Vikings 4. Sezon Onayını Aldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1427388528.jpg

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilgiyle izlenenen ABD'nin History Channel kanalında yayınlanan tarihi dram Vikings, 4. sezon onayını aldı.

Şu sıralar üçüncü sezonu yayınlanmakta olan dizinin dördüncü sezon için yenilendiği duyuruldu. Dizinin dördüncü sezonu da tıpkı üçüncü sezonda olduğu gibi 10 bölümden oluşacak.

Yapımcılığını ve senaristliğini Michael Hirst’ün üstlendiği, başrollerini Travis Fimmel, Katheryn Winnick ve Clive Standen gibi isimlerin paylaştığı Vikings, reytingleriyle kanalını son derece memnun etmeyi başarıyor.

Hikayeye göre daha uzun bir süre devam eder ayrıca kanalın altın yumurtayan dizisi adeta , bunuda ekleyeyim :)

Tamamen beklendik bir gelişmeydi. Acaba diziyi kaç sezon olarak planlıyorlar onu merak ediyorum. :)
Ragnar (Travis Fimmel) ilerde ölerek diziden ayrılıldığında, yerine geçecek oğlu karizmatik biri çıkarsa devam eder 4-5 sezon daha. :)

Bjorn'dan başrol olmayacağı kesin de Ivan falan nasıl olur göreceğiz. :):)

Olmadı spin-off olarak devam etsinler Ragnar ölünce. :)
Ivar olacak. Google'a ismini yazınca kral yazıyor. O geçecektir başa. :)

Hem Odin'in (Harbard) duasını aldı artık sırtı yere gelmez. :)

süper haber, daha uzun yıllar yeni sezon onayları alacaktır dizi, biz daha ivar ın büyüyüp intikam almasını bekliyoruz :))

Kazulet Aslaug'u görmeyiz umarım dördüncü sezonda. :)) @destere
aslaug 98 yaşında ölüyor onun tüm tarihini araştırdım :) yani kraliçe daha uzun yıllar bizimle birlikte :))

süper haber, daha uzun yıllar yeni sezon onayları alacaktır dizi, biz daha ivar ın büyüyüp intikam almasını bekliyoruz :))

aslaug 98 yaşında ölüyor onun tüm tarihini araştırdım :) yani kraliçe daha uzun yıllar bizimle birlikte :))
98 mi? Claire Fisher'i geçmiş hasbam. :)

Ragnar'ı boynuzladığı yanına kar mı kalacak?