Kara Para Aşk 8.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fragman genelde bölümden sonra çıkıyordu ama son haftalarda hafta sonu gibi çıkıyor. :)

Vayy aksiyonlu bir bölüm bizi bekliyor.Elif perişan Ömer'e bişey mi oldu acaba diycem ama set fotoğraflarında Ömer gayet iyi görünüyordu sanırım Hüseyin amir vurulacak

Fragman gene güzel de ben yaza bıraktım böyle kaçırıyorum yoksa aradaki bölümleri....

Fragman iyi sürgünüm aga çok çabuksun :)

Son düzenleme:
Kim vuruluyor orda?

Vayy aksiyonlu bir bölüm bizi bekliyor.Elif perişan Ömer'e bişey mi oldu acaba diycem ama set fotoğraflarında Ömer gayet iyi görünüyordu sanırım Hüseyin amir vurulacak
Acaba yine şaşırtmaca mı var diye düşünmedende edemedim....heyecanlı ve bol aksiyonlu bir bölüm bizi bekliyor....

Fragman çok iyi.Umarım artık Nilufer kurtulur çünkü Nilufer'in kaçırılması konusunun biraz fazla uzadığını düşünüyorum. :)

Kim vuruluyor orda?

Acaba yine şaşırtmaca mı var diye düşünmedende edemedim....heyecanlı ve bol aksiyonlu bir bölüm bizi bekliyor....
Valla kafam karıştı set fotoğraflarında Ömer gayet iyi görünüyordu hatta Nilüfer'i eve Ömer getirmişti ama fragmanda Elif perişan halde Ömer'e bişey olmasın diye ağlıyor bakalım 8.bölüm 2.fragmanı nasıl olacak

Valla kafam karıştı set fotoğraflarında Ömer gayet iyi görünüyordu hatta Nilüfer'i eve Ömer getirmişti ama fragmanda Elif perişan halde Ömer'e bişey olmasın diye ağlıyor bakalım 8.bölüm 2.fragmanı nasıl olacak
Elif adaya gitmiyor galiba,set resminde ki ambulansı düşününcede fragmanda aldatmaca var gibi.

Vaay süper br fragman. Dizide heyecan dozu hiç azalmıyor. Umarım vurulan Ömer'dir; fragman yanıltmacası yoktur. Elif'in Ömer'e olan duygularıyla yüzleşmesini izleriz Ömer vurulursa. Aşık olduğunu ilk anlayan Elif olacak gibi. Ömer bir süre daha Sibel saplantısından kurtulamaz.

Elif'in Ömer'e bişey olmasın diye ağladığı sahne güzel olmuş.Gel Çarşamba geeellll :)

8.Bölüm Fragmanından;

9Xqnpo.gif

QXY61v.gif

ZNQ8Wk.gif

Fragman süper ama bence şaşırtmaca var.Ömer'in abisi vuruldu.Ömer set resimlerinde gayet iyiydi.Hatta bugün karakoldan resimleri de geldi pek fitti maşallah. :D Ama endişelenmiş ve Ömer'e bir şey olmasın diye ağlayan Elif'i görmek güzel. :)

Fragman süper ama bence şaşırtmaca var.Ömer'in abisi vuruldu.Ömer set resimlerinde gayet iyiydi.Hatta bugün karakoldan resimleri de geldi pek fitti maşallah. :D Ama endişelenmiş ve Ömer'e bir şey olmasın diye ağlayan Elif'i görmek güzel. :)
Fragman gelsede birşeyler anlasak dedik iyice kafamız karıştı.Elif&Ömer'li ikinci bi fragman gelsede sevinsek.:)

Zerrin Tekindor keşke Kara Para Aşk'ta oynasaydı,bu arada dizideki favori karakterin kesin Aslı'dır.Çünkü senin benim gibi aykırı.:) @destere

bence hiçbiri vurulmuyor mermi boşa gidiyor :)

bu arada nilüferin yeni aşkı hakkında yorum yapan yok nilüfer isveç sendromu yaşıyor :)

Zerrin Tekindor keşke Kara Para Aşk'ta oynasaydı,bu arada dizideki favori karakterin kesin Aslı'dır.Çünkü senin benim gibi aykırı.:) @destere
aslı çok anti patik bir tip elifin ablasını demiyormusun ? zeki ama itici bir tip :)

bu arada nilüferin yeni aşkı hakkında yorum yapan yok nilüfer isveç sendromu yaşıyor :)

aslı çok anti patik bir tip elifin ablasını demiyormusun ? zeki ama itici bir tip :)
Bence Hüseyin Amir vuruluyor
Onu hastaneye götürüyorlar Elif'te gidiyor ama Ömer Nilüfer'i kurtarmak için orada kalıyor
Elif'te abisinin yaralandığını görüp Ömer için endişe ediyor

Bence Hüseyin Amir vuruluyor
Onu hastaneye götürüyorlar Elif'te gidiyor ama Ömer Nilüfer'i kurtarmak için orada kalıyor
Elif'te abisinin yaralandığını görüp Ömer için endişe ediyor
nilüferi niye kurtarmaya çalışıyorlarki nilüfer halinden memnun :) gelsin suşiler fuşiler :)

Aslı gıcık filan ama lafı en doğrusundan gönderdi Bahar'a :))