Kurtlar Vadisi Pusu 246.Bölüm Fragmanı

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
BUNDAN SONRA GİZEM HEYECAN TAVAN YAPAR :))) KURTLAR VADİSİ PUSU'YA ELEŞTİRİDE BULUNAN BUNDAN SONRA KARŞISINDA BENİ BULUR. HEY ALLAHIM YA TAM BENİM ARZULADIĞIM KONULARA SONUNDA GELEBİLDİLER ÇOK ŞÜKÜR:))))
evet abi inşallah bende inanıyorumki bu bölüm milat olucak.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
BUNDAN SONRA GİZEM HEYECAN TAVAN YAPAR :))) KURTLAR VADİSİ PUSU'YA ELEŞTİRİDE BULUNAN BUNDAN SONRA KARŞISINDA BENİ BULUR. HEY ALLAHIM YA TAM BENİM ARZULADIĞIM KONULARA SONUNDA GELEBİLDİLER ÇOK ŞÜKÜR:))))
işte buuu fragmanda aradığım görmek istediğim yorum buydu üstüne üstlük bu yorumunun senden gelmesine iki kat sevincim arttı :Z

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
ben dün akşamki yorumu seni kızdırmak için yaptım heee birde artık senin düşüncedaşın @papuleoo da var :))))) artık hedef iki oldu :D
abi varya inanır mısın içimdende geçmedi değil hani yok yok ben seni iyice tanımaya başladım bu iş oldu 1-2 hafta sonra tüm vadiciler benim safıma geçecek inş :Z tabi çiğdem için birşey diyemem :A
@papuleoo agam da o güzel yorumlarıyla renk katmaya devam ediyor zaten :d:

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
abi varya inanır mısın içimdende geçmedi değil hani yok yok ben seni iyice tanımaya başladım bu iş oldu 1-2 hafta sonra tüm vadiciler benim safıma geçecek inş :Z tabi çiğdem için birşey diyemem :A
@papuleoo agam da o güzel yorumlarıyla renk katmaya devam ediyor zaten :d:
ben en başta ne dediysem en sonunda onu diyorum .hanedanlar amon ra majeste konularını işlesinler onlara şapka çıkarırım :)))) bunu en başta yapacaklardı ama olmadı .kaza oldu eyvallah allahtan gelene boynumuz kıldan incedir :).ama onlar bu arızalı durumları settar ve kevaşeleriyle kapatmaya kalktılar .halbuki ellerinde tilki ve rascoln varken bu gibi vadiye hiç yakışmayan fantazilere kaçmak diziyi reyting anlamında çok gerilere itti.allaha şükür sonunda da olsa geçte olsa farkına vardılar ama göle su gelene kadar kurbağanın gözü çıkar kelamını bizlere sonuna kadar yaşattılar bizde ne ciğer kaldı nede dalak :F .burda benim ve diğer arkadaşların büyük itirazı bunaydı.ve usta iyileşti ama tekrar masa başı işlerine geçti. CAHİTİN ŞİMDİ İÇİNDE BULUNDUĞU GİRDAPTA POLAT OLMALIYDI. İKİNCİ BÜYÜK İTİTRAZDA BUNAYDI. biz artık cahit ve akifin cengaver robocop tavırlarından çok bıktık:(:(:( daha fazla tepki çekmemek adına allahtan son iki bölümdür akifin rollerini kısaltılarda herkes rahatladı.

@papuleoo ya gelince aramıza geç katıldı ama yorumlarıyla bizleri mest etti saolsun :))) ama @-KADİR- senin ekolünden gözümden kaçmıyor deil yani:))))))
birde en sevdiğim yönü vadi hakkında bilmediği herşeyi açık yüreklilikle soruyor öğrenmeye çalışıyor hiç kompleksli deil :) o yönünüde takdir ediyorum :D

en son kelamımıda başta dediğim gibi İNŞAALLAH SİZ HAKLI ÇIKARSINIZ BEN YANILIRIM vadi de tam gaz yoluna devam eder :))) ama ne yazık gelinen bu süreç bizim yaptığımız eleştirlerimizin ne kadar da haklı olduğunu gösteriyor :))) ama bundan sonra düzelirde herşey rayına girer inşaallah

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
fragman süper bayıldım
heyecanlı olacak istediğim hareketlilik geliyor sonunda ya:oley:

takas önce bölümü izle öyle yorumla lütfen
abla zaten fragmanı yorumladım İnşallah bölüm müthiş olur
fragman güzel zaten ama radikal bişeyler bekliyorum vadiden çünkü reytingler çok düştü bu açıdan

cahit in bu kahramanlıkları da acilen azaltılmalı cahit kim ya abartmaya başladılar son 2 haftaya akdar cahit e bişey demiyodum ama adamı polat alemdar yaptılar resmen daha dün repliği olmayan biriydi
bunu yazmamın sebebi bugün bi arkadaşım cahiti çok abarttılar sıktı demesidir çok sağlam bi vadicidir

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
B9fpQwLCAAAsnK7.jpg

B9fVLR8CUAAOqcR.jpg

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
resimler müthişşşşşş
foto fragmandan sonra heycanım iyice arttı İnşallah coşacaz bu hafta

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
işte aga senden beklediğin yorum; bölüm de inş bizim istediğimiz gibi olacak bomba bir bölüm geliyor aga :d:
aga konu vadi olunca dayanamıyorum coşturuyolar adamı foto fragmandan sonra dayanamadım :D İnşallah bu bölm hayal kırıklığı olmaz milletin sesi çok çıkmaya başladı polat alemdar bunların hepsini susturmalıdır :D

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
aga konu vadi olunca dayanamıyorum coşturuyolar adamı foto fragmandan sonra dayanamadım :D İnşallah bu bölm hayal kırıklığı olmaz milletin sesi çok çıkmaya başladı polat alemdar bunların hepsini susturmalıdır :D
susturacak aga çakala çukala kulak asmamak lazım :D

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
@Maskeli Fedai aga hayırdır yorum yapmadın? sadece iyi dedin gerisi yok biraz aç da senin yorumunu görelim aga :-)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,706
Puanı
1,060
abla zaten fragmanı yorumladım İnşallah bölüm müthiş olur
fragman güzel zaten ama radikal bişeyler bekliyorum vadiden çünkü reytingler çok düştü bu açıdan

cahit in bu kahramanlıkları da acilen azaltılmalı cahit kim ya abartmaya başladılar son 2 haftaya akdar cahit e bişey demiyodum ama adamı polat alemdar yaptılar resmen daha dün repliği olmayan biriydi
bunu yazmamın sebebi bugün bi arkadaşım cahiti çok abarttılar sıktı demesidir çok sağlam bi vadicidir
ben bölümü yorumlayalım dedim cnm
cahitte abartma yok ya bence gayet iyi