Kara Para Aşk Genel Sohbet

KARA PARA AŞK 13. BÖLÜM SEZON FİNALİ TÜYOLAR:

"Sen varsan... ben çoktan teslim oldum."

Senaristler kendi kendilerine laf sokmuşlar. Arda vasıtasıyla…
ARDA : Kabul et... Bir anlık gaza geldin... saçma bir şey yaptın Ömer. Sen o kızdan hoşlanıyorsun... kız da senden.. ne o öyle Türk filmi vari “biz ayrı dünyaların insanıyız” tribi.

Tayyar’ın adamları Taner’i sorguluyor. Pınar’da olaya dahil oluyor.

Herkes Ömer-Elif’i merak ediyor biliyorum ama bu bölüm senaristlerin açıkladığı gibi katilin kim olduğu da ortaya çıkıyor. Katilin kimliği olayların yönünü değiştirecek cinsten.Forumu pek takip edemediğim için katil tahminleriniz var mı bilmiyorum. Katil bence bir çok izleyiciye göre sürpriz ama bizim forumun çakallarına sürpriz olur mu bilmem.
Ben yine de tahminleri alayım.

Fragmanı zaten izlediniz. Ömer, Levent’e kurulmaya işte bu sahnede başlyor.
ÖMER : Şuna fena gıcık oluyorum...
ARDA : Aynen abicim. Kadın olmasa alıcam façasını aşağıya...
ÖMER : Ben onu demiyorum. Şu kılkuyruk herifi diyorum...

Gelelim fragmandaki o öpüşmenin bir tık öncesine…
ÖMER : Konuş diyorsun.. sonra susmuyorsun sinyorina.. Oldu mu aldın mı cevabını...
img-hysterical.gif
img-hysterical.gif

Bu da bir tık sonrası…

ÖMER – Yeterli gelmedi galiba...

İnsan böyle her şeyin çözüldüğü, netleştiği bir an yaşayınca hiç ayrılmak istemez ya sevdiğinden… Gece gündüze karışsın sürsün gitsin ister. Elif ile Ömer ‘de öyle işte…

ÖMER : Seninle ilgili çözemediğim bir bu kaldı... bütününü göremediğim için...
Neyin bütünü? Bence tahmin ettiniz siz? Ömer bütünü görebildi mi dersiniz?

Nilüfer- Metin arasında cd hesaplaşması var bu bölüm…

Sadece katil değil, başka bir yalan daha ortaya çıkıyor sezon finalinde haberiniz ola!

Biliyorum hep Ömer'den replik yazdım ama zaten Elif'in neler söylediğini biliyoruz kaç bölümdür. Asıl merak ettiğimiz Ömer'in neler söylediği...Onu da yazayım şunu da yazayım dediğim güzel replikleri var Ömer'in ama büyüyü bozmak istemedim.

DİZİNİNDİBİ.SİTESİNDEN ALINTIDIR

@sürgünüm @Yakamoz-Asi @Forumdash @Ahmad @cookies @Çiğdem- @ABAY_06 @eskici @yakup09 @destere @Fks14

Son düzenleme:
Ömer, Elif'in dövmesinin tamamını görmek istiyor galiba.Bundan sonrasını düşünemiyorum.:)

Oyunculuklara gelince, Tuba Büyüküstün çook güzel kadın ama bu derinlikte bir karakteri taşımak için plastik malzemesine iliştirilen ‘zengin bu kız, yurt dışında yaşıyor tamam mı?!’ aksesuarlardan ve Roma ile fonlanmış sahnelerden çok daha fazlasına ihtiyacı var. Ekrana çıktığı ilk günden beri değişen karakterlerine rağmen ne yazık ki hâlâ vazoya da, adama da aynı şekilde bakan, bizimle ya da karakterlerle asla konuşmayan ezberini sunan, kemikleşmiş bir kadın tipi izliyorum. Artık kabullendim. Malzeme bu. Daha fazlasını beklemekten çoktan vazgeçtim. Buna rağmen Ömer ve Elif fotoğraf olarak birbirlerine yakışmıştı. Engin Akyürek’in performansını ise daha sade, çalışılmış ve inandırıcı buldum ama ikili sahnelerinden (yeterince zaman olmadığı için olsa gerek) umduğum kadar etkilenmedim. Umarım iki oyuncu hızla birbirlerine alışır, karakterleriyle çokça vakit geçirir ve izlenebilir bir dil birliği yakalarlarsa bu ikiliden ortalama üstü bir “sinerji” çıkabilir. Bu elektriğin yükü de rejinin üzerindedir. Bizi bu ikiliye inandırmak için biraz daha efor sarf etmeye ihtiyaçları olacak. Kolay gelsin. Hikayenin kötü adamı Tayyar’ı, -Erkan Can ve performansından bağımsız olarak söylemeliyim ki- sanki yola çıkarken kağıt üzerinde son derece modern ve ‘yeni’ bir kötü olarak planlanmış ama -hangi sebepleyse artık- olmayınca da bu kasta giydirilerek alaturkalaştırılmış gibi duruyordu.

ne güzel demiş ranini kpa için :A fikirlerihala değişemdiyse fan takımı gibi bnm d efavorim olabilir :F @Forumdash @Çiğdem-

Oyunculuklara gelince, Tuba Büyüküstün çook güzel kadın ama bu derinlikte bir karakteri taşımak için plastik malzemesine iliştirilen ‘zengin bu kız, yurt dışında yaşıyor tamam mı?!’ aksesuarlardan ve Roma ile fonlanmış sahnelerden çok daha fazlasına ihtiyacı var. Ekrana çıktığı ilk günden beri değişen karakterlerine rağmen ne yazık ki hâlâ vazoya da, adama da aynı şekilde bakan, bizimle ya da karakterlerle asla konuşmayan ezberini sunan, kemikleşmiş bir kadın tipi izliyorum. Artık kabullendim. Malzeme bu. Daha fazlasını beklemekten çoktan vazgeçtim. Buna rağmen Ömer ve Elif fotoğraf olarak birbirlerine yakışmıştı. Engin Akyürek’in performansını ise daha sade, çalışılmış ve inandırıcı buldum ama ikili sahnelerinden (yeterince zaman olmadığı için olsa gerek) umduğum kadar etkilenmedim. Umarım iki oyuncu hızla birbirlerine alışır, karakterleriyle çokça vakit geçirir ve izlenebilir bir dil birliği yakalarlarsa bu ikiliden ortalama üstü bir “sinerji” çıkabilir. Bu elektriğin yükü de rejinin üzerindedir. Bizi bu ikiliye inandırmak için biraz daha efor sarf etmeye ihtiyaçları olacak. Kolay gelsin. Hikayenin kötü adamı Tayyar’ı, -Erkan Can ve performansından bağımsız olarak söylemeliyim ki- sanki yola çıkarken kağıt üzerinde son derece modern ve ‘yeni’ bir kötü olarak planlanmış ama -hangi sebepleyse artık- olmayınca da bu kasta giydirilerek alaturkalaştırılmış gibi duruyordu.

ne güzel demiş ranini kpa için :A fikirlerihala değişemdiyse fan takımı gibi bnm d efavorim olabilir :F @Forumdash @Çiğdem-
ben demiştim sana muhteşem yüzyıl bitince kara para aşka geliceksin diyeee hoşgeldina ramıza cnm :F sen ayrıca çok sıkı kurtlar vadisi fanıymışsın araştırıp öğrendim tekrar yine aramıza bekliyoruz seni :F

5.Bölüm

Güzeldi yine. Tayyar denen herif çok pislik biri çıktı.:( Elif Ömer iyidi fakat Elif'in tek sevmediğim daha doğrusu kızların sevmediğim yönü saçlarını finaldeki gibi toplamaları sanırsam. Açık saç her zaman favorimdir.:)

13.Bölümden Elif repliği

ELİF: Sabaha kadar susarım o zaman... Bilirsin dediğimi yaparım...