25 Kasım 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

Murat Boz işini biliyor. Yine genç bir çocuk kaptı. :D

Helal be O Ses'te Kadına şiddete karşı konuşma yaptılar süperdi. 3 Adam da skeç yapmış bu konuda özel olarak.

Süpersin Acun, 1 numarasın Acun, Adamsın Acun!

Diğer dizilere programlara örnek olsun. :))))))))

Acun Medya farkı! :)

Halâ Acun'a laf eden varsa yuh diyorum. :)

O Ses ve Karadayı müthiş gidiyorlar. :) Ama başka güçlü bir yapım yok Pazartesi günleri..

Demet Akalın sığlığını yine göstermiş tabi kendi rahat keyfi iyi. Niye düşünsün başka kadınları...

3 Adamın skeci komik değildi zaten şiddet konusuna dikkat çekmek içindi.

Helal Acun Medya! :)

Sen de bu tweet'i yayınladın ya tebrikler neyse yaşına vermek lazım kadına şiddet vb bu şeylerin önemi kavrayacak yaşta değilsiniz sanırım. :)
Kanal D böyle bir şey yapsa eminim diyecek bir şey bulurdun.:) Asıl sen bırak bu işleri. :) Kimseyi yaşına, ne yaptığına göre yargılayamazsın. Burası özgür bir forum. İsteyen istediğini paylaşır. :)

Acun kadına değer verseydi kendi karısını bir başka kadınla aldatıp o kadından çocuk yapmazdı herhalde bıraksın böyle ucuz numaraları. :) :)

Kanal D'nin her dizisini izlemiyorum. :) Kayıp, Çalıkuşu, Yalan Dünya, Arka Sokaklar ve Merhamet'i izlemiyorum mesela. :) Vicdan da güzel diziyse bakılır. 😉
Kanalın zaten 11 tane dizisi var hepsini izlemeyi bünye kaldırmaz. :D Genel olarak Kanal D nin dizilerini izledigin için şaka amaçlı takıldım :D

Acun 13'e dayanmış tebrikler. :) Diğer anlıktan itibaren Karadayı kontrolü alır gibi. :)