Kurtlar Vadisi Pusu 255.Bölüm Yorumları

şu artur un arkasından ne çıkacak acaba fazla sürmez yakında anlarız sonuçta usta onu araştırıyor

aaa yasini kurtaran adamın adı celil ertuğrul şakarın şefkat tepeden olan karakterinin adı kordon celil teadüfmü acaba:F:F:F

Bölüm gayet güzel şimdi uçacak :D
Inşallah uzun bir bölüm olur

İnşallah seneye güzel hikâye yazarlar su an ortada hikaye mikaye yok sezonu kurtarma derdindeler

---Tapatalk---
aga ne hikayesi yok ya 13 yıl olmuş hala nasıl bir beklenti içindesiniz çözemedim ben bu sözlere katılmıyorum senaryonun kralı var işte hayır ne olacak onu bir anlasam

Polat Şaşmaz abartma be on Numara gidiyor hikayenin feristahi var

işin içine tapınakçılar girince çok farklı bir atmosfer oluyor bu atmosfere bayılıyorum işte

keşke bizimde analiz yeteneğimiz olmasaydıda şu bölümlerin nekadar düşük seviye olduğunu görüp zevkimiz kaçmadan keyifle izleyebilseydik
🙂🙂🙂

Bölüm fena gitmiyor ilerleyen dklarda dahada hareketlecektir.:)))

Cahit'in sahneleri yine güzel. Bu sezonun en zevkli kısımlarından

ayoll artık polat alemdar ismi tek başına kullanılmıyor algis masejteye kim saldırı düzenlemiş diye sorunca ozi polat alemdar demesi gerekiyorken polat ve cahit diyor memati döneminde bile polat ismi tek kullanılırken burda masejteye polat alemdar saldırı düzenledi diyemiyorlar
polat ve cahit nedir beeeee polat alemdar isminin yanına ne zaman isim konulmaya basladın ya polat alemdar ve adamlarıdır onun doğrusu
polatın masejteyi öldürmesinin bütün karizması çizildi benim gözümde
sadece cahit deselerdi keşke cahitin yanında polatın adını kullanmaları cahitin havasını bozar :F:F:F