'Karagül' Ekibi Duyarlılığına Devam Ediyor!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
FOX ekranlarında Cuma akşamları ekranlara gelen 'Karagül' dizisinin oyuncuları ve set çalışanları duyarlılıklarına devam ediyor.

Daha önce Gezi Parkı eylemleri için pankart hazırlayan ve dizinin çekimlerinin gerçekleştiği Halfeti'den destek veren dizi ekibi geçtiğimiz günlerde de hasta olan ünlü oyuncu Nejat İşler için video hazırlamış ve doğum gününü kutlamıştı.

Dizi ekibi bugün de dün hayatına kaybeden Berkin Elvan'ı unutmadı ve paylaştığı fotoğrafla yine büyük takdir topladı.

Adsız.jpg

kd0yJ2YgsoKzigPrr1nH1b0b.jpg

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yok böyle dizi, yok böyle ekip.. Aynı gün AB geçinen setlere fark attı helal olsun. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Duyarlı olması güzel. Tberik ederim tük ekibi. Yayınlandığı kanalla alakası yok bunun ama bazıları kanalı övmüş. Anlamsız...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
O şakaydı.:FSonu zaten normal bitiyor.:D
Kanal ile ilgisi az biraz var.:DStar bu kadar kolay yapamax,z Atv hiç yao,pamaz mesela.:D

Bence Ay Yapım yapamıyor.:A
TV'de yayınlanmıyor zaten "Karagül Ekibi Berkin Elvan'ı Andı!" gibisinden. Ekip kendi arasında yapıyor. Kanal ile alakası nerden ben göremiyorum? :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
TV'de yayınlanmıyor zaten "Karagül Ekibi Berkin Elvan'ı Andı!" gibisinden. Ekip kendi arasında yapıyor. Kanal ile alakası nerden ben göremiyorum? :)

Nerden göremiyorsun.:A

Örnekleri elbet vardır şuan hatırlamıyorum ama sırf sette olan bir olay yüzünden onlarca dizi var.
Mesela Leyla ile Mecnun Gezi parkına gitti diye bitmedi mi yoksa başka nedenleri varmı.:D

Hiç konu açasım yok bu aralar malum vize stresi. :T: İyidir Erler. :D

@xemrexxx gönderme haberi var tam senlik desen hemen gelir.:A
Kolay gelsin bu arada.Bizim 1 ayımız var daha.:Z

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ünlüler hükümet. Karsitilar tabii destek verirler... Foxda İsrail kanalı yapmada özgür...ama oyuncularımıza yazık....değer verdiğim oyuncular....yakıştıramadım

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi