Kurtlar Vadisi Pusu 264. Bölüm Yorumları

Tilki ve Gölge (Ertan Saban) gibi iki muhteşem adam, İskender ve Ersoy Ulubey'den sonra beni acayip heyecanlandırıyorlar. Kolay kolay harcanmazlar umarım.
Ertan saban coşturacak bu sezon zaten :A Akif'in karnına asayı saplamasıyla benim için efsane oldu diyebilirim şuanda :A

Bu arada Fenerbahçe maçları Galatasaray kadar izlenmiyor reytingimizden fazla çalmayacaktır bence.

55f82cf461361f33c0f5e9a3.png

özlemişim be efsaneyi tv den izlemeyi özlemişim özeti bile gözümü kırpmadan izliyorum
yeni bölümü ve 13.sezonun ilk bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum

bu arada her gün mesaiye kalıyordum 9 a kadar bugün 7.45 te paydos ettim :D

bence sezonun ilk bölümlerinde ölür
Sanmıyorum Erhan Ufak'ın dediğine göre zaten bu sezon aralarında kapışma artıyormuş sezon sonunu görmese bile ortalarında gidebilir yine..

offf kanal d özeti uzatmak bir yana bir de kısaltmışlar hayret birşey

özet kısa olmuş ama maçın çok fazla etkileyeceğini sanmıyorum en fazla 1.5 reyting

sezon finalindeki polat leyla sahneleri müthiş olmuştu çok güzel sahneler

evet özet bitti yeni bölüm 20.30 da başlıyor eğer reklam girmezse reklam girecek ki bu da 20.45 demek

Kolay kolay adam harcamaya bayılıyoruz. Bu insanların babalı-oğullu Vadi'ye emekleri oldu. Hep Tilki ve Gölge gibi adamlar olsun isteriz ama nadir bulunuyorlar. Dizide 13 yıldır devam ediyor illa birileri oynayacak daha.
aga orası öyle ama akif karakteri vadide en sevilmeyen karakterlerden biri oyuncu değil karakter sevilmiyor bu çok açık ve net :D