"Kara Para Aşk" Show TV'de Yayınlanmayabilir!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Show olursa sürpriz olur zaten.Bir anda bu kadar iddialı başlaması şaşırttırır.:F

Çalışır niye çalışmasın parasını verdikten sonra. FOX, Ay Yapım'la çalışmaz o kadar pahalı dizi yapmaz. :)

Sen biliyorsundur. :A
Ben Show TV ile anlaştı olarak duymuştum aslında ve Tuba Büyüküstün'ün kesin olarak yer alacağını. Çünkü Show TV yönetimi Tuba Büyüküstün'ü ekran yüzü yapmak istiyormuş sanırım. Aslında ben aynı haberi Ece Uslu için de duymuştum. O yüzden Karagül'ün transfer olacağını düşünmüştüm. Tuba Büyüküstün'ün yeni dizisinin Show TV'de olma ihtimali çok yüksek yani...

Ben Show TV ile anlaştı olarak duymuştum aslında ve Tuba Büyüküstün'ün kesin olarak yer alacağını. Çünkü Show TV yönetimi Tuba Büyüküstün'ü ekran yüzü yapmak istiyormuş sanırım. Aslında ben aynı haberi Ece Uslu için de duymuştum. O yüzden Karagül'ün transfer olacağını düşünmüştüm. Tuba Büyüküstün'ün yeni dizisinin Show TV'de olma ihtimali çok yüksek yani...
Karagül'e talipti ama FOX erken davranıp anlaşmayı uzatmış ben öyle duymuştum.

Yeni yönetim Tuba fanı çıktı desene. :X @*Dream*

Karagül'e talipti ama FOX erken davranıp anlaşmayı uzatmış ben öyle duymuştum.

Yeni yönetim Tuba fanı çıktı desene. :X @*Dream*
Benim İçin Üzülme yerine Karagül'ü alsa çok daha karlı çıkardı Show TV...

Tuba'yı düşünmüş ama Hazal'ı düşünememiş. Neyse ki Kanal D akıllılık edip aldı Hazal'ımın dizisini. :X