NBC Brooklyn Nine-Nine - Dizi Yorumları

12'yi izledim ben de.

Dizinin ortalamasının biraz altındaydı sanki. Peralta gerçekten bu kez şaşırttı, yakışmadı. :D

Boyle ile ilgili bazı sahneler güzeldi gerçekten.

Başka iyi sahne aklıma gelmiyor ama karakterler o kadar iyi ki kötü bölümler bile sıkılmadan izlenebiliyor.

Bu arada bu bölümle birlikte bu dizide de İngilizce altyazıya geçtim. Sıkıntısız bir geçim oldu. Kaçırdığım espri olduğunu düşünmüyorum. :D Yavaş yavaş tüm dizilerde geçmem gerekiyor. :(

7/10

13.bölümü izledim.

Süper bir bölümdü :D Peralta ve Santiogo'nun iddaa olayı süperdi :D Peralta'nın sondaki şakası çok iyiydi, adamın önüne geçip ''Bu kurşunu senin yerine yerim'' dediği yerde sesli güldüm :D

Peralta reyiz Amy'ye aşık oluyor galiba, eğer ki öyle bişey olursa süper olur :D Bu ikilinin sevgili olduktan sonraki halleri eğlenceli olabilir :D

9/10

Yarın 14. bölümü mü izleyeceğiz yoksa 15.'yi mi? :D @OzaN

Bunu Freaks and Geeks'e yazmışım gibi düşün. :D

14.bölümü izledim.

Bir önceki bölüme göre daha kötü bir bölümdü sanki ama yinede iyi sayılabilecek bir bölümdü.

Çavuş'ın kızları çok tatlıydı :D İyide vücut yapmış çavuş :D

Peraltanın çavuşun o halini görüp onu davadan uzak tutması iyiydi :D

7/10

5.bölümü izledim güzeldi özellikle J.Peralta'nın yaptığı şey adam olmaya başladığının göstergesi gibi. :D Ama sonunda bozdu yine kendini. :F

Son düzenleme:
6.bölümü izledim Peralta'nın madalyayı alma çabalarına helal olsun ama kaptı sonunda Halloween bölümü gayet iyiydi. :D

Eksikleri kapadım sonunda. :D

13. bölüm

Dizinin iyi bölümlerinden biriydi. Peralta'nın randevusu iyiydi. :D

Ama bölümde en çok güldüğüm yerler çavuş, çavuşun karısı ve Holt arasındaki sahnelerdi. :D

Boyle'un madalya olayları da çok iyiydi. At güldürdü. :D

8.5/10

14. bölüm

Bölümün başındaki "köpeği mi karısı mı" muhabbeti çok iyiydi. :D Ofisteki bu tip muhabbetler çok iyi oluyor. :):)

Çavuş iyice önplana çıkmaya başladı gibi. Adam reyis. :D

Genel olarak diğer bölümlerin altında olsa da dizi çok iyi ilerliyor daha vasat bölümleri bile çok akıcı ve sıkmadan izlettiriyor kendini. Kazandığı Altın Küre'yi hakediyor. :):)

7/10

Altın Küre gecesinde Andy Samberg en iyi komedi erkek oyuncusu ödülünü kazanmıştı, dizi ise en iyi komedi dizisi seçilmişti. Bununla ilgili fotoları da paylaşayım yeri gelmişken. :)

brooklyn-nine-nine-golden-globes.jpg%3Fw%3D1000%26h%3D563%26crop%3D1

bcbaba229a14ab512d14cf4057c2a402.jpg

8.bölümü izledim Türk hamamının reklamını yapmışlar güzel oldu. :D Peralta'nın yumruğu iyi oldu. :D

15.bölümü izledim.

Süper bir bölümdü :D İlk başta Çavuşun herkesi geçip sayı yaptığında dans ettiği sahneler sesli güldürdü :D Peraltanın çavuşun kucağında sayı yapması ve merdivenin üstünde smaç atarken düşmeside sesli güldürdü :D

Yine diyorum Peralta Amy'e aşık, sezon sonu çıkacak meydana bence :D

9/10

9.bölümü izledim itfaiye, polis çatışması güzel işlenmiş öyle komik ara ara yerler vardı ama hala her sorunu çözüyorlar bi de tek Peralta çözüyor diğerlerini de görmek istiyoruz. :)

13.bölümü izledim sezonun en iyi bölümlerinden biriydi. :D Peralta ve Santiago'nun iddiası süperdi ama Holt ile Çavuş ve onun karısı arasındaki sahnelere sesli güldüm kopardı beni. :D

16. bölümü izledim.

İyi bir bölümdü. Peralta ve Amy'nin araştırmaları sırasında Çavuş'un da onları çıkartıyım derken banyoda kalmaları iyiydi :D

8/10

17.bölümü izledim.

Bir önceki bölüme göre daha geride bir bölümdü ama güldüren sahneler vardı :D Peralta ve Boyle'un birbirlerine gözyaşartıcı sprey sıkmaları ve sonrada gazoz dökmeleri güldürdü :D

Sondaki sahne de güldürdü :D

7.5/10

1x15

Uzun bir aradan sonra eksikleri kapamaya geldim. Eksikleri kapadıktan sonra günü gününe izlemeye karar verdim diziyi. Tıpkı How I Met Your Mother ve The Big Bang Theory gibi. :):)

Harika bir bölümdü pek çok yerde güldürdü. :D

En çok güldüren yerler:

Bölümün başındaki çavuşun itfaiyecileri tek başına yenmesi. :D

Peralta'nın basketbol macerası. :D:D

Holt'un Moneyball'da ağlaması. :D:D

Sahneleri hatırladıkça gülerek yazdım bu yorumu da. :D

Bir komedi dizisinde olması gereken her şey vardı bölümde kısaca. Yalnız Adam Sandler'ı hiç kullanamamışlar. :(

9/10

1x16

Yine çok keyifli bölümdü. Seviyorum bu adamları (ve kadınları, özellikle Amy :D) ya hepsi ayrı komedi. :D

Hitchcock ve Scully bile baya güldürdüler bu bölüm.

Schully'nin şortla gelmesi sesli güldürdü. :D

8/10