Medcezir 23. Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Araf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,210
Puanı
1,060
afbcdn_sphotos_f_a-akamaihd-net_hphotos_ak_prn1_1234729_519773118100227_2031340869_n-jpg.14940

Star TV'de ekranlara gelen Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya'nın başrolde yer aldığı Medcezir'in yeni bölümü hakkındaki yorumlarınızı bu konu altında dile getirebilirsiniz.

Medcezir'in 23. Bölümü bu akşam 20.00'de Star TV'de!​

Günümü güzelleştirecek tek şey.. Merakla bekliyorum dizimi. :)

Icimde bu aksam pek güzel bir bölüm olmayacak hissi var, umarim yaniliyorumdur..

Medcezir başlasada izlesek. Ender gibi birini bulamıyoz en azından izleyelim.:)

Geçen bölüm her şey iyi giderken, bir anda Yaman için kötü sonla bitmişti. O sonla birlikte, yeni hayatında eskiye bir dönüş olacak gibi de gözüküyor. Yaman o gösterişli kişilerin yaşamına geri dönecek. Yama ile Mira'nın karşılaşacağı süprizi unutmamak lazım. Selim, Ender konusunda bu bölümde işini bitirecek ve soğukluk tamamen kalkacak. Doğrusu, Selim ile Ender'in sahnesini daha çok bekliyorum. Mert ile Eylül bakalım neler yapacak. İyi bir bölüm olacak. :)

Sude'nin Yaman'la Mira'yı basacağı sahneyi merakla bekliyorum. :A Ama yine yanıltmaca olursa şaşırmam. :T:

Selim Bey bu kadınla yalnız kalmasa iyi olur! Ender hanım yine kızacak yoksa:)

b1b17269b416d03142eff64a08214f86.jpg

Eylül'ün ilan-ı aşk sahnesini 100 kez izlesem sıkılmam arkadaş.

Selim'in Ender'e sürprizi çok güzeldi. Selim, Ender'e olan aşkını süper bir şekilde ifade etti. Ender eridi resmen. Aralarındaki samimi aşkı heyecanla izliyoruz gerçekten. :)

Bölüm gayet iyi. Ece Yörenç'i tebrik etmek lazım diyaloglar süper.

Mert iyi dayak yedi güzeldi o sahneler. :F Sude çok haklı. Mira'nın artık sürekli Yaman'ın peşinden koşmayı bırakıp ailesine daha fazla önem vermesi gerekiyor..