Kurtlar Vadisi Pusu 246.Bölüm Fragmanı

fragman beklentimin altında arkadaş artık radikal değişklikler yapılıp fragmanın izlemeyenler tarafından dikkati çekmesi lazım ki yükselelim normal standartlarda yine aksiyon az gibi gözüküyor
kısacası beklentimin altında recep in tüyosu yattı gibi değişen bişey göremedim

Aga abimizden spesifik bir cevap gelecek bunu hissedebiliyorum.
gelir aga abide bakış bitmez elbet gelir :D gerçi az çok onun neleri beğenmediğini tahmin edebiliyorumda bekleyelim bakalım abi neyi baz alarak o kelamı etmiş mi? ya da gerçekten etti mi? neyse uzattıkça yazdıklarımda acayip bir kayma oluyor ben kesiyorum :A

fragman beklentimin altında arkadaş artık radikal değişklikler yapılıp fragmanın izlemeyenler tarafından dikkati çekmesi lazım ki yükselelim normal standartlarda yine aksiyon az gibi gözüküyor
aga inanmıyorum ben de diyordum şimdi takas gelecek bize coşkuyu verecek ezingolu coşanzeli bir yorumla iyice havaya girecez diyordumda hayal kurmuşum demek :A

Son düzenleme:
Cahit yuce majesteile yine gorusemeyerek is sezon finaline kaldi:))) koskoca aksaclinin boyle alikoyulmasi sacma olmus😉)) fehmicigim konseyi kurmus ama uyeler bes para etmez.karfesim bastir parayi adam gibi adamlar koyun o konseye.insaallah konsey uyeleri gorduklerimizden ibaret deildir.bence hoca olmiyecek brandonla takas edilecek

benim coşmam yada coşturmam hiçbişey ifade etmiyor artık aga vadinin gerçekten coşturması lazım hala aynı fragman müziği ulan yazıklar olsun 1000 tane müziği olan dizi sezon başından beri aynı müzikle fragman veriyor bazı dizilerle dalga geçerdim bu konuda aynısı başımıza geldi be
bir istanbul mix koymak çok mu zor bi farklılık olsun be abicim bi farklılık bu ne ya en sevdiğim müzik bu müzik ama hep aynı olmaz

neyse müzik konusunu geçelim aksiyon az gözüküyor bizim aksiyon dolu bölümlere ihtiyacımız var
bunu da geç geçen hafta fragmanda verilen sahne bu fragmana da koyulmuş geçen bölümde verilmemişti

çok büyük bombaların olması lazım standart fragman bekliyorum artık düşüşün farkında değil heralde bunlar

Köklü değişikler olması lazım ama oda biranda olması zor gibi bu sene böyle gider gibime geliyor seneyede ne olur bilmiyorum Tilki'nin bu kadar pasif kalması beni çok şaşırttı geldiğinden beri

%95 tilki ve raskoln yine olmayacak gibi gözüküyor
bu bölümde bu ikili pasif olursa daha diyecek bişey yok
tilki polat alemdar çok düşmanını kaybedeceksin diyor adam 3 bölümde 1 dakka gözükmüyor bu ne aptalca bi mantıktır
raskoln ü madem göstermeyeceksiniz tilki vurduğunda öldürseydiniz en sevdiğim karakterlerden biri ama adam buharlaştırıldı boktan settar kgt siyah sancak ıvır zıvır aktifken raskoln yok tilki yok

bakın fragman güzel olabilir ama bu saatten sonra her bölüm ve fragman efsane olmak zorunda reytinglerin hali ortada

%95 tilki ve raskoln yine olmayacak gibi gözüküyor
bu bölümde bu ikili pasif olursa daha diyecek bişey yok
tilki polat alemdar çok düşmanını kaybedeceksin diyor adam 3 bölümde 1 dakka gözükmüyor bu ne aptalca bi mantıktır
raskoln ü madem göstermeyeceksiniz tilki vurduğunda öldürseydiniz en sevdiğim karakterlerden biri ama adam buharlaştırıldı boktan settar kgt siyah sancak ıvır zıvır aktifken raskoln yok tilki yok

bakın fragman güzel olabilir ama bu saatten sonra her bölüm ve fragman efsane olmak zorunda reytinglerin hali ortada
Tilki diziye gelirken neler hayal etmiştik nası coşmuştuk ne diyoduk olana bak adam toplasan kaç dk gösterdiler bilmiyorum yan rollerde olan adamları daha çok görüyoruz tilkiden ne yapmaya çalışıyolar mantık kuramıyorum cidden

Tilki diziye gelirken neler hayal etmiştik nası coşmuştuk ne diyoduk olana bak adam toplasan kaç dk gösterdiler bilmiyorum yan rollerde olan adamları daha çok görüyoruz tilkiden ne yapmaya çalışıyolar mantık kuramıyorum cidden
tilkinin en aktif olduğu bölümü hatırla aga banka soyduğu bölüm resmen onun sahnelerinde mest olmuştuk müthişti anlam veremiyorum ya insan hiç mi yorumları okumaz hiç mi be
herkes raskolnü seviyor adam yok

tilkinin en aktif olduğu bölümü hatırla aga banka soyduğu bölüm resmen onun sahnelerinde mest olmuştuk müthişti anlam veremiyorum ya insan hiç mi yorumları okumaz hiç mi be
herkes raskolnü seviyor adam yok
O bölüm kaç almıştık (b)
Senaryo'yu yazanlar adamı 1 bölüm gösterdi adam sonra ortadan kayboluyor araki bulasın ölmemesi gereken adamlar ölüyor ölmesi gereken adamlar hem ölmüyor hemde rolleri artıyor

İhtiyarlar Heyeti'nin ortadan kaldırılması, Brandon'un öldürülmesi ve konseyin kurulması falan eski konsepte dönüş yapılacağına işaret. İnşallah öyle olur :)

Bebe Akif iyice PA çakması olmuş Allah aşkına şunları yapmayın. Öyle gri kaşkoller falan hiç iyi olmuyor.

Bilenler bilir Ersoy Ulubey zamanında da bir konsey kurulmuştu. Orada herkes iman ettiği şey üzerine yemin ediyordu. KURAN-I KERİM , tevrat,incil,para vardi Abdülheyin arkadaşı vardı ismini unuttum o da Ersoyun üzerine yemin ediyordu tövbe Yarabbim. O sahneler gibi bile olamaz bence. Bırakın o eski konseyi Ersoyun konseyinin yanına yaklasamayacak yeni konsey.

Bilenler bilir Ersoy Ulubey zamanında da bir konsey kurulmuştu. Orada herkes iman ettiği şey üzerine yemin ediyordu. KURAN-I KERİM , tevrat,incil,para vardi Abdülheyin arkadaşı vardı ismini unuttum o da Ersoyun üzerine yemin ediyordu tövbe Yarabbim. O sahneler gibi bile olamaz bence. Bırakın o eski konseyi Ersoyun konseyinin yanına yaklasamayacak yeni konsey.
Bahsettigin konseydeki sahneyi izlemiştim gerçekten tek kelime ile süper sahneydi aga :)

fragman süper bayıldım
heyecanlı olacak istediğim hareketlilik geliyor sonunda ya:oley:

takas önce bölümü izle öyle yorumla lütfen

evet fragmanı ilk kez beğendim dediğim tüyo büyük ihtimalle çıktı yeni senaristler konseyi direk kurup gereksiz karakterleri bir an önce yok ediyor ihtiyar heyetinin kaldırılmasıda yeni oluşturulucak hanedanlara yer açıcak 1 2 bölüm sonrada yeni hanedanları görücez hadi hayırlısı yeni ekipten çok umutluyum.

evet fragmanı ilk kez beğendim dediğim tüyo büyük ihtimalle çıktı yeni senaristler konseyi direk kurup gereksiz karakterleri bir an önce yok ediyor ihtiyar heyetinin kaldırılmasıda yeni oluşturulucak hanedanlara yer açıcak 1 2 bölüm sonrada yeni hanedanları görücez hadi hayırlısı yeni ekipten çok umutluyum.
hadi bakalım hayırlısı olsun :))) konu hanedanlar olsun gerisi çamurdan olsun :D aslında bunu ilk başta yapsalardı bu kadar düşüş olmazdı. haşa niyetim belli . düşünsenize KURTLAR VADİSİ TANRILARIN SAVAŞI . muhteşem olur ama bu hamleler çok geç oldu reyting anlamında hiçbir beklentim yok bu saatten sonra

hadi bakalım hayırlısı olsun :))) konu hanedanlar olsun gerisi çamurdan olsun :D aslında bunu ilk başta yapsalardı bu kadar düşüş olmazdı. haşa niyetim belli . düşünsenize KURTLAR VADİSİ TANRILARIN SAVAŞI . muhteşem olur ama bu hamleler çok geç oldu reyting anlamında hiçbir beklentim yok bu saatten sonra
dediğin gibi abi bunu baştan yapmaları lazımdı ama işi yumurta g.te dayandığı zaman akılları başlarına geldi neyse geç olsun güç olmasın :D

dediğin gibi abi bunu baştan yapmaları lazımdı ama işi yumurta g.te dayandığı zaman akılları başlarına geldi neyse geç olsun güç olmasın :D
BUNDAN SONRA GİZEM HEYECAN TAVAN YAPAR :))) KURTLAR VADİSİ PUSU'YA ELEŞTİRİDE BULUNAN BUNDAN SONRA KARŞISINDA BENİ BULUR. HEY ALLAHIM YA TAM BENİM ARZULADIĞIM KONULARA SONUNDA GELEBİLDİLER ÇOK ŞÜKÜR:))))