MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Eylül'de mi başlıyoruz? :D

@Mr.At Sertab kendine genç oğlan almış diyolla. :))

Cengiz gelecek hafta sunuculardan birini Nergis Öztürk yapar mısın? Demin Böyle Bitmesin'e rast geldim özlemişim. :bhr:
@mrt-06 ayoll hep erkeklermi 20 yaş küçük çıtır kızlar alıcak birazda kadınlar 20 yaş küçük çıtır erkeklerin tadına baksın bakalım bizimde canımız var
:A:A:A

Birde magazincilere aylar önce yalan demiş yok öyle bir şey demiş gerçekten de sevgilerlermiş bak evlendiler. :A

Şimdiden rakibimi karalamaya başlıyım dedim. :F Ee birinciliği kolay elde etmedik biz. :A

Teşekkürler. :D
evet arkadaşız demişti kendi özelleri ama böyle bir şey olacaksa
ne diye saklarlar anlamıyorum ya:)

Bu haftaki şarkımız 2004 yılında çıkartmış olduğu Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor albümünün en popüler slow şarkılarından biri olan ''ACI VERİYOR'' olacak...

@Ahmad @ozgur2113 @Bully @dizi kolik @OzaN @EFE UYSAL @Çiğdem- @Tzira @HachiKo @berkann @cookies @Harunnn60 @Maskeli Fedai @BesaleT @Aserat @vadikızı @Yiğitt @S.G.A.T. @Mr.At @adımutlulukk ve gelecek olan 5 jüri :)
okadar çok bildirim varkı baska baktığım şeylerde var şimdi seçimine bakabildim cnm handenin en iyi slowlarından belkide 1.desem abartı olmaz zamanında aşırı popüler bir parçaydı benimde dilimde az dolanmamıstı yanı :F:F:F