The Walking Dead Etkinlik Sonuçları!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Gerçekten güzel bir etkinlik olmuş. Eline sağlık. @Harunnn60

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Bence saf. Yani o adam hiçbir zaman mantıklı hareket etmedi Shane'i öldürmek dışında. Her zaman geç kaldı, eşine, grubuna kararları yüzünden hep bence olayların doğrudan değilse de dolaylı yoldan sorumlusu oldu. O yüzden sevmiyorum. Onun dışında ilk sezondaki iyi niyetli, vicdanlı halini beğeniyordum ama bazı kararları dışında. Hiç sevmeme durumum yok ama genel olarak beğenmediğim birisi. :X
İlk sezonda ki verdiği kararlar hatalı gibi görünsede (hatta ölümlere yol açsa da) grup adına yararlıydı. Eğer Rick Merle'ü aramaya gitmeseydi belki de Daryl'la araları bu kadar iyi olmayacaktı hatta belki Daryl direk gruptan ayrılacaktı zaten grubu soymak için katılmışlardı. Eğer Sophiayı bu kadar aramasaydı belki hiç Hershellarla tanışmayacaklardı ve de herkesin Rick'e olan güveni sarsılacaktı.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İlk sezonda ki verdiği kararlar hatalı gibi görünsede (hatta ölümlere yol açsa da) grup adına yararlıydı. Eğer Rick Merle'ü aramaya gitmeseydi belki de Daryl'la araları bu kadar iyi olmayacaktı hatta belki Daryl direk gruptan ayrılacaktı zaten grubu soymak için katılmışlardı. Eğer Sophiayı bu kadar aramasaydı belki hiç Hershellarla tanışmayacaklardı ve de herkesin Rick'e olan güveni sarsılacaktı.
Bak çok iyi analiz etmişsin.:ok:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Rick rahat almalıydı. 2. sezondan beri bir çok alanda zevkle izlediğimiz Maggie'yi 3. sezonun ortasında girmiş bir zenciye tercih edenlere teessüf ediyorum şiddetle.ss
Sizin gönlünüzü alacakmış Maggie. :A Bana öyle söyledi. :F
en iyi erkek oyuncu kısmında hata var daha önce dediğim gibi en iyi erkek oyuncu carol seçilmeliydi :) ondan daha erkeği TWD ye gelmedi :)

en iyi kadın oyuncuda iki sevdiğim oyuncu başabaş gitmiş michone u tebrik ediyorum seçilmesine sevindim ama maggie seçilseydi daha bir mutlu olacaktım ona karşı duygusal bir yakınlık içerisindeyim :)
en iyi bölüm seçimi zor olmuştur bir çok bölüm güzeldi özellikle michone un valiye kazık soktuğu sahne harikaydı :) zaten validen nefret etmiştim michone valiye geçirdikçe gözümde büyüdü :)
yalnız yarışm başlıkları çok dar olmuş en iyi yardımcı erkek en iyi yardımcı bayan ödülleri nerde
bölüm senaryolarına ödül yok her bölümün ayrı bir güzelliği vardı, ayrıca müzikleride seçebilirdik herşeye rağmen güzel bir etkinlik olmuş @Harunnn60 u tebrik ediyorum önümüzdeki sezon maggie birinci seçilirse dahada fazla tebrik edeceğim :))

eline sağlık @Harunnn60 çok güzel bir etkinlik oldu ;););)

en favori mekan çiflikte iyiydi ama hapishane olmalıydı bence :-):-):-)

en iyi sezon 1.sezon olabilir zaten ilk 3 sezondan hangisi olsa kabul ederdim:F

en iyi bölüm 2.sezonun sezon finali gerçekten efsaneydi oda iyi :Z:Z:Z

ayyy michonne yemiş maggieyi @sokak sanati :A:A:A

darly de @mrt-06 ya gösterdi gününü kolay lokma olmadığını anlamışsındır artık:A
he he michone yemiş maggie yi sevinçten takla et sen:)) hem sana noluyor iki değerli şahsiyetten biri birinci olmuş senin carol olmamış ya :)))

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
en iyi erkek oyuncu kısmında hata var daha önce dediğim gibi en iyi erkek oyuncu carol seçilmeliydi :) ondan daha erkeği TWD ye gelmedi :)

en iyi kadın oyuncuda iki sevdiğim oyuncu başabaş gitmiş michone u tebrik ediyorum seçilmesine sevindim ama maggie seçilseydi daha bir mutlu olacaktım ona karşı duygusal bir yakınlık içerisindeyim :)
en iyi bölüm seçimi zor olmuştur bir çok bölüm güzeldi özellikle michone un valiye kazık soktuğu sahne harikaydı :) zaten validen nefret etmiştim michone valiye geçirdikçe gözümde büyüdü :)
yalnız yarışm başlıkları çok dar olmuş en iyi yardımcı erkek en iyi yardımcı bayan ödülleri nerde
bölüm senaryolarına ödül yok her bölümün ayrı bir güzelliği vardı, ayrıca müzikleride seçebilirdik herşeye rağmen güzel bir etkinlik olmuş @Harunnn60 u tebrik ediyorum önümüzdeki sezon maggie birinci seçilirse dahada fazla tebrik edeceğim :))
Öncelikle sağol destere :)
Hem kadın hem erkekler için açtık konular oylama yaptık tur tur. :D
Erkekler yardımcı oyuncular : Gleen ve Shane
Kadınlarda : Lori ve Andrea oldu.

Müzik ve senaryo benim aklıma geldi ama 10 kişi katılır zannettim bir baktım günden güne arttık hiç beklemiyordum bu kadar olacağını. :D Birde Ozan'dan izin almak lazım etkinlik için. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şöyle oldu normalde ben bunu bölüm ,sezon, mekan içinde uzattım ama o zaman siz fark etmediniz. Yine aynı şekilde oy kullanmayanlar için uzatttım ki herkesin kullanmasını istedim. :D

Soğuk espri. :A
biraz daha uzatsaydın ya süreyi :) kıl payı kaçırmışım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
He ya valla uzattım birde sen eylül ayında geliyormuşsun hep. Bende gelirsin dedim yok gelmedin. Valla çok büyük eksiklik oldu. :D
aslında bundan sonra @OzaN a söyleyelim yeni kural koysun forumda :) yaz günü etkinlik düzenleyeni 8 yıl banlasın :)) bakalım bir daha bensiz etkinlik oluyormu ? :))

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben de favorilerimi seçiyim :A
En favori sezon : 4.Sezon
En favori bölüm : 4x8 (Bence dizi bu bölümde kendini aşmış ,Sezon finali tadında bir bölümdür.)
En favori erkek : Rick Grimes
En favori kadın : Michonne
En favori mekan : Hapishane