31 Ekim 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
@Fks14 şimdi biraz bakıyorumda beren annesine değil ninesiyle konuşuyor gibi ))) ve diyaloglar çok kötü. annesine benim kimiliğimi açıklama sana istediğin kadar para veririm diyor ya ))) annesini paragöz olarak tanımlıyor ve anneden çıt yok. yani ben onun annesi olsam suratına tokadı basardım ben para peşinde dğilim diye .. furkan yeni senaristin iyi oldugunu hala düşünüyormusun )))

Yorumsuzum.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,411
Puanı
1,061
İmaj hiçbir şeydir susuzluk her şey diyorsun :D Valla ben onu bunu bilmem Kanal D'nin Aşk-ı Memnu ve FSN ile destan yazdığı "Perşembelerin fatihi" imajı yerle bir oldu mu; oldu. İstediği kadar para kazansın, Fatih dizisi gibi yanlış ata oynayacağı X bir dizi ile o kazandığı paralar anında çöp olur. Ama Perşembenin fatihi Kanal D imajını biraz zor kazanır artık...
çok kolay o iş :) ay yapım+beren+klasik bir hikaye unvan geri gelir :F

diğer dizilerin karı-zararını bilemicem intikamın baya kar ettiği ortada :F

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
@Fks14 şimdi biraz bakıyorumda beren annesine değil ninesiyle konuşuyor gibi ))) ve diyaloglar çok kötü. annesine benim kimiliğimi açıklama sana istediğin kadar para veririm diyor ya ))) annesini paragöz olarak tanımlıyor ve anneden çıt yok. yani ben onun annesi olsam suratına tokadı basardım ben para peşinde dğilim diye .. furkan yeni senaristin iyi oldugunu hala düşünüyormusun )))
:F:F

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
bide hani yagmura duygu katılacaktı. sen anneni yıllardır görme ölü bil sonra onu bu ama yurt dışına yolla olmadı türk kızı böyle yapmaz. yagmur hala amerikalı

Ama Yağmur'un mezar başında annesine "anne" demesi bende farklı duygular yarattı be beyazsoy.. Çok duygusaldı..