Kara Para Aşk Genel Sohbet

Ömer'den Ezel'e dönüşmesi??? Kaç senede Ezel oldu haberin var?? Ömer hapse girince Ezel olarak döndüğünde oğlu filan büyümüştü bile.
orası backgroundtu lo hikayenin aslı orası değil ki :F ona bakarsak my de de babası sülümana zehirli kaftan gnermişti orada kaç yıl ileri geri yaptılar:F

orası backgroundtu lo hikayenin aslı orası değil ki :F ona bakarsak my de de babası sülümana zehirli kaftan gnermişti orada kaç yıl ileri geri yaptılar:F
Dizi Ömer'in intikam hikayesiydi.Tutunca ve transfer olunca Ramiz'in hikayesine de odaklandılar(keşke yapmasalardı öyle bişey ağzına s... dizinin:T)

Git uyu yaa gece 12'den sonra sende tık yok:F

Alçı konusunda şunu söylim. Alçının hemen dökülmesini dert ediyorsan eğer alçı öyle çimento gibi bişey değildir. Sert bi cisimle (hatta tırnak ile bile) kazıyabilirsin. Örnek.Hastanede kolundaki bacağindaki alçıyı çıkarmak için keskin olmayan testere kullanılır, sadece sürtünmeyle o alçı çıkar. @xemrexxx

Ses kaydı konusunda mail olarak almalarına ben şaşmadım.Günümüz teknolojisine uymuşlardir. Mail yoluyla yollamişlardir. İlla kargoyla cd içinde gelmesine gerek yok.Sonuçta o ses kaydı başrol oyunculardan (Engin-Tuba) duygularını belirten sahne olmayacak(Ömer'in otopsi sonucundan Sibel'in bakire oldugunu öğrendiği gibi) yoksa otopsi raporuda mail olarak gelebilirdi.

Hem belki ses kaydı için önceden izin alındı bize gösterilmedi?? Zaten dizi 2saat ve üzeri :F
hala bilmemezlikten geliyorsun ya))). senle Internet lig kayıtları konusunda o kadar tartıştık hala mail yoluyla gelmesi normal diyorsun)))

Ömerin tavandan söktüğü şey alçı ile, çimonto karışımı kolay sökülmesine değil Islak olmasına taktik yoksa alçı çok yumuşak olur dediğin gibi

ikinci mevzu ses kayıtlarını sadece mahkeme kararıyla istenen bilir. öyle polis mail atarak alamaz ve hiç bir gsm şirketi geçmişe ait ses kaydı tutmaz bu dinlemeyi mahkeme kararıyla polis yapar gsm sirketi değil. yani. o ses kaydı için olay öncesi mahkeme kararı olacak. polis aslının babasını ol sürdürebileceğini tahmin edip mahkeme kararı alacak ve bunu TIB başkanlığında polis kendisi yapacak..

polis gsm şirketinden geçmişe ait sadece logkayitlari yani kimle ne zaman ve nereden konuşmuş bilgisini alabilir bunun Internet versiyonu senle tartıştık bu yüzden biliyorsun Sandim ama Yanılmışım

kısacası dizi polisiyeden çıktı bilim kurguya döndü gerçeklerle alakası yok uzay çağından geçmişe ait ses kaydı tutabiliyorlar artık)). böyle çok rahat polis tüm olayları aydınlatır aslinda))))

hala bilmemezlikten geliyorsun ya))). senle Internet lig kayıtları konusunda o kadar tartıştık hala mail yoluyla gelmesi normal diyorsun)))

Ömerin tavandan söktüğü şey alçı ile, çimonto karışımı kolay sökülmesine değil Islak olmasına taktik yoksa alçı çok yumuşak olur dediğin gibi

ikinci mevzu ses kayıtlarını sadece mahkeme kararıyla istenen bilir. öyle polis mail atarak alamaz ve hiç bir gsm şirketi geçmişe ait ses kaydı tutmaz bu dinlemeyi mahkeme kararıyla polis yapar gsm sirketi değil. yani. o ses kaydı için olay öncesi mahkeme kararı olacak. polis aslının babasını ol sürdürebileceğini tahmin edip mahkeme kararı alacak ve bunu TIB başkanlığında polis kendisi yapacak..

polis gsm şirketinden geçmişe ait sadece logkayitlari yani kimle ne zaman ve nereden konuşmuş bilgisini alabilir bunun Internet versiyonu senle tartıştık bu yüzden biliyorsun Sandim ama Yanılmışım

kısacası dizi polisiyeden çıktı bilim kurguya döndü gerçeklerle alakası yok uzay çağından geçmişe ait ses kaydı tutabiliyorlar artık)). böyle çok rahat polis tüm olayları aydınlatır aslinda))))
Aha işte Hrant Dİnk cinayetinde geçmişe dönük ses kayıtları filan çıkmış (videolu haber)
http://www.agos.com.tr/haber.php?se...n-istihbaratci-zenitin-ses-kaydi&haberid=5761

Ne yani bu görüşmeyi polisler Hrant ölmeden önce mi kayıt ettiler.Hrant ölünce veririrz basına mı dediler???

(not:haber beni hiç ilgilendirmiyor ama geçmiş konuşmalarmiş örnek olsun)

Aha işte Hrant Dİnk cinayetinde geçmişe dönük ses kayıtları filan çıkmış (videolu haber)
http://www.agos.com.tr/haber.php?se...n-istihbaratci-zenitin-ses-kaydi&haberid=5761

Ne yani bu görüşmeyi polisler Hrant ölmeden önce mi kayıt ettiler.Hrant ölünce veririrz basına mı dediler???

(not:haber beni hiç ilgilendirmiyor ama geçmiş konuşmalarmiş örnek olsun)
mesajında belirttim polis daha önce şüphelenip Asli'yi dinletmesi lazım başka türlü ses kaydı olmaz sen haberi dahi okumamışsın)) hı rant dink ölümünden sonraki ses kayıtları polis olay sonrası şüphelenip dinleme yapmış birilerini bunların ses dökümleri elbette bulunur ama olaydan önce dinleme karari yokken ses kaydının bulunması dediğim gibi bilim kurgu polisiye değil)))

Geceden beri dünya kadar oy kullandım ama azönce şöyle bir yazıyla karşılaştım; Daha önce Kristal Fare ödülleri için oy kullanmışsınız!Oylama sonuçları için bilgilendirileceksiniz.İlginiz için teşekkürler
Gündüz kapatıyorlar akşam sınırsız açıyorlar oylamayı bende dün akşam epey bir oy kullandım :D hadi bakalım hayırlısıyla Kara Para Aşk,Engin ve Tuba ödülleri alırlar inş. :)

KARAPARA AŞK 12. BÖLÜM TÜYOLAR:

"Kaç yaşında olursan ol uyuyunca geçer diyorlar.. kaç yaşında olursan ol uyuyunca geçmiyor.”

Elif, gerçeklerle sarsılan Ömer’i hiç yalnız brakmıyor.Böyle zamanlarda insan kendini içkiye vurur ya Ömer’in de sakiliğini Elif yapıyor.
ÖMER: Senin gözlerinde bir orman saklıymış.

Bahar, Elif ile konuşunca tehlikenin farkına varıyor ve Levent’i Elif’in aklını dağtması için ikna ediyor. Ama bütün bunlar bir işe yaramıyor. Elif, Ömer’i sürpriz bir yere götürüyor.Bütün günü birlikte geçirecekleri güzel bir yere…
happy0064.gif
happy0064.gif

Zerrin ve Tayyar, Aslı ile ilgili planlarını devreye sokuyorlar.
Nilüfer, Metin’in peşini bırakmamakta kararlı…
METİN :Ben bir bankada müdür ya da babamın şirketinde CEO diilim. Hele babanın yerine geçecek kahraman hiç dieğilim! Şerefsizin tekiyim ben! Ellerim kan içinde farkında değil misin?!

Ömer, Arda ile dertleşiyor. İnsan istiyor ki bu ikisi hep dertleşsin..
( Yazmadan duramayacağım bu sahnede başka bir sürpriz daha var.)
ÖMER :Onu görmek bana iyi geliyor. Yanımda değilse aklıma düşüyor arada bir.. Garip bir şey... İkide bir ismi zihnimden geçiyor.. napıyor ne ediyor, merak ediyorum... Bir gülüyor içim ısınıyor.. bir üzülüyor kalbim parçalanıyor. Bunun adı aşk mı sence?

Bir de yeni fragman için küçük bir tüyo:

"hani büklüm büklüm boynunda
hani paramparça ruhunda
hani soran gözlerle kapında
bekleyen dargın anıların gibi"

DİZİNİNDİBİ sitesinden ALINTIDIR

@sürgünüm @Yakamoz-Asi @ABAY_06 @Forumdash @cookies @Çiğdem- @ABAY_06 @eskici

Tüyolar güzelmis. :D
Fragmanda sanirim Sezen Aksu'nun Büklüm Büklüm sarkisi calacak anlasildi. :)

Sürpriz büyük ihtimal Elif'in bunlari duymasi olacak gibi. :D

Tüyolar güzelmis. :D
Fragmanda sanirim Sezen Aksu'nun Büklüm Büklüm sarkisi calacak anlasildi. :)

Sürpriz büyük ihtimal Elif'in bunlari duymasi olacak gibi. :D
Aynen tüyolar şahane :Z Ömer sonunda dile dökmüş duygularını Elif bu söylediklerini duysa nasıl mutlu olur :) 2.fragmanda çıkar inş. bugün

@Çiğdem- Fragmandaki sahne ahaaaaa :F:F Dün sana dediğim sahne işte :F

Ömer, Arda ile dertleşiyor. İnsan istiyor ki bu ikisi hep dertleşsin..
( Yazmadan duramayacağım bu sahnede başka bir sürpriz daha var.)
ÖMER :Onu görmek bana iyi geliyor. Yanımda değilse aklıma düşüyor arada bir.. Garip bir şey... İkide bir ismi zihnimden geçiyor.. napıyor ne ediyor, merak ediyorum... Bir gülüyor içim ısınıyor.. bir üzülüyor kalbim parçalanıyor. Bunun adı aşk mı sence?