MusicSurvivor 3.Sezon | 2.Hafta Sonuçları

Hande'nin bir sürü hit parçası var sıkıntı yok fena mı +3 puan aldım :A
horr gördüğün parçam yarışmayı çok rahat bitirdi 8.sırada ve oy kullanmayan 3-4 kişi daha vardı kullansalar ilk 5 kaçınılmazdı hem yansın geceler ortalarda rahat bitirdi hemde funda ararın bu çok güzel dediğin beğendiğin parçası elendi yanı müzik dersinden sınıfta kaldın canikom :A

2:33-3:33 racap isteyen kısa yoldan göz atabilir tolgahan sayışman klıpte gençlik dönemi:F
burcunun en sevdiğim parçasıdır belkide orta okul dönemlerimizin vazgeçilmesiydi sınıf tozunu yutmuş herkesin seviceğini düşünüyorum 3.haftada herkese başarılar:bhr::bhr::bhr:

@Nisa @Tzira @HachiKo @cookies @berkann @Aserat @Maskeli Fedai @Ahmad @Cengo @BesaleT @Harunnn60 @Yiğitt @Bully @sokak sanati @batuhankaralar @EFE UYSAL @adımutlulukk @xemrexxx @dizi kolik @denizz19 @S.G.A.T. @Billy Kane @ozgur2113 @OzaN @mrt-06
Severim :A

Oylarıyla destekleyen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum öncelikle. Bu hafta açıkçası ilk 3'e girme gibi bir tahminim yoktu ama zirvede olmak şaşırttı diyebilirim. Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. :)

Bu haftaki şarkımız Hande Yener'in sevilen slow şarkılarından biri olan 'Armağan' olacak.

@Bully @Aserat @Billy Kane @Ahmad @adımutlulukk @Çiğdem- @sokak sanati @ozgur2113 @xemrexxx @batuhankaralar @S.G.A.T. @cookies @OzaN @HachiKo @EFE UYSAL @dizi kolik @BesaleT varsa etiketlemediğim ezbere yazdığımdandır. :)
Hem yüksek verelim, hem etiketleme. :T: :A

horr gördüğün parçam yarışmayı çok rahat bitirdi 8.sırada ve oy kullanmayan 3-4 kişi daha vardı kullansalar ilk 5 kaçınılmazdı hem yansın geceler ortalarda rahat bitirdi hemde funda ararın bu çok güzel dediğin beğendiğin parçası elendi yanı müzik dersinden sınıfta kaldın canikom :A
Forumun müzik zevkini biliyorum da ondan rahatım :) Forum popüler şarkı seviyor derinliği olan şarkıları dinlemiyorlar. :) Funda Arar bu sebeple elendi.

Başta tam puan ve yüksek puan veren arkadaşlar olmak üzere herkese teşekkürler. :D Bu şarkıyla ilk 3'te yer alacağıma inanıyordum ve öyle de oldu. Az bir farkla zirveyi kaçırmışız ama olsun. :D Tebrikler @denizz19 :D

Başta tam puan ve yüksek puan veren arkadaşlar olmak üzere herkese teşekkürler. :D Bu şarkıyla ilk 3'te yer alacağıma inanıyordum ve öyle de oldu. Az bir farkla zirveyi kaçırmışız ama olsun. :D Tebrikler @denizz19 :D
Teşekkürler Özgür iyi puan almıştın zaten benden de kıl payı kaçırdın gerçekten de. :D

Şarkımı değiştirdim, çok daha iyi olduğunu düşünüyorum inşallah sizde beğenirsiniz, bir zamanların çok sevilen parçası ama klibi çekilmemişti. :) :
@Cengo @Çiğdem- @denizz19 @xemrexxx @Bully @Billy Kane @Aserat @sokak sanati @dizi kolik @BesaleT @berkann @Ahmad @Maskeli Fedai @OzaN @mrt-06 @Nisa @Tzira @cookies @HachiKo @Yiğitt @adımutlulukk @batuhankaralar @S.G.A.T. @Harunnn60 @ozgur2113
dikkat ettim,Şarkının özellikle nakarat kısmı Gripin`in Yağmur Durma şarkısına benziyor,güzel şarkı ortalama bir puan alır:):)

Şarkımı değiştirdim, çok daha iyi olduğunu düşünüyorum inşallah sizde beğenirsiniz, bir zamanların çok sevilen parçası ama klibi çekilmemişti. :) :
@Cengo @Çiğdem- @denizz19 @xemrexxx @Bully @Billy Kane @Aserat @sokak sanati @dizi kolik @BesaleT @berkann @Ahmad @Maskeli Fedai @OzaN @mrt-06 @Nisa @Tzira @cookies @HachiKo @Yiğitt @adımutlulukk @batuhankaralar @S.G.A.T. @Harunnn60 @ozgur2113
Durma Yağmur Durma'nın farklı sözlüsü bu. O şarkıya daha çok alıştığımız için bu şarkı biraz tuhaf geliyor. Ben büyük ihtimalle diğerine daha yüksek puan verirdim. :):)