The Walking Dead Etkinlik Sonuçları!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
vLr5m6.gif

Herkese Meraba!

7 Ağustos'ta başlattığım etkinliğim tüm kategorilerin bitmesiyle son buldu. Öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Bu etkinlik için toplam 10 kişi katılır zannediyordum ama tam tamına 22 kişi katıldı. Bu bir yabancı dizi için harika bir oran. O yüzden beni kırmayıp etkinliğe katıldığınız için tekrardan teşekkür ederim.

Dilerseniz sonuçlara geçelim.

En Favori Mekan :Hershel'in Çiftliği :Z

Oylamada en yüksek oyu alan (9) Hershel'in Çiftliği oluyor. Onun ardında 7 oyla Hapishane 2.oldu.
01.-the-walking-dead-wallpapers.png

En Favori Sezon :
1.Sezon :Z

Oylamada 9 oy ile en favori sezon 1.sezon oluyor. Onu 6 oy ile 2.Sezon takip etti.
Wallpaper-The-Walking-Dead-the-walking-dead-17323199-1399-1115.jpg

En Favori Bölüm :
2x13(Sezon Finali) :Z

2x13 11 oy ile fark atarak 1.oluyor. Onu 8 oy ile 1x1 ( Pilot bölüm) Takip ediyor.
4.jpg

Bölümü hatırlamayanlar için kısa bir fragman!

Vee Sıra En Önemli Kategorilere Geldi!

En Favori Erkek Oyuncu : Daryl- Rick :Z
The-Walking-Dead-Rick-and-Daryl.jpeg

Evet gördüğünüz gibi resimde 2 kişi var.:F Bizim forumun ilginç olduğunu biliyordum zaten ama aynı zamanda kararsız da çıkmış. :F Rick ve Daryl ikisi de eşit oy aldı. ( 11-11)
Neyse artık 2 karakteri tebrik ederiz:Z:Zharika bir oyunculuk sergiliyorlar dizide. Gördüğünüz gibi onları biz bile ayıramadık.:D

En Favori Kadın : Michonne :Z
New-Character-Promo-Michonne-the-walking-dead-37684739-999-667.jpg

12 oy alarak Michonne en favori kadın oyuncu oluyor. Maggie 10 oy alarak 2.sırada oluyor.
Michonne'yi tebrik eder dizide daha fazla zombilerin korkulu rüyası olarak görmek isteriz.:Z:Z Maggie'yi de başarılarından dolayı tebrik ederiz.:Z

Umarım sonuçlardan memnun kalmışsınızdır. :A Entkinliği diziye uygun bir şarkı ile kapatıyorum. :T

@Yiğitt @mrt-06 @vadikızı @Jonsnow @Tolstoyevski @Çiğdem- @BesaleT @OzaN @Titanium @GreatOttoman @sokak sanati @dizi kolik @Forumdash @cevaa @*YıldırıM* @Bully @beyazsoy @tolgab @HeisenBerg @AlemTo @Ahmad @destere @crazymurat31 @Canol @Castei

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Rick rahat almalıydı. 2. sezondan beri bir çok alanda zevkle izlediğimiz Maggie'yi 3. sezonun ortasında girmiş bir zenciye tercih edenlere teessüf ediyorum şiddetle.ss

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eline, emeğine sağlık @Harunnn60 etkinlik için. :X

En favori mekan gerçekten Hershel'in Çiftliği idi. Bana göre en iyi sezon 2. sezon, en iyi bölüm 2x13 idi. :D Erkek oyuncu seçimi iyi olmuş, iki sevdiğim isim aynı yerde. :bhr: En favori kadında ben Lori olur diyordum, Michonne'nin olması hem şaşırttı, hem sevindirdi. :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Harunnn60 öncelikle emeklerine sağlık güzel bir etkinlik oldu. :D

1.sezonu, Michonne ve Rick'i tebrik ederim. :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Rick rahat almalıydı. 2. sezondan beri bir çok alanda zevkle izlediğimiz Maggie'yi 3. sezonun ortasında girmiş bir zenciye tercih edenlere teessüf ediyorum şiddetle.ss
İnsan bir teşekkür eder.ss

Eline, emeğine sağlık @Harunnn60 etkinlik için. :X

En favori mekan gerçekten Hershel'in Çiftliği idi. Bana göre en iyi sezon 2. sezon, en iyi bölüm 2x13 idi. :D Erkek oyuncu seçimi iyi olmuş, iki sevdiğim isim aynı yerde. :bhr: En favori kadında ben Lori olur diyordum, Michonne'nin olması hem şaşırttı, hem sevindirdi. :Z
Sağol. :D Lori yarı finalde öndeydi. Sonra @GreatOttoman baya çabaladı sanırım Maggie öne geçti. :T

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Benim oy verdiklerim seçilmiş genelde. :) Güzel bi oylama oldu.
@Harunnn60 öncelikle emeklerine sağlık güzel bir etkinlik oldu. :D

1.sezonu, Michonne ve Rick'i tebrik ederim. :D
Teşekkürler arkadaşlar. :D

İstediğim olmadı ama.:(
Valla bende Lori 1.olur diyordum ama yarı finalde şok oldum resmen. :( Yinede etkinlik güzel sonuçlar çıkardı. Hershel Çiftliği , 2x13 bölüm , 1.sezon gibi sonuçlara sevindim.:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Oylama sonuçları baya olumlu çıktı bence.foruma yeni katıldığım için sadece en iyi erkek ve kadın oylamasına katılabildim..en iyi kadın adayında kullandığım oy kazandı ayrıca en iyi erkek adayında çok kararsız kalmıştım çünkü benim için darly ve Rick ikiside denk karakterler olduğundan baya kararsız kalmıştım ama yinede oyumu darly den yana kullanmıştım.bunun sonucunda iki adayın oyları eşit çıkması kararsız olmamın çok normal olduğunun kanıtı oldu..kullandığım iki ayrı oylamada istediğim sonuçların çıktığını söyleyebilirim bence olması gereken sonuçlar bunlardı

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oylama sonuçları baya olumlu çıktı bence.foruma yeni katıldığım için sadece en iyi erkek ve kadın oylamasına katılabildim..en iyi kadın adayında kullandığım oy kazandı ayrıca en iyi erkek adayında çok kararsız kalmıştım çünkü benim için darly ve Rick ikiside denk karakterler olduğundan baya kararsız kalmıştım ama yinede oyumu darly den yana kullanmıştım.bunun sonucunda iki adayın oyları eşit çıkması kararsız olmamın çok normal olduğunun kanıtı oldu..kullandığım iki ayrı oylamada istediğim sonuçların çıktığını söyleyebilirim bence olması gereken sonuçlar bunlardı
Teşekkürler. :D Sizinde son dakikada katılmanız iyi oldu. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
eline sağlık @Harunnn60 çok güzel bir etkinlik oldu ;););)

en favori mekan çiflikte iyiydi ama hapishane olmalıydı bence :-):-):-)

en iyi sezon 1.sezon olabilir zaten ilk 3 sezondan hangisi olsa kabul ederdim:F

en iyi bölüm 2.sezonun sezon finali gerçekten efsaneydi oda iyi :Z:Z:Z

ayyy michonne yemiş maggieyi @sokak sanati :A:A:A

darly de @mrt-06 ya gösterdi gününü kolay lokma olmadığını anlamışsındır artık:A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

darly de @mrt-06 ya gösterdi gününü kolay lokma olmadığını anlamışsındır artık:A
Teşekkürler.:Z

@mrt-06 söylüyordu sürekli Rick kazanacak diye bende forumda Daryl hayranları da var diyordum. :D Şimdi gelince çok şaşıracak. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
İçlerinden en çok Michone'nin kazanmasına sevindim, çok güzel bir etkinlik oldu Haruncum emeklerine sağlık. :D

Teşekkürler.:Z

@mrt-06 söylüyordu sürekli Rick kazanacak diye bende forumda Daryl hayranları da var diyordum. :D Şimdi gelince çok şaşıracak. :F
Ben anlamadım ki oylama konusunda Harun son gün bugün demişsin Cumartesi günü ardından sonraki günlerde 4 kişi oy kullanmış normalde Rick kazanıyordu oylamada, o 4 oy değiştirmiş her şeyi. (b)