Karadayı 71.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Karadayı 71.Bölüm Fragmanı

Karadayı 71.Bölüm Fragman 2

Son düzenleme:
öffffff turguttan sonra konu bitti her bölüm feride mahir evlenebiliceklermi mehemt saim ve sinan ferideyle mahiri ayırıcakmı konu böyle oldu cenent mahallesine çevirdiniz diziyi :ppp::ppp:

hahahahahah hiç güleceğim yoktu akşam akşam :F
kurtlar vadisinden bir oyuncuydu karadayıya turgutun yerine gelmiş bunu bulmuşlar turgutun yerine 😱😱😱
Bu adam Turgut'un geriye savurdugu saçının teli olamaz :T: İzlemediğim bölümleri izleyeyim diyecem ama 4 saat izlenmez:X Özet bölümü sunan bi yer bulsam:A

Bu adam Turgut'un geriye savurdugu saçının teli olamaz :T: İzlemediğim bölümleri izleyeyim diyecem ama 4 saat izlenmez:X Özet bölümü sunan bi yer bulsam:A
cnm turguttan sonrakı 1-2 bölüm hariç son 3 bölümde işş yok zaten son 2 bölümdür 8 reytinglere takılı kaldık bölümlerin özetini ben sana söyliyim mahir ferideyle evlenebilicekmi mehmet saim ve sinan buna engel olabilicekmi son 3 bölümdür dizinin konusu bu yeni bölümdeki konuda bu yanii yeni bölümü izlesen direk birşey kayp etmezsin :F

cnm turguttan sonrakı 1-2 bölüm hariç son 3 bölümde işş yok zaten son 2 bölümdür 8 reytinglere takılı kaldık bölümlerin özetini ben sana söyliyim mahir ferideyle evlenebilicekmi mehmet saim ve sinan buna engel olabilicekmi son 3 bölümdür dizinin konusu bu yeni bölümdeki konuda bu yanii yeni bölümü izlesen direk birşey kayp etmezsin :F
Bıraktiğim yerde kalmiş yani :A Boş bölümleri bile 8'lerde kaldıysa havada karada ölüm yok [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'ma @xemrexxx

Eski tadını vermiyor artık Mahiri canları sıkılınca hapise atıp duruyorlar.:)

@destere ileti göndermedim fragman burda :)