Aşk ve İhtiras, Show TV'de Nefesleri Kesecek!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yiğitt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
''Aşk ve İhtiras'' Yakında Show Tv'de!

e8872536-6760-41c1-8586-006d80bf6a85-150x150.jpg

Güney Amerika'da izlenme rekorları kıran ''Aşk ve İhtiras'' dizisi Show Tv'de ekrana gelecek!

Sosyal medyada 8 Milyon takipçi ile fenomen oldu… Unutulmaz finali ile % 55 izlenme payını yakaladı. Ve şimdi “Aşk ve İhtiras” Türkiye’de nefesleri kesecek! Aşk, ihanet, entrika… İki farklı dünyanın tutku dolu hikayesi herkesi büyüleyecek.

Aşk ve İhtiras, 19 Ekim Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 16.30'da Show TV’de başlıyor!

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Moderatörün son düzenlenenleri:
Diziyi Tatlı Aşk diye çevirmeleri lazımdı. :F Alakasız olmuş. :A

Sen 16.30 demiştin şükür ki tanıtımda her sabah diyor herhalde Evirm Akın'ımdan önce yayınlanır 9.30 gibi, Alın Yazım ile kapışırlar artık. :A
beni affetten çekinmişlrdir ilk haberde 16.30 diyordu :F

hayir sabah yayinlanmayacak ilk once hafta ici her sabah tanitimi cikti sonra deisti her gun yazildi sabah digil saati belli dil ama buyuk ihtimal haberden sonra olur deniz yildizi yerine @mrt-06

Bence de pembe dizilerin modası geçti artık, ben ilgi çekeceğini düşünmüyorum.

pembe dizi tutması çok zor riskli bir karar olmuş..bi aralar vahşi güzel,marianna,rosalinda aşk tarzı yabancı pembe diziler iyi gidiyordu ama şimdi zor

Son düzenleme:
Böyle dizilerin modası geçti artık her türlü ilgi görmez bence. :A En son sanırım geçen yıl Star yayınlamıştı benzeri bir dizi hemen kaldırdılar. :D
Stardaki 2012 de falan vardı :)

Oturup onu izlerdim ben konusu çok hoştu :A

Tam olarak hatırlamıyorum ama kız zengindi.Bu kızın sevgilisi evin hizmetçisiylemiydi yoksa arkadaşıylamıydı öyle bir şeydi. :)

bence bu dizi tutma ihtimali yüksek
ayrıca dizi 12 ekimde saat 16:30 da gösterilecek dizinin

Son düzenleme:
Boyle diziler şimdi çok saçma geliyor ama zamaninda vahşi güzel kacırmadan izlerdim