FF Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Forumda evet ama dış alemini bilmiyorum belki diyebilirsin.:D
Şu an için ünlü biri değilim ama ilerisi için aynı şeyi söylemeyeceğim. Forumdan kopmam büyük ihtimalle. Tavsiye alırım belki bir şeyler için. İstediklerim olursa; bu mesajımı okur okur, gülersin. "Bak hele bak, ne oldu." Bu cümleyi kurarsın kendi kendine. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şu an için ünlü biri değilim ama ilerisi için aynı şeyi söylemeyeceğim. Forumdan kopmam büyük ihtimalle. Tavsiye alırım belki bir şeyler için. İstediklerim olursa; bu mesajımı okur okur, gülersin. "Bak hele bak, ne oldu." Bu cümleyi kurarsın kendi kendine. :D

Tebrik ederim ünlü biri olursan ama içim fesattır bir çemkiririm içimden biraz.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ünlü olduğu hâlde, ünlü değilmiş gibi davrananların sayısı oldukça çok. Mesela onlar gibi olmak var. Bazıları mesela tam tersi, kendini çok önemsiyor. :)

Sonunda ki o derece farklıyım dediğin için dedim.:DÇoğu kimse öyle yapardı.Farklı bir şey değil bence bu.:D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sonunda ki o derece farklıyım dediğin için dedim.:DÇoğu kimse öyle yapardı.Farklı bir şey değil bence bu.:D
"Farklıyım" derken, herkes gibi olamadığımı söyledim. Sadece o cümlede bahsi geçenler için değildi, genel anlamdaydı aslında, "farklıyım" dediğim şey. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
"Farklıyım" derken, herkes gibi olamadığımı söyledim. Sadece o cümlede bahsi geçenler için değildi, genel anlamdaydı aslında, "farklıyım" dediğim şey. :D

O zaman sana yakışmayan bir şey yapmışsın.:DYanlış anlaşılacak bir cümle kurmuşsun.Çok ilginç.:D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konuyu yeniden hortlatayım. Kimse düşüncelerini yazmıyor. Hem öksüz, hem de yetim kaldı konu. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben yorum yapmamış mıyım? :eek:

Türkçe'ye fazlasıyla önem veren, kibar birisisin. Bazen sana kızıyorum, nedenini aslında sende iyi biliyorsun. :X Hassas konular üzerinde çok fazla durmuyorsun ama ayrıntıya inilmemesi gereken konular üzerinde de çok fazla duruyorsun. Bu özelliğin dışında kötü bir şeyin yok gibi. Benim de kızgınlığım bu yüzdendi ama geçti. :)

Bazen derin olsa da olmasa da çok konuşabiliyorsun bir konu üzerinde. İyi mi kötü mü bilemedim. :X

Genel olarak ciddi bir yapın var. Gerçek hayatta da öyleysen çok fazla sorunla karşı karşıya kalabilirsin. Çünkü insanlar bazen senin düşündüğün gibi düşünmüyor olabilir, bu konuda çok abartmamak koşuluyla samimi olmalısın. Ciddi olması gereken yerlerde ciddi olursan daha iyi olur. Bu da tavsiyeydi, sakın yanlış anlama. :X

Forumda efendi ve kibar birisin. Kışkırtma gibi bir özelliğin olmaması özellikle çok iyi bir yönün. Bu konuda herkese örnek niteliğindesin. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben yorum yapmamış mıyım? :eek:

Türkçe'ye fazlasıyla önem veren, kibar birisisin. Bazen sana kızıyorum, nedenini aslında sende iyi biliyorsun. :X Hassas konular üzerinde çok fazla durmuyorsun ama ayrıntıya inilmemesi gereken konular üzerinde de çok fazla duruyorsun. Bu özelliğin dışında kötü bir şeyin yok gibi. Benim de kızgınlığım bu yüzdendi ama geçti. :)

Bazen derin olsa da olmasa da çok konuşabiliyorsun bir konu üzerinde. İyi mi kötü mü bilemedim. :X

Genel olarak ciddi bir yapın var. Gerçek hayatta da öyleysen çok fazla sorunla karşı karşıya kalabilirsin. Çünkü insanlar bazen senin düşündüğün gibi düşünmüyor olabilir, bu konuda çok abartmamak koşuluyla samimi olmalısın. Ciddi olması gereken yerlerde ciddi olursan daha iyi olur. Bu da tavsiyeydi, sakın yanlış anlama. :X

Forumda efendi ve kibar birisin. Kışkırtma gibi bir özelliğin olmaması özellikle çok iyi bir yönün. Bu konuda herkese örnek niteliğindesin. :)
Yapmamışsın. :D Yorumun için teşekkür ederim. :)

Ayrıntıya sanırım daha çok içimde kalmasın diye uzatıyorum. Düşüncelerimi aktarmayı seviyorum. Bu yüzden uzatıyorum daha çok ve bazen çekinmez oluyorum. :)

Konuyla ilgili detaylı bir bilgim varsa, o kadar çok uzatırım ki; şaşarsınız. :D Post kasmıyorum tabi ki yazarken, uzun uzun tek mesajda. :)

Genelde de ciddiyimdir ve çok fazla güldüğümü de söyleyemem. Buradaki aksine kendimi çok iyi ifade edemediğim zamanlar oluyor. Zamanı gelecek, bunu aşacağım tabi ki. :)

Bu düşüncelerin için teşekür ederim. Beni hemen hemen çözmüşsün ama tam anlamıyla değil. :) Konuşsak, muhabbet etsek, sanırım daha çok şey çözersin. :D

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
konunun ilk sayfasında herkes aynı yorumu yapmış :kiki: adamın dibi
adamın arslanı :D

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Beklediğimden kısa, ilk sayfadaki yorumuna göre daha kısa bir yorum oldu bir diğer yorumun. Yine de sağ ol. Daha sonra uzun uzun yorumlarsın artık. :D
aga seni çok yorumladık ya biliyosun artık ne düşündüğümü çok samimiyiz bu tür yorumları diğerlerinden al benimkiler bellidir zaten :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Severim kendisini, kaliteli bir insan. Ileride forumda daha da iyi yerlerde olacağını düşünüyorum. Bir ara ufak bir sorun yaşamıştık ben unuttum bile umarım kendisi de unutmuştur, çünkü basit bir mevzuydu. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Severim kendisini, kaliteli bir insan. Ileride forumda daha da iyi yerlerde olacağını düşünüyorum. Bir ara ufak bir sorun yaşamıştık ben unuttum bile umarım kendisi de unutmuştur, çünkü basit bir mevzuydu. :)
Yorumun için teşekkür ederim. :) Ben unuttum onu çoktan, takılma o kısımlara. Konuştuğumuza göre, unuttuğumun bir göstergesi. Bu saatten sonra sanırım iyi yerlere geleceğimi düşünmüyorum, gelsem şimdi gelirdim. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yorumun için teşekkür ederim. :) Ben unuttum onu çoktan, takılma o kısımlara. Konuştuğumuza göre, unuttuğumun bir göstergesi. Bu saatten sonra sanırım iyi yerlere geleceğimi düşünmüyorum, gelsem şimdi gelirdim. :D
Böyle düşünmene sevindim. :) Niye ya, yeteri kadar aktifsin, görevini gayet iyi yapıyorsun daha ne olsun. :D