Şefkat Tepe'nin Yapımcısı İsyan Etti!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1401097728.jpg

"VALİ İŞİ GÜCÜ BIRAKTI DİZİ İLE UĞRAŞIYOR"

Samanyolu TV ekranlarında 4. sezonuyla yayınlanan Mert Kılıç ile Mehmet Korhan Fırat'ın başrolde yer aldığı, sevilen dizi "Şefkat Tepe" dizisinin kentteki tarihi ve ören yerlerindeki çekimleri Konya Valiliği tarafından geçenlerde yine yasaklanmıştı.

Konya 2'nci İdare Mahkemesi tarafından verilen yasak kararının Konya Valiliği tarafından kapsamının genişletilmesi dizinin yayıncısını isyan ettirdi.

"Ser Film'in sahibi Salih Asan'ın açıklamaları şöyle;"
“Sayın vali bütün gücünü dizi çekimlerini yasaklamaya harcamaya başladı. Yasaklamalar o kadar ileri gitti ki şehrin dışındaki kırsal alanda yapacağımız çekimlere dahi polis-jandarma ekipleri gönderiyor. Parasını ödeyerek kiraladığımız özel şahsa ait mekanlardaki çekimler için mülk sahibine yapılan baskı, tehdit ve yıldırmalar da cabası.” Dizinin Konya’nın tanıtımına yaptığı katkıya değinen Asan, “İzleyicilerimiz Konya’yı gezmek, çekimleri yerinde görmek için Türkiye’nin dört bir yanından Konya’ya geliyor. Şefkat Tepe’nin Konya turizmine de katkısı oluyor.”

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
son cümleleri iyi sallamış dizinin konyada çekildiğini bilen bile yok be acıtasyon ve inandırıcı değil :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Konyadaki çekimlerine gitmiştim :D Mağara bölümleri ful konyadan çekiliyor ama diziyi izlemiyorum :D

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
son cümleleri iyi sallamış dizinin konyada çekildiğini bilen bile yok be acıtasyon ve inandırıcı değil :)
Sen öyle san, eniştemler bile gezmeye gitti çekildiği yerleri. :D

İzleyenlerin %50'sinden fazlası Konya'da çekildiğini biliyor, buna emin olabilirsin. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İyi ona vali musallat olmuş MY'ye koca başbakan işi bıraktı laf yetiştirdi :F (my ile şefkat tepeyi karşılaştırttılar ya bana helal olsun .sss)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Tek Türkiye'de de aynı mekanlar kullanıldığından dolayı illa ki merak eden oluyor. Bir de her bölümde bu kadar patlamanın olduğu mekanı mutlaka merak ederler. :)
keşke o patlamaların yanında biraz mantık olsa artık diziyi izlerken sinir krizleri geçiriyorum tek elle kafa koparmayı da gördüm sonunda gerçekten inanılmaz saçmalıklar oluyor dizide tek türkiye nin yanından dahi geçemez

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
keşke o patlamaların yanında biraz mantık olsa artık diziyi izlerken sinir krizleri geçiriyorum tek elle kafa koparmayı da gördüm sonunda gerçekten inanılmaz saçmalıklar oluyor dizide tek türkiye nin yanından dahi geçemez
Kafa koparma değil de kafa kırma diyelim. :D

Senaristin saçmalıklarına ben de ayar oluyorum. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
evet öyle oldu ihanet cezasız kalmaz :)
Yav bu ne ye hiç izlemedim içeriğini bilmiyorum fakat bıraksınlar bu küçük hesaplar la uğraşmayı tek derdimiz bumu millet evine ekmek goturemiyor issizliği çözsünler.

IŞİD militanları aylardır Türkiye sınırında oralara baksınlar.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Yav bu ne ye hiç izlemedim içeriğini bilmiyorum fakat bıraksınlar bu küçük hesaplar la uğraşmayı tek derdimiz bumu millet evine ekmek goturemiyor issizliği çözsünler.

IŞİD militanları aylardır Türkiye sınırında oralara baksınlar.
kimsenin uğraştığı yok zaten kendin söylüyon bunu
size kalsa herkes açlıktan ölüyo zaten geçin bu işleri artık geçin :D