'Kara Para Aşk'ın Yayın Tarihi Ertelendi!

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tamam ona da itirazım yok 1 hafta önce yazdığıma da :) fragman yanılttı beni de atv yi de :)
Nasıl fragman yanıltıyor seni Şehzade Mustafa'nın ölümünde de aynısı oldu ve ikinci hafta daha çok reyting yaptı.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,660
Puanı
1,061
Nasıl fragman yanıltıyor seni Şehzade Mustafa'nın ölümünde de aynısı oldu ve ikinci hafta daha çok reyting yaptı.
fragmanda beyazut-selim taht kavgasına başlamış gösteriliyordu :) bu taht kavgasının başlaması için cihangir ve mustafanın ölümünün unutulması lazım :) atv de normal olrak böyle düşündü

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
fragmanda beyazut-selim taht kavgasına başlamış gösteriliyordu :) bu taht kavgasının başlaması için cihangir ve mustafanın ölümünün unutulması lazım :) atv de normal olrak böyle düşündü
Bayezid Selim'e mustafa'nın ölümünden dolayı hesap soruyor annesi Hürrem'e sorduğu gibi..kendi yalanına atv'yi bari ortak etme çünkü Cihangir'in hastalığı bile söz konusu değildi.:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
my sbt anlıkalrında aldığının en az 1.5 reyting fazlasını alıyordu o zamanlar :) somut bir delil sun lütfen

yok o konu kapandı bizzati yönetim tarafından açmam ben o konuyu :)
vadiyi vadi yapan da bu zaten siyasi gündem neyi gerektiriyorsa onu yapıyor :) abd ye israile laf atıp onalrdan üstünmüşüz gibi göstermese kimse izlemez vadiyi :) bu o zaman da vardı şimdi de var
izlemeyen kurtlar Vadisi yorumu böyle oluyor işte)))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,660
Puanı
1,061
Bayezid Selim'e mustafa'nın ölümünden dolayı hesap soruyor annesi Hürrem'e sorduğu gibi..kendi yalanına atv'yi bari ortak etme çünkü Cihangir'in hastalığı bile söz konusu değildi.:)
fragman diyoruz yav nesini anlamıyorsunuz valla sabbır artık
fragmanda fatma sultan mustafa öldü artık birbirlerine düeşcekelr derken selim-beyazıt gösteriliyor karşı karşıya

izlemeyen kurtlar Vadisi yorumu böyle oluyor işte)))
izlemeye ne hacet ben atv ana haberden takip ediyorum diziyi :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
fragmanda fatma sultan mustafa öldü artık birbirlerine düeşcekelr derken selim-beyazıt gösteriliyor karşı karşıya

Fragmanı kimin anlamadığı ortada.:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
mustafanın öldüğü fragmanda gösterilmemişyti haftaya kalma ihtimali vardı cihangir direkt gösterildi öldüğü :) evet ben anlamamışım benden daha vahimi koskoca atv anlamamış kiböyle dizilerin tarihiyle oynayıp duruyor
Neyse ben maç izliyorum,yeterince tartışdık galiba.Seviyeli tartışmaya herzaman varım.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

haber izliyorsun yani bu da ilerleme senin içinn

TubAsi

Üye
Reaksiyon puanı
251
Puanı
154
Yapımcı ve kanaldan bu erteleme konusuyla ilgili resmi açıklama gelse bile bazı arkadaşlar inatla "hayır My"dan korktukları için geri çekildiler" diyecekler.
Madem My korkuları var e o zaman niye çarşamba yayınlanıyor bu dizi?ve ya da MY"ın bitmesini bekleyip yeni sezonu da erteleye bilirlerdi.
Ama ne yeni sezona ertelediler,ne de başka bir güne.demek ki ne kanalın ne de yapımcının MY korkusu yok!
Besbelli maç sebebi ile ertelenmiş yada bir başka sebebte olabilir.
Ama My hiç mantıklı gelmiyor.
Hani bir laf var (Türkcede var mı bilmiyorum) Demirden korkan trene binmez diye.
Hah aynen o misal işte:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
ben bu arada bir uyarı daha almışım yeni farkettim :)))

gümbürtüye gelmiş yine kışkırtıcı mesaj yazmışız farkında değiliz diğer mesajlar arasında kaybolmuş:)

Allah sizi bildiği gibi yapsın yarım saat üstünde sohbet ettiğimiz mesajı hangi uyanık şikayet etti acaba :)

Ufak çaplı bi maç bile tuba ve engini baya tedirgin etmiş. :):)

engini değilde tubayı kaçırtmış :) yapımcılar malzemeye güvenmiyor güvense yayınlarlardı :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yapımcı ve kanaldan bu erteleme konusuyla ilgili resmi açıklama gelse bile bazı arkadaşlar inatla "hayır My"dan korktukları için geri çekildiler" diyecekler.
Madem My korkuları var e o zaman niye çarşamba yayınlanıyor bu dizi?ve ya da MY"ın bitmesini bekleyip yeni sezonu da erteleye bilirlerdi.
Ama ne yeni sezona ertelediler,ne de başka bir güne.demek ki ne kanalın ne de yapımcının MY korkusu yok!
Besbelli maç sebebi ile ertelenmiş yada bir başka sebebte olabilir.
Ama My hiç mantıklı gelmiyor.
Hani bir laf var (Türkcede var mı bilmiyorum) Demirden korkan trene binmez diye.
Hah aynen o misal işte:)
basit bu sorunun cevabı @xemexxx nin konusu bu ben araya girdim lakin. herkes my nin bittiğini düşünüyordu Son zamanlarda senaryo sarpa sarmıştı. 3 haftadır dizi coştu eski günlerine döndü. doğal olarak herkesin gözü korktu eyvah dediler olay bu. eksik acikladiysam @destere ve @xemexxx ekleme yapar zati))))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
basit bu sorunun cevabı @xemexxx nin konusu bu ben araya girdim lakin. herkes my nin bittiğini düşünüyordu Son zamanlarda senaryo sarpa sarmıştı. 3 haftadır dizi coştu eski günlerine döndü. doğal olarak herkesin gözü korktu eyvah dediler olay bu. eksik acikladiysam @destere ve @xemexxx ekleme yapar zati))))

yani kısaca olay my korkusundan kaynaklı maç hikaye tuturamama tedirginliği var oysa bir kere 5 mart dediler erkek adam sözünden dönmez:) ya herru ya merrru diyip atılacaklardı sahneye bu gidişle dizi hikayeye dönecek :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
ben bu arada bir uyarı daha almışım yeni farkettim :)))

gümbürtüye gelmiş yine kışkırtıcı mesaj yazmışız farkında değiliz diğer mesajlar arasında kaybolmuş:)

Allah sizi bildiği gibi yapsın yarım saat üstünde sohbet ettiğimiz mesajı hangi uyanık şikayet etti acaba :)

engini değilde tubayı kaçırtmış :) yapımcılar malzemeye güvenmiyor güvense yayınlarlardı :)
e aklın yolu bir, yapımcılarda haklı haliyle. :)

TubAsi

Üye
Reaksiyon puanı
251
Puanı
154
Yo MY herzaman zirvede olan,reytingi iyi bir diziydi.Emre arkadaşımız hep söylemiyor mu MY"ı geçen bir dizi olmadı diye.
Sizin bu mesajlarınızı okuyan MY"ı son zamanlarda iyi reyting alan,ondan öncesinde hep 2.,3.lükle yetinen bir dizi sanar.ama öyle bir durum yok.bunu her kanal ve yapımcıda hepimizden iyi biliyor.
Yani demem o ki bu ertelenmenin MY ile hiç alakası yok.MY korkusu olsaydı kanal ve yapımcının,diğer sezona ertelerlerdi,ya da başka gün seçimi yaparlardı.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yo MY herzaman zirvede olan,reytingi iyi bir diziydi.Emre arkadaşımız hep söylemiyor mu MY"ı geçen bir dizi olmadı diye.
Sizin bu mesajlarınızı okuyan MY"ı son zamanlarda iyi reyting alan,ondan öncesinde hep 2.,3.lükle yetinen bir dizi sanar.ama öyle bir durum yok.bunu her kanal ve yapımcıda hepimizden iyi biliyor.
Yani demem o ki bu ertelenmenin MY ile hiç alakası yok.MY korkusu olsaydı kanal ve yapımcının,diğer sezona ertelerlerdi,ya da başka gün seçimi yaparlardı.
muhteşem Son 3 hafta AB reytingini nerdeyse 2 katladı dediğiniz şeylerde tek doğru my yi geçen dizi pek olmadı başka da doğru yok.