bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Netflix'in son bombası bir Marvel yapımı olan Daredevil...

Ünlü süper kahramanın maceralarının anlatılacağı dizi daha başlamadan büyük ilgi gördü.

İlk sezonu 13 bölümden oluşacak dizinin tüm bölümleri aynı anda yayınlandı.

Sezon boyunca diziyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

joe_quesada_daredevil_netflix_poster-how-far-will-daredevil-push-the-marvel-boundaries-on-netflix.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölümlerin tamamı aynı anda yayınlanacaģı için izlerim bu diziyi :)
Muhtemelen @destere sevmeyecegi , @Çiğdem- çokta ayılıp bayılmayacağı dizi olacak :D
Netflix'in son bombası bir Marvel yapımı olan Daredevil...

Ünlü süper kahramanın maceralarının anlatılacağı dizi daha başlamadan büyük ilgi gördü.

İlk sezonu 13 bölümden oluşacak dizinin tüm bölümleri aynı anda yayınlandı.

Sezon boyunca diziyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

joe_quesada_daredevil_netflix_poster-how-far-will-daredevil-push-the-marvel-boundaries-on-netflix.jpeg
tabikide izlicem marvel yaprda izlenmezmi ayolll:A:A:A
süper kahraman dizilerinin nekadar tuttuğu arrow ve the flash dizisiyle kanıtlandı bence bu dizi tam anlamıyla bir süperkahraman dizisi
@mrt-06 @cookies bunuda kaçırmayın @Forumdash zaten bakar
@destere fantastiğe alışmışken bunada gel :A:A:A
@sürgünüm fantastiğe başlamak için en iyi fırsatve @xemrexxx sendeeksik kalma bari :F:F:F
3355197-5122957882-Dared.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
IMDb puanı 9.8 şu an. Marvel fanboyları iş başında yine. :):)
agent carter gibi şaşaalı gelip içi kof çıkacak dizilerden biri gibi duruyor :)

Bölümlerin tamamı aynı anda yayınlanacaģı için izlerim bu diziyi :)
Muhtemelen @destere sevmeyecegi , @Çiğdem- çokta ayılıp bayılmayacağı dizi olacak :D
süper kahraman dizilerinin nekadar tuttuğu arrow ve the flash dizisiyle kanıtlandı bence bu dizi tam anlamıyla bir süperkahraman dizisi
@sürgünüm fantastiğe başlamak için en iyi fırsatve @xemrexxx sendeeksik kalma bari :F:F:F
diziyi seveceğime dair pek bir ümidim yok ama ilk bölümüne bakacağım :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hahah ayy bu ilk ve son bölümümdü diye yorum yapıcaksan boşuna izleme 1-2 kişi bulucaksamda onları kaçırıyorsun yorumunla ayol 1.bölüm yorumuna insan ilk ve son bölümümdü yazarmı yaa insanları kaçırıyorsun :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahah ayy bu ilk ve son bölümümdü diye yorum yapıcaksan boşuna izleme 1-2 kişi bulucaksamda onları kaçırıyorsun yorumunla ayol 1.bölüm yorumuna insan ilk ve son bölümümdü yazarmı yaa insanları kaçırıyorsun :F:F:F
bu sefer olumsuz yorum yapmayacağım herşeyi spoiler içinde anlatacağım tek tek :)
yalnız millet diziyi izlemeden spoiler açarsada artık kabahat benim değil :))

@Çiğdem- sen bu dizinin asıl fanını etiketlememişsin :) @cevaa yı mutlaka etiketle böyle cumburlop dizileri kaçırmaz:) hem o kadar bu tarz dizilere hastaki agent carter a bile herkesten daha çok dayandı :)))

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu sefer olumsuz yorum yapmayacağım herşeyi spoiler içinde anlatacağım tek tek :)
yalnız millet diziyi izlemeden spoiler açarsada artık kabahat benim değil :))

@Çiğdem- sen bu dizinin asıl fanını etiketlememişsin :) @cevaa yı mutlaka etiketle böyle cumburlop dizileri kaçırmaz:) hem o kadar bu tarz dizilere hastaki agent carter a bile herkesten daha çok dayandı :)))
aaa @cevaa senide bekliyoruz bu diziye ozaman :F:F:F
flash ada bekliyoruz :A:A:A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizi yayınlandı altyazıya geldi sıra. 9.7'ye düşmüş puan.

Ben de ilk bölümü izleyeceğim büyük ihtimal 3-4 puan verip köşeme çekilirim. Zaten başroldeki oyuncuya acayip gıcık oluyorum. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061

Dizi yayınlandı altyazıya geldi sıra. 9.7'ye düşmüş puan.

Ben de ilk bölümü izleyeceğim büyük ihtimal 3-4 puan verip köşeme çekilirim. Zaten başroldeki oyuncuya acayip gıcık oluyorum. :D
lo bölümler nerede ben bulamadım :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Marvel fanları var baya böyle fanatikler , ben X-men serisinden biliyorum :D

beraber izleyelim bunu ? :D
ilk bölümde sizi yalnız bırakmam sonrası için ise bişey söyleyemiyorum çünkü dizi benim tarzıma uymuyor :) @xemrexxx izleyecekmiş şimdiden üç kişi oldunuz bir kurban daha düşerse elinize okeye dönersiniz artık :))

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ilk bölümde sizi yalnız bırakmam sonrası için ise bişey söyleyemiyorum çünkü dizi benim tarzıma uymuyor :) @xemrexxx izleyecekmiş şimdiden üç kişi oldunuz bir kurban daha düşerse elinize okeye dönersiniz artık :))
benimde izleme sebebi 13 bölümün hemen yayınlanması eğer haftalık yayınlansa izleyemezdim :) inş sende seversin :/

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
benimde izleme sebebi 13 bölümün hemen yayınlanması eğer haftalık yayınlansa izleyemezdim :) inş sende seversin :/
aslında kanalının netflix olması biraz insanı umutlandırıyor ama pekde fazla bir beklentim yok :) mesela bloodline gibi bişey olsa asla bırakmazdım diziyi muhteşem olurdu ama bu seferde benle birlikte izleyecek kimse bulamazdım :) değil okeye dört kişi pişti oynayacak ikinci kişi bile bulamazdım:)