Benim İçin Üzülme Yeni Saatinde Final Yapıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ahmed
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,033
Puanı
1,060
benimmm.jpg

2012 yılında atv'de yayın hayatına başlayan ama yeni sezonda Show TV'ye transfer olan Benim İçin Üzülme önümüzdeki hafta final yapıyor.
Yapımcılığını Boyut Film'in üstlendiği sevilen dizi salı akşamları saat 20.00'da yayınlanıyordu ama final bölümü yeni saatinde yayınlanacak.

Benim İçin Üzülme Final bölümüyle salı 21.30'da Show TV'de

Bilinen ve tahmin edilen bir şeydi zaten. :) Yeni saatinde final yapması büyük saygısızlık oldu izleyiciye ama olsun iyi sonuçlarla final yapacaktır. :)

Sezon sonunda bitirilebilirdi. Analı Oğullu daha iyi gitmeyebilir.

Mutlu sonla bitmesi güzel :) Kendi saatinde final yapsaydı daha iyi olurdu.
bütün dizilerin kaderi bu mutlu sonla biterler çile sona erecek geç kalmış bir final sonunda kurtuluyoruz finalde harunla niyazi evlenir buke intihar ederse tarihe geçer sıradışı bir bitiş yapmaları lazım :)

bütün dizilerin kaderi bu mutlu sonla biterler çile sona erecek geç kalmış bir final sonunda kurtuluyoruz finalde harunla niyazi evlenir buke intihar ederse tarihe geçer sıradışı bir bitiş yapmaları lazım :)
Ağla ağla öküz oturdu milletin içine :) Mutlu sonla bitmesi iyidir.

Ağla ağla öküz oturdu milletin içine :) Mutlu sonla bitmesi iyidir.
mutlu sonla bitmemesine imkan yoktu zaten nasıl mutsuz bitsinki o buke denen kadın 15 kez niyazi 10 kez harun 5 kez intihar etti herbiri en az iki düzine kurşun yedi ve ölmediler direndiler mutlu sonu görmek için :))

azimle zıçan betonu deler misali sonunda mutlu olacaklar hakettiler ama :)

mutlu sonla bitmemesine imkan yoktu zaten nasıl mutsuz bitsinki o buke denen kadın 15 kez niyazi 10 kez harun 5 kez intihar etti herbiri en az iki düzine kurşun yedi ve ölmediler direndiler mutlu sonu görmek için :))

azimle zıçan betonu deler misali sonunda mutlu olacaklar hakettiler ama :)
Bu kadar güzel bir dizi daha ne kadar saçmalanarak bitirebilir izliyoruz yani helal olsun..:)

Finalde cenazeler olacağı için geç saate atmışlar, çocuklar izlemesin.

21.30'dan sonra sabah namazına kadar cenazeler olacak.

Saati kötü değil geç başlatmak daha iyi yarıyabilir dizinin final reytingleri için :)