Böyle Bir Durumda Tereddüt Yaşıyor musunuz?

denizz19

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
63,706
Puanı
1,061
Bildiğiniz üzere pek çok marka giyim mağazasında kıyafetler kadar parfümlerde tanıtım ürünleri arasında yer alıyor. Kapalı parfüm kutularının önünde deneme ürünü olarak hep bir tane açık vardır ve insanlara bu kokular sunulur. Ancak parfümü bileğimize sıkıp kokladıktan sonra şöyle bir durum oluşuyor acaba üzerime sıksam insanlar bir şey derler mi?

Peki siz de böyle bir tereddüt yaşayanlardan mısınız, yoksa rahat rahat sıkıyor musunuz üzerinize? :A

Kozmetik dükkanlarına uğraşmadığım için tereddüt yaşamıyorum, ama yaşayanlar da vardır herhalde. :X

@denizz19 sahaya geri dönmus :A
Ayol şimdi soyliycegim sey size tuhaf gelebilir ama ben marketlerdede açıp bakıyorum güzel kokuyomu diye üstüme sıkıyorum begenirsemde aliyorum :F
Bilegime sıkacağıma üstüme sıkayım da güzel kokayim dimi ama :A

Son düzenleme:
valla parfümü bileğime sıkarım ama tereddüt yaşarım ben utangaçım ben

Ahh iste ayni ben yaa :love1:
@xemrexxx @-potterhead- 4üzümüzü de bulmuş olduk :) :)
Aynen ya bedava parfüm duruyor orda sıka sıka bi hal oluyorum :A
ayyyy cnm şöyle birşey var bu tereddütleri adece erkekler yaşar
türkiyede kadınların çoğu bedava parfum bulucakta vlla kendine sıakr arkadasına sıkar kucağında köpek varsa ona sıkar :F:F:F
yeterki bedava birşey olsun :A:A:A

ayyyy cnm şöyle birşey var bu tereddütleri adece erkekler yaşar
türkiyede kadınların çoğu bedava parfum bulucakta vlla kendine sıakr arkadasına sıkar kucağında köpek varsa ona sıkar :F:F:F
yeterki bedava birşey olsun :A:A:A
Aa neden be erkeklerde bedava kullanir pis kokulumu dolasalim 😉
Çok iyi hatiliyorum bime gittiğim her zaman sıka sıka bi hal olurdum :A

Hiç bime falandami ugramiyosun anlamadim ben (b) ordaki perfumleri her gittigimde sıkarım test ederim :A @Çiğdem- sen neler yapiyosun bu koku konusunda seni merak ettim :)
Bim e veya herhangi bir yere uğrasam da parfümlerin olduğu mekana yani reyona hiç uğramam. İşim olmadıkça. Yani parfüm denemenin bana ne faydası var? Elime ne geçmiş olacak? Gelip geçici kokuyu sıkmış olunca ne değişecek? Yalnızca zaman kaybı. Kaldı ki her kimyasalı öyle denemiş olmanın da bana faydası dokunamayacak, hatta kanserojen madde olup olmadığını bile bilemeyeceğim için ilerde hiç yere sıkıntı çıkartabilir. :)

Bim e veya herhangi bir yere uğrasam da parfümlerin olduğu mekana yani reyona hiç uğramam. İşim olmadıkça. Yani parfüm denemenin bana ne faydası var? Elime ne geçmiş olacak? Gelip geçici kokuyu sıkmış olunca ne değişecek? Yalnızca zaman kaybı. Kaldı ki her kimyasalı öyle denemiş olmanın da bana faydası dokunamayacak, hatta kanserojen madde olup olmadığını bile bilemeyeceğim için ilerde hiç yere sıkıntı çıkartabilir. :)
Çocukken sıkıntı çıkmıyordu bim= kalite :love1:

Denemek için konuları neden üstüne sıkıyorsun kimse demez ama anormal. :D

Bende şöyle bişi oluyor, sıktım mı onu alıyorum. :F

hiç yaşamadım. ama biri bir şey derlerse terimle birlesiminin sonucunu merak ediyorum arkadaşlarım (sevgilim) beğenirsen alacağım!!!!

Denemekte tereddüt etmem sıkarım üzerime ama sonra utanıp kendimi o parfümü almak zorunda hissederim. Elim boş çıkarsam arkamdan laf edecekler gibi gelir. :D

Bazen dışardan bir anda bir yere çağırırlar ve bir parfümçüye girer parfümü sıkar giderim. :F

Ha bilek ha üzerimize. :A