Şefkat Tepe 2. Sezon Tekrarlarıyla Samanyolu TV'de!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,625
Puanı
1,060
ozelhaber.gif

Samanyolu TV'de Cumartesi akşamları yayınlanan, geçtiğimiz hafta 3. sezon finali ile ekranlara ara veren Şefkat Tepe dizisinin Cumartesi akşamları artık tekrarları yayınlanacak.

Dizinin tekrarları yaz boyunca Samanyolu TV'de olacak. Ayrıca dizinin tekrarlarına 2. sezonun 60. bölümünden başlandı. Dizi 2. sezon finalini 75. bölümde yapmıştı.

Şefkat Tepe, tekrarlarıyla her Cumartesi akşamları 18.50, Pazartesi akşamları ise 19.00'da Samanyolu TV'de!

8nM4MdK8zl1tEmBaGgMvrK4F.jpg

Pazartesi, Salı ve Çarşamba 20.55'de Şefkat Tepe var gözüküyor.

Yok artık, Samanyolu her güne almış diziyi. Her gün 22.10'da STV'de. :)

Yarın 3. sezon tekrarlarına geçecek. :)

Yok artık, Samanyolu her güne almış diziyi. Her gün 22.10'da STV'de. :)

Yarın 3. sezon tekrarlarına geçecek. :)

hergün nerdeyse 1.5 bölüm gösteriyordu son günlerdeki bölümleri çok güzeldi ama hızlı geçtiler müthiş sezon finalide bugün bitecek. 3.sezon bölümlerine bence pazar günü geçer. keşke 2.sezonun başından alsaydı.

FERNANDES 23 post: 1378864' Alıntı:
hergün nerdeyse 1.5 bölüm gösteriyordu son günlerdeki bölümleri çok güzeldi ama hızlı geçtiler müthiş sezon finalide bugün bitecek. 3.sezon bölümlerine bence pazar günü geçer. keşke 2.sezonun başından alsaydı.

1. bölümden başlasaydı daha iyi olurdu ama son bölüme kadar gelemezdi. :)

İlk sezonu unuttuk. :D

emreemreu post: 1378884' Alıntı:

1. bölümden başlasaydı daha iyi olurdu ama son bölüme kadar gelemezdi. :)

İlk sezonu unuttuk. :D

evet ya ilk sezon nasildi hic hatirlayamiyorum. :d 3.sezona gecmesine gerek yoktu zaten 1.bolumden baslatalardi nereye kadar gidersedi.

1. sezonda Çetin vardı, kötü olarak. :D (Tabii Rojda, Agir, Baran bunların dışında.)

Doktor'da epey bir kötüydü. :D

Çetin:

ergunkuyucu.jpg

çetin var mıydı hiç hatırlamıyorum. tek türkiye ile kurtlar vadisinde hatırlıyorum. şefkat tepede aklıma gelmiyor. doktorun halinide hiç hatırlayamıyorum. 1.sezonu tam unutmuşum