OzaN'dan Yabancı Dizi Önerileri 5: Unutulmayanlar

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
prison break ilk sezonu harikaydı, ikinci sezon yine çok iyiydi üç ve dördüncü sezonlarda aksiyon olarak iyi ama mantıktan uzalaşılan bölümler izledik , tempo düşmedi ama ne neden nasıl sorularına mantıklı cevaplar bulamadığım bölümlerdi ? @OzaN lost için sonunda bozdu demiş ama bence prison break de ikinci sezondan sonra mantık olarak hafiften bozanlardan :)
lost izledim güzel diziydi sonlarda gizemini yitirmiştir
sopranos benden uzak olsun
friends i hem @berkann hem @OzaN tavsiye ediyor bakacağım mutlaka :)

six feet under dan bahsetmeyi unuttum :) izliyorum ve de harika bir dizi izlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim izlemeyen kalmasın :)

bu arada @OzaN deadwood dan bahsetmeyi yine unutup etkinliği sonlandırmış :)
DeadwoodSeason1_DVDcover.jpg

bugüne kadar izlediğim en güzel ve özel dizilerden biridir DeadWood, izlemeyen arkadaşlar bir ilk bölümlerine bakarlarsa eminim bırakamayacaklar ...
Prison Break için yazdım zaten fazla mantık aranmamalı diye. :):)

Sadece izlediklerimi önerdiğim için Deadwood doğal olarak kategori dışı kaldı. Geçen gün de konuştuk zaten dizi ilgimi çekiyor. Kışın etkinlik şekilde izlememiz muhtemel dizilerden. :):)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Prison Break diyorum başka birşey demiyorum gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizidir benim gözümde .Sabaha kadar gözümü kırpmadan izlediğim tek dizidir. @takas'a bir izlettiremedim şu diziyi:D

Lost'a da baktım ilk sezonlarına beni pek sarmadı Prison Break gibi ama Lost'un bağımlılarıda çok oda her türlü izlenecek bir dizi .Onada seneye kaldığım yerden yazın bakabilirim

Öteki dizilerle ilgili bilgim olmadığından birşey söyleyemem

@OzaN emeğine sağlık ):
bi ara izlerim aga :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@OzaN @AlemTo bu konudaki dizilerden çoğunu izlemeyi düşünüyorum ilk önce prison break sonra sopranos u izlicem sopranos dikkatimi çekti mafya demişsin ama karanlık değil falan yazmışsın admin bu soğuttu biraz belki izlemem :D
diğerlerine de bi göz atacam

1,5 senedir gelmedi o ara:D
aga ben daha vadiye baştan bile başlayamadım ya kaç senedir :D
netten düzenli dizi izleme alışkanlığım yok benim

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN @AlemTo bu konudaki dizilerden çoğunu izlemeyi düşünüyorum ilk önce prison break sonra sopranos u izlicem sopranos dikkatimi çekti mafya demişsin ama karanlık değil falan yazmışsın admin bu soğuttu biraz belki izlemem :D
Valla pek sanmıyorum izleyeceğini en son birkaç yıl önce izleyeceğim diyordun. :D Ama izlersen ikisini de seversin büyük ihitmal. Sopranos'u seversin büyük ihtimal ama işte yabancı dizi ve filmlere falan hiç alışkın değilsin. O nedenle kesin seversin de diyemem. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Valla pek sanmıyorum izleyeceğini en son birkaç yıl önce izleyeceğim diyordun. :D Ama izlersen ikisini de seversin büyük ihitmal. Sopranos'u seversin büyük ihtimal ama işte yabancı dizi ve filmlere falan hiç alışkın değilsin. O nedenle kesin seversin de diyemem. :D
konuyu okumadan önce izlemeyecektim yine çünkü böyle bi alışkanlığım yok benim düzenli şekilde netten dizi takip etmiyorum pek çok zaman lazım bunun için :D ama konuyu okuyunca hepsini öyle bi övmüşsün ki canım çekti resmen :D mafya dizileri en sevdiğim dizilerdir vadiden dolayı o yüzden sopranos direk dikkat çekti ama karanlık bir dizi değil demen soru işareti :D
harbiden izlicem ama eylülden sonra

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
konuyu okumadan önce izlemeyecektim yine çünkü böyle bi alışkanlığım yok benim düzenli şekilde netten dizi takip etmiyorum pek çok zaman lazım bunun için :D ama konuyu okuyunca hepsini öyle bi övmüşsün ki canım çekti resmen :D mafya dizileri en sevdiğim dizilerdir vadiden dolayı o yüzden sopranos direk dikkat çekti ama karanlık bir dizi değil demen soru işareti :D
harbiden izlicem ama eylülden sonra
Karanlık dizi değil derken tamamen öyle değil. Yani dizinin hitap ettiği kitle zaten mafya dizisi & filmi sevenler ama mafya işlerini sevmeyenler de diziyi sevebilirler tamamen mafya üzerine değil. Biraz karışık anlattım ama anlamışsındır. :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

aga ben daha vadiye baştan bile başlayamadım ya kaç senedir :D
netten düzenli dizi izleme alışkanlığım yok benim
Prison Breakten başla ilk önce daha önce söylemişimdir belki :D.Polat'ın İskender Büyük'ün mekanından kaçma sahnesi bu diziden çalınmıştır:D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Karanlık dizi değil derken tamamen öyle değil. Yani dizinin hitap ettiği kitle zaten mafya dizisi & filmi sevenler ama mafya işlerini sevmeyenler de diziyi sevebilirler tamamen mafya üzerine değil. Biraz karışık anlattım ama anlamışsındır. :D
anladım İnşallah cıvık aşk sahneleri yoktur aşk olsun olsun ama sağlam olsun gerçek olsun öyle olursa sorun değil :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Prison Breakten başla ilk önce daha önce söylemişimdir belki :D.Polat'ın İskender Büyük'ün mekanından kaçma sahnesi bu diziden çalınmıştır:D
aga prison break yokken vadi vardı onlar çalmıştır vadiden :D 4 sene sürmüş dizi bölümleri kısa ve az vadinin bir sezonu etmez yani bölüm olarak :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
anladım İnşallah cıvık aşk sahneleri yoktur aşk olsun olsun ama sağlam olsun gerçek olsun öyle olursa sorun değil :D
İlerleyen sezonları bilmem de ilk iki sezonda aşk meşk işleri yok denecek kadar az. Daha çok başroldeki adamın ailesiyle ilgili problemler falan var mafya dışı konu olarak. :) Yalnız çok aksiyon bekleme aksiyon istiyorsan Prison Break'i izle önce. :):)

Yabancı filmleri çok izlemişimdir ama yabancı dizileri izlemeyi hiç sevmem :D Prison Breakı biliyorum izlesem onu izlerim en fazla :D
Sevmediğini nereden anladın? :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İlerleyen sezonları bilmem de ilk iki sezonda aşk meşk işleri yok denecek kadar az. Daha çok başroldeki adamın ailesiyle ilgili problemler falan var mafya dışı konu olarak. :) Yalnız çok aksiyon bekleme aksiyon istiyorsan Prison Break'i izle önce. :):)

Sevmediğini nereden anladın? :D
Alt yazılı ya ondan :D

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
@OzaN bana önerebileceğin güzel bir dizi var mı sen ilgileniyorsun yabancı dizilerle şöyle bol aksiyonlu diziler var mı ?