Muhteşem Yüzyıl 134. Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
[HASHTAG]#hurrembirmelek[/HASHTAG] [HASHTAG]#hurremsulumanaski[/HASHTAG]

off off , kolay değil 4 yıldır evimizdeki olan bir melek ölüyor @xemrexxx :(

keşke her bölüm 12'ye kadar sürse :D bu arada [HASHTAG]#geberartikhurrem[/HASHTAG]

Kpa reklama geçince my'ye geçiş yaptım. Şu kadar diyim, böylesine fenomen bi karakter bu kadar mı rezalet şekilde ölüme gider. Sahneler, replikler çok zoraki. Hele hürremin bi konuşması meryemin bi zaferinde söylediği sözler... Müzik sahnenin duygusundan çok daha ön planda. Kısaca çok kötü olmuş. Senarist batırmış.
de get kaliteden anlasan kpa izlemezsin zaten.ss

keşke her bölüm 12'ye kadar sürse :D bu arada [HASHTAG]#geberartikhurrem[/HASHTAG]
[HASHTAG]#hurremsulumanaski[/HASHTAG] ni biraz daha görek melun ne istiyon .ss

[HASHTAG]#hurremsulumanaski[/HASHTAG] ni biraz daha görek melun ne istiyon .ss​

Valla my'de zerre kalite kalmamış. Senaryo zaten yok. My'nin hürreem meryem zaferlerini izlemişimdir youtube'den. O küçük zaferler bile çok daha etkileyiciydi. Ben zerre etkilenmedim. Çok kötüydü :)

o hürremin 1.bölüm bayıldığı yerdeki sahne çok iyiydi :(
keşke orada ölse çok iyi olurdu , ben düşünce tmm dedim çok anlamlı bir yerde ölüyor , iyi dedim ama olmadı
birde vahide nin yerine meryemin sesi kullanılsaydı hayatını anlatırken daha kalıcı sahneler olurdu , vahidenin sesi bir garip nedense

[HASHTAG]#hurremsulumanaski[/HASHTAG] ni biraz daha görek melun ne istiyon .ss

Valla my'de zerre kalite kalmamış. Senaryo zaten yok. My'nin hürreem meryem zaferlerini izlemişimdir youtube'den. O küçük zaferler bile çok daha etkileyiciydi. Ben zerre etkilenmedim. Çok kötüydü :)
sen etkilenmeyebilirsin my de hürreminden sülümanına rüstemine sümbülüne lokmanına gülfemine herkes konuşmasa bile gözleriyle oyunculuk sergiliyebilir :X o yüzden ay yapım bile en büyük kdrosunu kursa da geçemez millet bu kaliteden vazgeçmez

keşke orada ölse çok iyi olurdu , ben düşünce tmm dedim çok anlamlı bir yerde ölüyor , iyi dedim ama olmadı
birde vahide nin yerine meryemin sesi kullanılsaydı hayatını anlatırken daha kalıcı sahneler olurdu , vahidenin sesi bir garip nedense
meryemli flashbackler olsa iyi olurdu :( bir cihangirli flashback oldu :(

@denizz19 sevdaluk bittiyse my yi aç :( [HASHTAG]#hurremsulumanaski[/HASHTAG]

sen etkilenmeyebilirsin my de hürreminden sülümanına rüstemine sümbülüne lokmanına gülfemine herkes konuşmasa bile gözleriyle oyunculuk sergiliyebilir :X o yüzden ay yapım bile en büyük kdrosunu kursa da geçemez millet bu kaliteden vazgeçmez

Sakin :kiki: neyse acın büyük bugün torpillisin :A

keşke gösterselerdi :(
emre vahidenin performansı iyi mi sence , sen daha iyi bilirsin ?

Sakin :kiki: neyse acın büyük bugün torpillisin :A
ben sakinim diğer dizilerle karşılaştırlmayak büyüklükte ve kalitede bir dizi bu :X

keşke gösterselerdi :(
emre vahidenin performansı iyi mi sence , sen daha iyi bilirsin ?
çoğu yerde iyiydi ama sondaki şu meryemin sözlerini söylemesi bozdu biraz:(

@denizz19 sevdaluk bittiyse my yi aç :( [HASHTAG]#hurremsulumanaski[/HASHTAG]
Sevdaluk çoktan bitti de hatta açtım tam yatağa uzattı Hürrem'i reklam girince bıraktım. Netten bakarım. :)

Çok saçma :A

Beğenmedim kötü :A

Kanuni yine kendisinden 400 sene sonraki ziya paşanın terki bentini okuyor olmasın. :kiki: bu ilk değil nede olsa :kiki:

Saat 12 my bitmedi :kiki: kpa etkisi bunlar :A