FavoriForumum 8. Yıl Logo Yarışması Başlıyor!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1 Şubat 2007’de kurulan FavoriForumum, önümüzdeki haftalarda 8. yılını kutlamaya hazırlanıyor. 8. yıl şerefine yapılacak olan yenilikler çerçevesinde forumun logosunun yenilenmesi de gündemde. Bu doğrultuda yeni logo yarışması başlıyor...

Yarışmaya katılmak için istediğiniz formatta istediğiniz şekilde logo hazırlayabilirsiniz. Yarışmaya 25 Ocak tarihine kadar logolarınızı gönderebilirsiniz. İstediğiniz sayıda logoyla yarışmaya katılabilirsiniz.
Yarışmanın birincisi olan logo uygun görülmesi halinde forumda kullanılacaktır ve logo kullanılsa da kullanılmasa da özel bir rütbe ödül olarak verilecektir.

Katılımlarınızı bekliyoruz...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hiç başarılı olmadığım konu.:X Katılacaklara başarılar.:X harunnn60 sen seversin böyle şeyleri.:X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
1 Şubat 2007’de kurulan FavoriForumum, önümüzdeki haftalarda 8. yılını kutlamaya hazırlanıyor. 8. yıl şerefine yapılacak olan yenilikler çerçevesinde forumun logosunun yenilenmesi de gündemde. Bu doğrultuda yeni logo yarışması başlıyor...

Yarışmaya katılmak için istediğiniz formatta istediğiniz şekilde logo hazırlayabilirsiniz. Yarışmaya 25 Ocak tarihine kadar logolarınızı gönderebilirsiniz. İstediğiniz sayıda logoyla yarışmaya katılabilirsiniz.
Yarışmanın birincisi olan logo uygun görülmesi halinde forumda kullanılacaktır ve logo kullanılsa da kullanılmasa da özel bir rütbe ödül olarak verilecektir.

Katılımlarınızı bekliyoruz...
Ben katılırımda beğenmezler diye çekiniyorum :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Benim bu tür işlerle aram yoktur, bu yüzden katılacağımı sanam. Ama yarışmacılara şimdiden başlarılar, iyi olan kazansın. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Bu 2 resimde ki amacım bu forumda bir aile olduğumuzu anlatmaya çalışıyor .:)
Ama resimler nedense HD olmadı :bilmem:
Not : resimleri koyarken sol alt köşedeki favoriforumum.net yazısını sistem ekliyor normalde o yazı yok :)
Sloganlarda küçük değişiklik yaptım.:)

d-tile-tile.jpg

Bu resimde ise eski yıldız logo yerine yeni yıldız logoyu tercih ettim.
EEE-tile.jpg

@OzaN @Yakamoz-Asi @darksaal @mrt-06 @Bully @yatutarsa @Çiğdem- @destere @xemrexxx @gözlemci @sokak sanati @aserat54

bu daha büyük sanırım.:)

d-tile.jpg

Ekli dosyalar

• d-tile.jpg
    d-tile.jpg
    19.5 KB · Hit: 397
  • ff-tile.jpg
    ff-tile.jpg
    28.8 KB · Hit: 634
Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bu nasıl gül bey :D @RüzgarGülü @OzaN
eglence.jpg

Bu 2 resimde ki amacım bu forumda bir aile olduğumuzu anlatmaya çalışıyor .:)
Ama resimler nedense HD olmadı :bilmem:
Not : resimleri koyarken sol alt köşedeki favoriforumum.net yazısını sistem ekliyor normalde o yazı yok :)
Sloganlarda küçük değişiklik yaptım.:)

Ekli dosyayı görüntüle 42703

Ekli dosyayı görüntüle 42702

Bu resimde ise eski yıldız logo yerine yeni yıldız logoyu tercih ettim.Ekli dosyayı görüntüle 42701

@OzaN @Yakamoz-Asi @darksaal @mrt-06 @Bully @yatutarsa @Çiğdem- @destere @xemrexxx @gözlemci @sokak sanati @aserat54

bu daha büyük sanırım.:)

Ekli dosyayı görüntüle 42704
çatı olan güzel olmuş bence sloganın yazı tipi dışında :)