Kurtlar Vadisi Pusu 254. Bölüm Fragmanı

Alptekin ile çakma Polat esir düşmüş, Yasin vurulmuş gözüküyor inşallah ölmez :( Anlaşılan Polat Majesteyi, Pusat da Tilkiyi avlama peşine düşecek fragman bomba gibi :D

Fragman dehşetül vahşet müthişşş
Cuma günü 1 değil 11 sınav bile olsa vadi kaçmaz ötesi yok

Youtube dan açılmadı
@Polat Şaşmaz senin linkten indirdim eyvallah aga telefonda bol bol izlerim :D

bu hafta inşallah beklentiler karşılanır ve senaryo ilerler umarım.

Fragman güzel hoş da şu yasin ölme çok iyi olacak :( adam daha yeni diziye girdi umarım çelik yelek vardır.

Miraya tilki kurşun sıkarken sanki miray sağda kurşun isabet ederken pusat sağda duruyor acaba o sahnede başka bir şey mi var ya da hata mı? Ya da nene yanlış görüyorum.

Fragman güzel hoş da şu yasin ölme çok iyi olacak :( adam daha yeni diziye girdi umarım çelik yelek vardır.

Miraya tilki kurşun sıkarken sanki miray sağda kurşun isabet ederken pusat sağda duruyor acaba o sahnede başka bir şey mi var ya da hata mı? Ya da nene yanlış görüyorum.
Kapıyı açmış herhalde aga

-Tapatalk-

Pusat hayvan gibi çıkmış o deyim en çok bu kareye yakışır herhalde :D

ee5362de4001012c820e8541f02246aa.jpg

-Tapatalk-

güzel fragman,tilki andrei'nin sahalara dönmesi yeter zaten büyük ihtimalle tilki dengeleri değiştirecek.umarım hep böyle devam eder..diziye hareket şarttı bu bölümde de bunu görecek gibiyiz.. :))) yüce majeste yalama oluyor...:)))) yasinin öleceğini düşünmüyorum ve bunu istemem... rascoln ve pusat kıvılcımı çaktı ama anlaşılan tilki ateşi harlayacak gibi .:)))) tilki kümese girdi bakalım kimleri avlayacak :)))

Fragman güzel, son 2 haftaya göre daha güzel fragman. Sonunda asıl hikayeyi hatırladılar :)

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc