TVen Forum Magazin 2.Bölüm

Forum Magazin | 2. bölüm

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
güzel olmuş normalde puanım 10 olurdu ama bişey canımı sıktı 7 veriyorum! dangere mangere hiç gerek yoktu o arkadaş sürekli birilerine küfür eden bu yüzden her haxballa girdiğinde banlanan forumda sürekli banlanan bi çocuktu forumda da sürekli küfür eder hakaret ederdi bunu konuya taşımana gerek bile yoktu aga

- - - Ekleme - - -

he bi de aga videoda yorumları yazmışsın ya orda nickleri yazsan. isimleri yazmışsın ben bazılarını bilmiyorum mesela kim olduklarını nick yazsan çok daha iyi olur

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
eline sağlık yine müthiş bir emek göstermişsin normalde her zamanki gibi tam puan verirdim ama konuda gereksiz bikaç şey gördüğüm için 3 puan kırdım hassas olduğum konularda affetmem :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
rengarenk post: 1379628' Alıntı:
Sitede yeniyim ve çok muhabbet edemedik ama yine de en çok muhabbet ettiğim ve sempati duyduğum üyelerden birisin. Son kez buradayım falan deme ya acıklı oluyo :(
Döndüğünde bomba dizilerle geleceksin ve olmadığın günleri telafi edeceksin ;)

Bu arada atacan eline sağlık. Bu program için oldukça emek harcıyorsun :)
10
Erken gelirsem İns. konusuruz bol bol. Tanidigima cok memnun oldum seni cok fazla konusamasakta. Yinede gercekten memnun oldum tanidigima. Kendine iyi bak. :)

- - - Ekleme - - -

Billy Kane post: 1379685' Alıntı:
Geleceğin güne kadar bana emanet edebilirsin :bhr:

Agustos ayinda kayit ol editor atamalarina ama konu ac bak. Sadece 10 konu acsan yeter. Kendine de iyi bak. Umarim editor olursun. Actigin konular cidden kaliteli ama az konu acarak kaybediyorsun iste... :(

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
dizi kolik post: 1379688' Alıntı:
Erken gelirsem İns. konusuruz bol bol. Tanidigima cok memnun oldum seni cok fazla konusamasakta. Yinede gercekten memnun oldum tanidigima. Kendine iyi bak. :)

- - - Ekleme - - -

Agustos ayinda kayit ol editor atamalarina ama konu ac bak. Sadece 10 konu acsan yeter. Kendine de iyi bak. Umarim editor olursun. Actigin konular cidden kaliteli ama az konu acarak kaybediyorsun iste... :(
Üşeniyorum. :( Ama ağustosta çalışmalara başlıcaz @Reytingerle beraber olcaz editör öyle anlaştık. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
quote_icon.png
RüzgarGülü Nickli Üyeden Alıntı
Haber yok başka şeylere yönelmişsin gibime geldi benim :biggrin:
Ha şunu da söyleyeyim Mert

. @Yakamoz-Asi yorumuna kahkahalar attım kardo :F :F

Pardon Mustafa ne gibi anlamadım galiba takas ile aynı şey olabilir mi? :confused:
Sana da haber beğendiremiyorum. :F

quote_icon.png
kvp Nickli Üyeden Alıntı
Çok güzel olmuş ama beni etiketlememişsin :T:

quote_icon.png
kvp Nickli Üyeden Alıntı
Alındım ama @mrt-06 :T

Çok teşekkür ederim.
Aga konuyu açıp hemen çıktım. Mobilden de etiketlemek zor oluyor o yüzden hemen ilk etiket grubuna bastım haftaya etiketleyeceğim tabii ki agam. :smile: Alınmadın demi? :frown:

quote_icon.png
takas Nickli Üyeden Alıntı
güzel olmuş normalde puanım 10 olurdu ama bişey canımı sıktı 7 veriyorum! dangere mangere hiç gerek yoktu o arkadaş sürekli birilerine küfür eden bu yüzden her haxballa girdiğinde banlanan forumda sürekli banlanan bi çocuktu forumda da sürekli küfür eder hakaret ederdi bunu konuya taşımana gerek bile yoktu aga

- - - Ekleme - - -

he bi de aga videoda yorumları yazmışsın ya orda nickleri yazsan. isimleri yazmışsın ben bazılarını bilmiyorum mesela kim olduklarını nick yazsan çok daha iyi olur

quote_icon.png
takas Nickli Üyeden Alıntı
eline sağlık yine müthiş bir emek göstermişsin normalde her zamanki gibi tam puan verirdim ama konuda gereksiz bikaç şey gördüğüm için 3 puan kırdım hassas olduğum konularda affetmem :biggrin:

Aga öncelikle teşekkür ederim yorumun ve puanın için.

Bu haberi geçen hafta açacaktım ama senin tepki vermenden çekindim açıkcası konuyu yaparken böyle bi yorum yapacağını tahmin etmiştim gerçekten. Ama bide diğer türlü düşün adam bu lafı ediyor o konu siliniyor ve cezası abar topar veriliyor kimsenin bu ağır laftan haberi olmuyor....

İsimleri verdim ama arka planda profillerini koydum orada nickler yazıyor. :biggrin:

- - - Ekleme - - -

Herkese cevap mesajı yazıcam.... :smile:

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Çok güzel olmuş videolara büyük emek verilmiş ortaya da başarılı bir iş çıkmış. :)

Pazar Keyfi bekliyordum Cumartesi Sürprizi çıktı. :D @mrt-06

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
mrt-06 post: 1379744' Alıntı:
Pardon Mustafa ne gibi anlamadım galiba takas ile aynı şey olabilir mi? :confused:
Sana da haber beğendiremiyorum. :F

Çok teşekkür ederim.
Aga konuyu açıp hemen çıktım. Mobilden de etiketlemek zor oluyor o yüzden hemen ilk etiket grubuna bastım haftaya etiketleyeceğim tabii ki agam. :smile: Alınmadın demi? :frown:
Yok alınmadım tabi :D

Aga öncelikle teşekkür ederim yorumun ve puanın için.

Bu haberi geçen hafta açacaktım ama senin tepki vermenden çekindim açıkcası konuyu yaparken böyle bi yorum yapacağını tahmin etmiştim gerçekten. Ama bide diğer türlü düşün adam bu lafı ediyor o konu siliniyor ve cezası abar topar veriliyor kimsenin bu ağır laftan haberi olmuyor....

İsimleri verdim ama arka planda profillerini koydum orada nickler yazıyor. :biggrin:

- - - Ekleme - - -

Herkese cevap mesajı yazıcam.... :smile:
Yok alınmadım :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
güzel olmuş :)
danger ua ya üzüldüm değiştiremeyeceği bir şeye laf ettiği için gitmiş :(

Teşekkürler panpa. Ama danger'ın ettiği laf hoş değil bence....

Çok güzel olmuş, eline sağlık. Geçen haftaya göre daha iyi.

Bu hafta daha çok uğraştım teşekkür ederim bi ipad alıyım siz o zaman videoları görün bu arada hafta içinde senden bi olay bekliyorum Revan. :)

Gerçekten çok güzel olmuş. :D 10 verdim. :)

Teşekkür ederim Buğra. :)

Ben çok beğendim.Videolar zaten süper.Puanım 10 oldu.:D :D
Eline sağlık @mrt-06 :D :D

Yalnız Haber 2'yi izleyemedim.:(
Teşekkürler Akif , izlenmesi gerekiyor bi sorun yok videolarda emin misin bi daha dene istersen. :)