyaslamak istemiyorum my ile )

diriliş my nin yerini dolduramadı ki bir tane daha olsun diyorsun :) my yayınlandığı süre boyunca zirveden inmedi (4-5 maç geçti sadece) basında en çok haber olan oldu yurtdışı etkisi zaten biliyoruz oyuncularını getirdiği nokta da ortada :D (not: ben de kıyaslamak istemiyorum my ile )
Görücez bakalım. :A Myni kullanıyorlar büyük alıntı var. :A

İnternet tanıtımı hoş olmuş. Ekin fena değil. Gülcan ve Hülya'da iyi. Aslıhan süper duruyor.:Z

ay teyyip amca şanlı tarihimiz team iş başında :) kösemden tarihe uygun bir kare çıkmicemiş :A bir de araplar ihanet etmiş olabilir ama bulgarlar,sırplar da ihanet etmiş bahaneye for :F
CR8VBmFXIAA530U.jpg

ay neyse @sürgünüm dediğim benzerlik fanfinikon örgütünün de ilgisini çekmiş :D (altta ses kutucuğu var tıklamyı unutmayın geçen @Çiğdem- bulamamıştı :F )
<iframe src="" width="600" height="600" frameborder="0"></iframe><script src="https://platform.vine.co/static/scripts/embed.js"></script>

@HarzeM @Yiğitt @EFE UYSAL @mrt-06 @Harunnn60 @Aserat

Fragmanlar iyi, ama yayına başladıktan sonra "MY'nin yandan yemişi" gibi yorumlar peydah olacak gibi.

teaserların hepsi güzel cok begendim ekin koç'u izlemek keyifli olacak ..perşembe günüde aşırı boş bir günmüş tvye baktım hiçbişey yok rahat rahat izlerim .D

İlk tanıtım çok çok iyiyken, bu tanıtımları sevemedim.
Zaten aşırı MY'ya benzerliği için devamli eleştri alacaktir.
çoğu şeyin aynı olması normal panpa :) mesela padişaha eş seçilenler kölelerden oluyor devlet politikası gibi :) mecbur hürrem gibi kaçırılacak kösem

my döneminde kıyafetler çok tartışıldı hasekiler mor giyermiş gelenekmiş :) valideler de siyah ve mavi giyermiş bu dizide de öyle olur

zaten sarayın değişmesi saçme olur 40 yıl bile geçmemiş :)

ay asıl benzerlik harem ağasında olacak bence my dönemi pek bilinmiyor ama kösem daha çok bilindiğinden baş ağası sümbül ağaymış :A @destere bayılacak buna :F @sürgünüm @Çiğdem- @mrt-06 @Harunnn60

Tanıtımlar gerçekten harikaydı özellikle Kösem'in gençliğini canlandıran kızın kaçırılma fragmanı harika. Ama inşallah cariyeleri kezbanlar arasından seçmezler. Muhteşem Yüzyıl'da bir çok kez kezbanları koymuşlardı hareme.:A

ekin mert çok çirkin ya. sakallı hali yine idare ediyordu bu sakalsız dızlak hali çok yavan. birde kilo mu vermiş ne kemik gibi surat. malesef başrole yakışan bir tip değil. kız fena güzel ama oğlan:T: