Klasik Dexter - Dizi Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
3x5

Uzun zamandır diziyi izlemiyordum, özlemişim. :D Güzel bölümdü. :D

Miguel gerçek Dexter'ı öğrendi en sonunda. Adamı her ne kadar sevmesem de Dexter'a ve yaptığı işe saygı duyması kendisini sevdirdi biraz. :D

Puanım: 8.5/10

İki saniye, bir oyuncu, iki farklı adam. Mimiklerine kurban Michael :D
10565118_831727206837956_6224483396358218118_n.jpg
zeki.png

Son düzenleme:
3x6

Önceki bölüme göre biraz daha iyi bir bölümdü bence.

Saçma olabilir ama
deri yüzücü seri katilimiz Deb'in muhbiri ve muhtemel sevgilisi Anton bence. :D

Dex ve Miguel iyi iş çıkardılar bu bölüm. :D Ama Miguel yine de fazlalık bence. Dexter işlerini yalnız halletmeli. :D

3x7

Durgundu ama güzel bölümdü yine.

Camilla'nın durumu üzücüydü, Dexter bu sefer masum bir kişiyi öldürdü ama iyi bir sebep içindi. :D

Başka da pek olay yoktu. Masuka'nın Albert Chung'a benzerliği komikti. :D

3x8

Sezonun şu ana kadar izlediğim en iyi bölümüydü.

Miguel de en sonunda birini öldürdü. Ama bence bu iyi olmadı. Onun içindeki canavar uyandı gibi sanki. :D Bölümün sonunda da o avukat kadının evine gitti. Ne yapacak merak ettim. Aklıma 2 tane seçenek geliyor gerçi ama. :A Hangisini yapacak merak konusu. Belki bu merak yüzünden bugün 1 bölüm daha izleyebilirim. :D

Anton hakkında önceki bölümlerde yaptığım tahmin biraz uçuktu ve tutmadı gibi de. :D

Dexter reyisin de işi zor. Hamile Rita hiç çekilmiyor. :T:

Puanım: 9/10

10629803_725943434125448_8999362057080552950_n.png

Reytinglere göre sezonların sıralaması. 6. sezon 3'ten daha iyiydi reytingleri niye daha düşük ki. :(
@gundix123
hamile rita kötü çocuklu rita ondan da beter :F

Reytinglere göre sezonların sıralaması. 6. sezon 3'ten daha iyiydi reytingleri niye daha düşük ki. :(
@gundix123
4, 5, ve 6. sezondakiler kim bilmiyorum ama Rudy reyisi geçen olmamış sonuç olarak. :D

Evlenmeden önce de böyleydi. :D Tripleri bitmiyor kadının. :D

3x9

Bu bölüm de çok iyiydi. Önceki bölüme göre biraz daha iyiydi bence.

Miguel'e bak sen ya. :D Sezonun başından beri Dexter başta olmak üzere hepimizi kandırıyormuş. Önceki bölümde canavarı uyandırdı demiştim ama zaten adam canavarmış. :D Sezon başladığından beri pek sevmemiştim ama sevmememin sebebi bu değildi. Şimdi Dexter kadar olmasa da ben de nefret ediyorum. Ölmeyi hak ediyor. Bıçak tutan ellerin dert görmesin Dexter reyis. :D

3x10

Bölüm genel olarak durgundu ama sonu çok iyiydi.

Dexter'ın Miguel'in adam olmayacağını önceden tahmin etmesi gerekirdi. :( Şimdi budayıcı seri katilin eline düştü. Bir sonraki bölüm çok eğlenceli olacaktır. İki psikopat karşılıklı. :A

Bu arada artık Miguel'in gerçekten kurtuluşu yok. :D

9/10

@gundix123
Reytinglere göre değil galiba o ya. Awesomeness yazmışlar yani muhtemelen biri mükemelliğini göre sıralamış sezonları. :D

7 > 4 > 1 > 5 > 2 > 3 > 8 > 6

Bence yukarıdaki gibi sezonların sıralaması ama ortadaki diziler arasında pek fark yok sıralaması kesin olanlar 7, 4 ve 6 :):)

Yalnız en kötü Dexter sezonu bile bir çok dizinin iyi sezonlarından birine bedel. Özlüyoruz reyisi. :(

Reytinglere göre değil galiba o ya. Awesomeness yazmışlar yani muhtemelen biri mükemelliğini göre sıralamış sezonları. :D

7 > 4 > 1 > 5 > 2 > 3 > 8 > 6

Bence yukarıdaki gibi sezonların sıralaması ama ortadaki diziler arasında pek fark yok sıralaması kesin olanlar 7, 4 ve 6 :):)

Yalnız en kötü Dexter sezonu bile bir çok dizinin iyi sezonlarından birine bedel. Özlüyoruz reyisi. :(
kaynağım reyting diyordu bilemeyeceğim. :D

bence 1=4=2>6>7>8>3>5 :D

aynen yaa razıyım 5 gibi bile olsa yeniden görsek dexter ı :(

kötü anlayaşımız farklıysa demek. :D 6 bana kötü gelmedi birkaç küçük detay dışında. :D
lumen deme bana 😡
Din konusunun önplana çıkması falan kötüydü ya baya, ama sonu muhteşemdi. Hem malum büyük olay hem de sezon boyunca olan karakterle ilgili ortaya çıkan şey çok iyiydi. :):)

Din konusunun önplana çıkması falan kötüydü ya baya, ama sonu muhteşemdi. Hem malum büyük olay hem de sezon boyunca olan karakterle ilgili ortaya çıkan şey çok iyiydi. :):)
evet din olayı bence de kötüydü. peder sam de sevsem de gereksiz bir yan hikayeydi. gellar ın en baştan beri ölü olması ve travisin birden psikopata bağladığını saymazsak bi dakka sevmemeye başlıyorum galiba sezonu :D neyse velhasıl iyi sezondu. özellikle sezon finali

3x11

Yine çok iyi bir bölümdü. Önceki Dexter sezonları gibi bu sezon da sonradan açıldı. :D

Dexter'ı ağaç budayıcının kaçırdığını düşünmüştüm ama alakası yokmuş. :D

Dexter en sonunda Miguel'in de işini bitirdi. Kurtulduk sonunda. :D