CW'nun 2014-2015 Sezonu Takvimi Belli Oldu!

Reign süper dizi netten izliyorum
CW de de merakla bekliyorum🙂

Yayın akişi takvimi böyle olur :X

Bu arada [HASHTAG]#the100[/HASHTAG] başladiğinda demiştim başrol Clarke Finn hiç iyi değiller diye adamlar takvimde resimlerini bile kullanmamişlar:F Bari Bellamy & Octavia kardeşlerinin resmini koysalardı:F @xemrexxx @Çiğdem-

10007394_10152399884987436_4159952666339701617_n.png

Bu arada [HASHTAG]#the100[/HASHTAG] başladiğinda demiştim başrol Clarke Finn hiç iyi değiller diye adamlar takvimde resimlerini bile kullanmamişlar:F Bari Bellamy & Octavia kardeşlerinin resmini koysalardı:F @xemrexxx @Çiğdem-

işte senin hayatının özeti yayın akışı hepiciğini izliyon nerdeyse:F

Cuma günü ve bakire jane ve senin reign'i çıkar hepsi benim:X Senin gitti diye hıncını benden alma :F:F (sayalım ; Carrie, Tommorrow People, Star-Crossed:A)
star crossed ı izlemiydim .ss tomorrow people da önemli değil nasılsa seneye bilim kurguların kralı heroes dönüyor :oley: bir carrie için üzgünüm :T

bu arada sen bakire jane i izlersin bence:A

star crossed ı izlemiydim .ss tomorrow people da önemli değil nasılsa seneye bilim kurguların kralı heroes dönüyor :oley: bir carrie için üzgünüm :T

bu arada sen bakire jane i izlersin bence:A
yok izlemem pazartesilerim dolu :X Senin birde Heart of Diaxi midi neydi öyle bi zımbırtın vardı:F:F

@destere Arka sokakları seyretmesin yoksa onuda yayından kaldırtır gülcan arslan için seyretmeye başlarsa @Çiğdem- @Çiğdem- senin sürekli yayından kalkan dizin varmı 1 bölüm seyrettiğinde yayından kalkan dizin var mı
@Forumdash takvim resimelrini beğenmedim ben süpernaturalda deab sam ve castiel üçlüsü olmalıydı kesinlikle 🙁🙁 the vampire diaries tam bir facia damon varken p suratsız elananın ne işi var orda 😱😱😱 the 100 o foto ne öyle yaa :T bellamy olmalıydı kesinlikle dizinin açık ara en iyi oyuncusu bence şu ana kadar ve karizmatik tek erkek oyuncusu dizide :bhr::bhr:

@pompy 1.bölümden değilde ilk sezondan iptel olan dizilerim oldu malesef izlediğim dizileri kaldırıyorlar hemen ilk sezondan :T

@Forumdash takvim resimelrini beğenmedim ben süpernaturalda deab sam ve castiel üçlüsü olmalıydı kesinlikle 🙁🙁 the vampire diaries tam bir facia damon varken p suratsız elananın ne işi var orda 😱😱😱 the 100 o foto ne öyle yaa :T bellamy olmalıydı kesinlikle dizinin açık ara en iyi oyuncusu bence şu ana kadar ve karizmatik tek erkek oyuncusu dizide :bhr::bhr:

@pompy 1.bölümden değilde ilk sezondan iptel olan dizilerim oldu malesef izlediğim dizileri kaldırıyorlar hemen ilk sezondan :T
ayol tamamen ofsayt bir mesaj olmuş :) 1.si damonı canlandıran adam gerçekte seninle değil @destere ile ilgilenir o yüzden boşuna şaşırma :F ayrıca elenanın nesi var kız taş gibi hemi de bulgar yani evine falan gelirse ulaşma şansımız var altı üstü edirneden sınırı geçicen :X

sonracına thee 100 de bellamy yardımcı oyuncu başrol clarke ve finn :) o ikisi olmalıydı :(

ayol tamamen ofsayt bir mesaj olmuş :) 1.si damonı canlandıran adam gerçekte seninle değil @destere ile ilgilenir o yüzden boşuna şaşırma :F ayrıca elenanın nesi var kız taş gibi hemi de bulgar yani evine falan gelirse ulaşma şansımız var altı üstü edirneden sınırı geçicen :X

sonracına thee 100 de bellamy yardımcı oyuncu başrol clarke ve finn :) o ikisi olmalıydı :(
1. Sen Elena'yı kesin bulgar(my'ye bağlarsın) oyuzden seviyorsundur:F
2. Clarke ve Finn'i seviyormusun 😱 Oyuncudan anlamadiğin kesin + net:F:F

Damon öldü inş seneye yok :oley: Bu seneki rolleri çooook abartı mimikleriyle karakterinden soğuttu😡 Kızlar seviyordur o hareketleri ama erkek izleyiciyide düşünsünler acayip kıldı bu sene :F Bi tabir vardır "Kalıbının adamı ol" :F:F

1 de nasıl bağlıcam lo merak ettim:F
2 dizide en sevdiğim octavia:bhr: ama başrol clarke ve finn onlar olmalıydı resimde
1'de MY bulgaristanda filan izlenmiyor mu ordan şey ettim :F:F
2'de Dedğim gibi Bellamy ve Octavia kardeşler olmalıydı. Dizinin açık ara en iyileri:X Başkan'ı koyan adamlar bari onları koysaydı:X Başkan'da başrol değil:F

1'de MY bulgaristanda filan izlenmiyor mu ordan şey ettim :F:F
2'de Dedğim gibi Bellamy ve Octavia kardeşler olmalıydı. Dizinin açık ara en iyileri:X Başkan'ı koyan adamlar bari onları koysaydı:X Başkan'da başrol değil:F
bellamy nin nesi iyi @Çiğdem- gibileri çeksin diye koydukları belalı bir çocuk işte :F

Vay kanala bak be hep genclere calisiyor helal.THE VAMPIRE DIARIESE YENI BASLADIM 1. SEZON 13. BOLUMDEYIM AMA MUTHIS BI DIZIYMIS. @Çiğdem- :)

owwwww :)))) bunun için değil edirneden geçmek :) ferhat gibi dağlara yanaşır diğer taraftan çıkarız :))