Muhteşem Yüzyıl 134. Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ne [HASHTAG]#nurbanu[/HASHTAG] cusun [HASHTAG]#kaliteninmerkezihurrem[/HASHTAG] ci nesin olum sen :F
Yılanları mı destekleyecektim. ss [HASHTAG]#SonunaKadarSehzadeMustafa[/HASHTAG]

Senin de zamanın gelecek Rüstem yılanı.

bölüm hiç sıkmadı vallahi :X kaliteden anlamayanalrı sıkmış olabilir :X

[HASHTAG]#pargali[/HASHTAG] [HASHTAG]#gulfem[/HASHTAG] [HASHTAG]#cihangir[/HASHTAG] [HASHTAG]#mimarsinan[/HASHTAG] ayrıntıları güzeldi :)

Ama bu iyilik olmuyor işte. :D

Bölüm bitmedi arkadaş ya 17 geçiyor. :T
daha 1 saat var :F [HASHTAG]#hurrembirmelek[/HASHTAG]

bölüm hiç sıkmadı vallahi :X kaliteden anlamayanalrı sıkmış olabilir :X

[HASHTAG]#pargali[/HASHTAG] [HASHTAG]#gulfem[/HASHTAG] [HASHTAG]#cihangir[/HASHTAG] [HASHTAG]#mimarsinan[/HASHTAG] ayrıntıları güzeldi :)

daha 1 saat var :F [HASHTAG]#hurrembirmelek[/HASHTAG]
Nasıl 1 saat derken? 😱 Ben çatlarım o zamana kadar. :F

Ne cenneti be melaune layığın olan yere cehenneme gideceksin.

Nasıl 1 saat derken? 😱 Ben çatlarım o zamana kadar. :F
starın sitesinde my 20:00 diyor kss tekrar 00:15 :X son güne geldik :T [HASHTAG]#hurrembirmelek[/HASHTAG]

Ne cenneti be melaune layığın olan yere cehenneme gideceksin.
sen ne anlarsın görmedin mi kadınalr nasıl duacıydın :( [HASHTAG]#kaliteninmerkezihurrem[/HASHTAG]

[HASHTAG]#hurremsulumanaski[/HASHTAG]

starın sitesinde my 20:00 diyor kss tekrar 00:15 :X son güne geldik :T [HASHTAG]#hurrembirmelek[/HASHTAG]

sen ne anlarsın görmedin mi kadınalr nasıl duacıydın :( [HASHTAG]#kaliteninmerkezihurrem[/HASHTAG]

#hurremsülümanaşki
Gitmeden biraz sevap duası aldı ama yetmez. :A [HASHTAG]#katilhurremcehennemeyuruyor[/HASHTAG]

[HASHTAG]#hurremsulumanaski[/HASHTAG]
Vay vay ne kadar kısa bölüm(!) yani. 😡

Mahsun'umun adı çıkmış. :(

Ruhum daraldı ruhum yeter be gebereceksen geber. 😡

Annem nasıl heyecanlı heyecanlı izliyor. 😱 İyiki telefonumu şarja takmışım başlamadan. :A