OzaN'dan Yabancı Dizi Önerileri 2: Üst Düzey Diziler

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Engellemez ama gerek de yok çok dizi izlemeye ya. :D Ama forumda izleyen çok olursa ben de izlerim. :) @OzaN

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Orphan Black 50-60 değil 40 dakika. :)

B99 adını ekibin çalıştığı polis istasyonundan alıyor. Bence güzel isim, hem kulağa hoş geliyor hem de iyi bir kısaltma sahibi. :D Etkinlik düzenleyebiliriz diğer isteyenlerle birlikte. :):)
Bir alttaki diziye kaymış gözüm, B99 cidden kötü bir isim, dışardan birini hiç gel izle demiyor. :( Şansın tutupta denemişsin bence. :D

İlk bölümü deneme organizasyonu olursa varım. :)

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Tv2 de Homeland ı takip etmeye çalışıyorum.Aksiyon ve Gerilimi seven kişiler için güzel bir dizi.
Ellerine sağlık.@OzaN

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aralarından tek Baordwalk Empire'a başladım beğenmedim. tek bölüm izledim ama devam edebilirim. İlk başlarda sıkar demişsin çünkü.:D

Viking'e başlayacaktım ancak @OzaN 2. sezonda öyle bir kötülediki diziyi bırakmıştım. Şimdide tam tersini diyor.(b) Başlayabilirim.

Orphan Black ise listemde var şuan. Başlayalım onada.:D

Eline sağlık.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
orphan black, shameless ve vikings üçüde harika diziler
homeland benlik değil ..
boardwalk empire ı izleyememiştim sanırım ilk bölümü izleyip bırakmıştım:) bir türlü devamı gelmedi bir daha deneyeyim bari @OzaN anlattığına göre iyidir sanırım :)

Aralarından tek Baordwalk Empire'a başladım beğenmedim. tek bölüm izledim ama devam edebilirim. İlk başlarda sıkar demişsin çünkü.:D

Viking'e başlayacaktım ancak @OzaN 2. sezonda öyle bir kötülediki diziyi bırakmıştım. Şimdide tam tersini diyor.(b) Başlayabilirim.

Orphan Black ise listemde var şuan. Başlayalım onada.:D

Eline sağlık.:D
boardwalk a başlayıpda devam edemeyen sadece ben değilmişim :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
homeland benlik değil ..
boardwalk empire ı izleyememiştim sanırım ilk bölümü izleyip bırakmıştım:) bir türlü devamı gelmedi bir daha deneyeyim bari @OzaN anlattığına göre iyidir sanırım :)

İlk bölümü izlemiştim devamına katlanamayacağım demiştim ama övüp övüp duruyorlar. Sanırım biraz daha devam etmeliyim.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk bölümü izlemiştim devamına katlanamayacağım demiştim ama övüp övüp duruyorlar. Sanırım biraz daha devam etmeliyim.:D
aynen aynen :)
ilk bölümü izleyince benden bu kadar dedim bir daha ikinci bölüme geçiş yapamadım :)
belkide dizi ikinci bölüm açılıyordur bende bir şansımı deniyim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Boardwalk Empire'a mı başladın mı? :eek:
:eek:
Yok ilk 3 bölüm izledim ya ondan :X En azından bakmadım demicem :A

homeland benlik değil ..

Senin kesinlikle izlemen gereken Homeland :X Bi bölüm izlesen dahi yeter :X Rectify ve Utopia'dan sonra onu bi dene derim:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok ilk 3 bölüm izledim ya ondan :X En azından bakmadım demicem :A

Senin kesinlikle izlemen gereken Homeland :X Bi bölüm izlesen dahi yeter :X Rectify ve Utopia'dan sonra onu bi dene derim:X
işte izleyeceğimde fırsat gelmiyor bir türlü :) şimdi rectify biter utopia biter strain biter sfu kalır o biter başka bişey çıkar homelanda sıra gelmiyor :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
işte izleyeceğimde fırsat gelmiyor bir türlü :) şimdi rectify biter utopia biter strain biter sfu kalır o biter başka bişey çıkar homelanda sıra gelmiyor :)
Strain'de haftalıksın :X Al sıkıntının birisi gitti bile:X SFU'yuda günlük 1 bölüm izlersen hayda hayda sığdırırsın programına:X
Şimdi sana diziyi övsem mi yoksa gerçeği oldugu gibi mi aktarıp senden papara mı yesem:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Strain'de haftalıksın :X Al sıkıntının birisi gitti bile:X SFU'yuda günlük 1 bölüm izlersen hayda hayda sığdırırsın programına:X
Şimdi sana diziyi övsem mi yoksa gerçeği oldugu gibi mi aktarıp senden papara mı yesem:X
aman anlatma mutalaka izleyeceğim:) izlediğim diziler azalınca mecburen birine başlamam lazım ya boardwlk olur yada homeland:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Boardwalk izleyip beğenmedim demişssin :X
bir bölüm izledim sevmedim ikinciye geçemedim
ama anlatılanlara bakılırsa iyi gibi duruyor ben niye sevmedim yada konumu acaba ikinci bölümde açılıyor benmi kaçırdım diye aklıma şüpheler düştü :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bir bölüm izledim sevmedim ikinciye geçemedim
ama anlatılanlara bakılırsa iyi gibi duruyor ben niye sevmedim yada konumu acaba ikinci bölümde açılıyor benmi kaçırdım diye aklıma şüpheler düştü :)
Bende ilk 3 bölüm filan izlemiştim ama sıkılıp devam edemedim :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bende ilk 3 bölüm filan izlemiştim ama sıkılıp devam edemedim :(
yarıda bıraktığım dizi sayısı çok azdır bir sopranos u hatırlıyorum herkesin övdüğü ama benim bir türlü sevemediğim ...
bir de boardwalk var başka pek yok gibi bir başlayınca devamı geliyor bazen muhteşem bölümler oluyor bazen ite kaka oluyor ama bitiriyorum ama boardwalk da eğer ilk üç bölümdede seni sarmadıysa ben şimdiden kendimi ilk beş bölüme ayarlayayım ? :) ya da başlamayayımmı napayım :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@destere gri tonunun filmi gelecekmis izlersin sen turkiyeye gelmez ama netten izlersin tam senlik :)
Homelandede bakmayi dusunuyorum