Yabancı Dizi Önerileri

İzle bakalım 2-3 bölüm çok beğenirsen, bende bakabilirim. Ama Ray Donovan ve Fargo'dan aşağı olursa izlemem.:)
konu seveceğim bir tarzda ama oyuncular biraz düşük kalibrede yoksa konu olarak çok iyi , mesela bir the wire dizisi bana göre bir harikaydı, onu çağrıştırıyor ama onun iki puan altında oyunculuklar .. ..
ilk bölümüne bir bak boş zamanında, sende beğenirsen birlikte devam edelim ..:)

power diye bir dizi var ilk bölümüne baktım konusu bilindik uyuşturucu mafyası ve çetelerle alakalı, farklı bir konu değil ama ilk bölümü bayağı hoştu, dizinin ilk sezonuymuş 5 bölüm yayınlanmış daha....
@Forumdash @sürgünüm @OzaN @xemrexxx @Çiğdem- @Harunnn60 dizi hakkında bilginiz, ilginiz ve alakanız varmı ???
Konusunu açtiğimda peke izleyecek gibi durmamişssin :X İndirmiştim ilk bölümü ama alt yazısı hemen çıkmamaişti ve biraz alt yazısız göz atmiştim pek bi durgun gelmişti ben de sildim.

Evet, severek izliyor-dum :T Bitirdiler kör olmayasıcalar :bağır: Maggie Q ve Ted'in kızı (HIMYM) için izliyordum.Neyse Maggi Q yeni sezonda yine benle :X

Konusunu açtiğimda peke izleyecek gibi durmamişssin :X İndirmiştim ilk bölümü ama alt yazısı hemen çıkmamaişti ve biraz alt yazısız göz atmiştim pek bi durgun gelmişti ben de sildim.

Evet, severek izliyor-dum :T Bitirdiler kör olmayasıcalar :bağır: Maggie Q ve Ted'in kızı (HIMYM) için izliyordum.Neyse Maggi Q yeni sezonda yine benle :X
konuyu hatırlamıyorum :) harbiden açtığın konuya ben ne yazdım kötümüdür dedim :)
aslında bir şaheser değil ama sıkılmadan izlenebilecek güzel bir dizi gibi duruyor :)

Valla benim ilgimi çekmedi ama başlık açarım isterseniz size. :):)
hiç bir on onbeş dakikasına baktınmı ? yoksa konuyu ukuyup pasmı geçtin :)
puanı 8.1 miş yani sekiz üstü güzel olur sonra düşmese dahada güzel olur :)
şimdilik başlık açma istersen bakalım izleyeck çıkacakmı :)

konuyu hatırlamıyorum :) harbiden açtığın konuya ben ne yazdım kötümüdür dedim :)
aslında bir şaheser değil ama sıkılmadan izlenebilecek güzel bir dizi gibi duruyor :)

hiç bir on onbeş dakikasına baktınmı ? yoksa konuyu ukuyup pasmı geçtin :)
puanı 8.1 miş yani sekiz üstü güzel olur sonra düşmese dahada güzel olur :)
şimdilik başlık açma istersen bakalım izleyeck çıkacakmı :)
Yok kötü bişey dememişsin ama izlemeyide düşünmemişsin:X @sürgünüm'e outlander'ı teklif etmişssin hatta:X

Bu arada IMDB 7.4 olmuş:(

Aksiyon gerilim seviyorsanız Shooter(Tetikçi) ve Black Hawk Down(Kara Şahin Düştü) tam size göre.Kesinlikle tavsiye ederim bu ikisini türkçe dublaj indirin internetten izleyin 4-5 sene önce çekilen filmler ama hala zirvedeler şu ikisinin üstüne film çıkmadı.
Konumuz yabancı dizi önerileri :)

24'ü izlemeye karar verdim ama bölümleri çok uzun geldi(8 sezon :D) .İzleyenlere sesleniyorum başlasam mı acaba?

Valla benim ilgimi çekmedi ama başlık açarım isterseniz size. :):)
gelen bilgilere göre ikinci bölüm tam açıyor :) yani olayı kaçırma derim ikinci bölüme geçelim bir an önce :)
Konumuz yabancı dizi önerileri :)
bana dizi önerin bakayım :D bilim kurgu olur gençlik olur senaryosu çok amerikan değilse drama da olabilir :X @Çiğdem- sen de düşün bir işe yara:F

bana dizi önerin bakayım :D bilim kurgu olur gençlik olur senaryosu çok amerikan değilse drama da olabilir :X @Çiğdem- sen de düşün bir işe yara:F
@destere ile birlikte sende arrowa başla emre şuan en iyi dizilerde top üçüm arasında hem öyle aşırı fantastik olayı yok gerçekçiliği çok yüksek 🙂