FF Sorgu Odası|Hafta 42|Sorgudaki İsim-Harunnn60

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xdragxx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dizi oyuncusu olsaydın oynamak istediğin 3 dizi?

hakkımdaki düşüncelerin?
en sevdiğin yemek

hakkımdaki düşüncelerin?
en sevdiğin yemek
sende iyi arkadaşlarımdan birisisin ve en dürüst olanı ,ama bazen beni yanlış anlıyorsun , bir anda bazı şeyleri silebiliyorsun bunu fark ettim :D
kvp hayranlıktan çok senin için hayat felsefesi olmuş galiba :D

Kendini 3 kelimeyle tanıt desem bunlar neler olur?
zor bir soru :D

sınırlı...
sıcakkanlı
eskiye bağlı kalan

walking dead , dizi 2023 yılına kadar devam edeceği için zombi olarak oynama imkanım var :D
kurt seyid ,muhteşem yüzyıl :):D

çok iyi birisisin , bazı yorumlarını çok beğeniyorum , bu araklar görüşemiyoruz ?
Pek konuşmuyorduk zaten. :D En son Deniz Yıldızı sayfasında konuşmuştuk? :D Bu arada Dy demişken hala takip ediyor musun dizi?

Pek konuşmuyorduk zaten. :D En son Deniz Yıldızı sayfasında konuşmuştuk? :D Bu arada Dy demişken hala takip ediyor musun dizi?
4 sezon aralıksız izledim , fanatik olarak , Begüm Topçuyu aşırı seviyordum :D sadece onun için izldim ama bu sezon bıraktım ve bence bırkmakla iyi yaptığımı düşünüyorum, bundan sonra final bölümünü izlerim o kadar

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X

favori editörlerimdensin , bir ara baya konuştuk , şu son 1 ayda göremedim senin daha doğrusu karşılaşamadık , galiba bu sene survivor beraber yorumlayacağız :D
Son 1 ay çok yoğun olduğum zamanlara denk geldi vizelerim falan vardı. Telafi ederiz sıkıntı yok. :D Survivor'ı birlikte yorumlamak güzel olacak. :)

4 sezon aralıksız izledim , fanatik olarak , Begüm Topçuyu aşırı seviyordum :D sadece onun için izldim ama bu sezon bıraktım ve bence bırkmakla iyi yaptığımı düşünüyorum, bundan sonra final bölümünü izlerim o kadar
Bu sezon bi kopukluk var, bende bıraktım çünkü. 4 sezon boyunca günlük olmasına rağmen tek bir bölümünü kaçırmadan izlemiştim. Son 17 bölümdür izlemiyorum diziyi, izlemeyide düşünmüyorum. :D

Futbolla ilgilenir misin?

burcun ne :bhr::bhr::bhr:
kaç kardeşsiniz ? kız erkek ? hangisiyle daha çok anlaşabiliyorsun 🙂🙂🙂
favori forum kapansa ne yaparsın 😱😱😱

Bu sezon bi kopukluk var, bende bıraktım çünkü. 4 sezon boyunca günlük olmasına rağmen tek bir bölümünü kaçırmadan izlemiştim. Son 17 bölümdür izlemiyorum diziyi, izlemeyide düşünmüyorum. :D

Futbolla ilgilenir misin?
evt ilgileniyorum , tuttuğum takım Beşiktaş <3

burcun ne :bhr::bhr::bhr:
kaç kardeşsiniz ? kız erkek ? hangisiyle daha çok anlaşabiliyorsun 🙂🙂🙂
favori forum kapansa ne yaparsın 😱😱😱
KOVA burcuyum :)
kız kardeşim var sadece :)
alışkanlıklarımdan çabuk kurtulabiliyorum , o yüzden başka forumlara yönelirim :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...